אנ חדשושה...

im devels i

New member
אנ חדשושה...

שלום לכולכם! קוראים לי דניאל ואני בת 14 (כיתה ח) מחולון... זה ברור שאני לוקה בטורט......הסיפור....הזהרו משעמום הסממנים הראשונים שהופיעו היו הטיקים שהייתי בת 8 (גיחות, מצמוצים, הזזת הראש,וסיגרת העין עם הרמת הזרת כדי שאני אראה משולש סגור), שנה אחרי טסתי לאהר"ב. בהתחלה אף אחד לא הבין מה קורה לי וההורים שלי היו מענישים אותי אם לא הייתי מפסיקה את הטיקים. אחרי זה הייתי נורא היפראקטיבית והייתי חייבת לגעת בדברים. הייתי מתעצבנת מעוד מהר והיו מקרים שאחותי עיצבנה אותי וגזרתי לה את הסדין במיטה וגונבת לה כסףמבלי לבזבז אותו. וגם הייתי כל הזמ אומרת "למה אני חייה" ו "בא לי למות" וכל מיני כאלה בהתחלה אף אחד לא הבין מה קורה לי אז החליטו לשלוח אותי לפסיכולוג ילדים והוא אמר שאני פשוט בדיכאון בגלל הטיסה מהארץ לחו"ל (יענו שאני מתגעגעת לכל מה שהיה לי פה בארץ) גם אחרי החזרה לארץ (בגיל 9) לא השתנה כלום, הטיקים החמירו, נעלמו, השתנו וכו'. ההורים שלי שלחו אותי לד"ר דניאל לובל, הרופאה שגילתה לי את הדבר שממר לי את החיים, "הטורט" ( בתחילת כיתה ד) כמובן ההורים שלי תמכו בי ועשו כל מאמץ שיש כדי שיהיה לי יותר טוב, אבחון מורה מתכנת,עזרה וכו'. עכשיו אני לוקחת את הכדור רטלין ויש לי טיקים והפרעות אחרות של הטורט, ואני עדיין בתקווה שימצאו לתסמונת הזאתי דרך להעלמות ממני! מקווה שלא נרדמתם! עכשיו אנ

ברוכה הבאה לפורום../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif

אני בטוחה שיהיה לך כיף פה בפורום ויקבלו אותך כאן מאוד יפה
אז אני אחותו התאומה של גיא טריסקר שלוקה בטוראט אני לא לוקה בטוראט. אז קוראים לי יובל טריסקר אני בת 11 (כיתה ה') גרה באשדוד אני אוהבת נורא לשיר ולרקוד... אומרים לי שאני יהיה זמרת כשהיה גדולה. יש לי אייסיקיו: 204950429. מסנג'ר: [email protected] סקייפי:שם המשתמש שלי הוא... יובלו'ש. אז אשמח להתכתב איתך יובל

רחלי691

New member
שאלה חשובה

שלום. אני בן 10 לומד בכתה ד יש לי שאלה את מידבישת לעשות טורט

שלום לך הבן של רחלי 691../images/Emo24.gif

שלום לך, חמוד וברוך הבא! על מנת שנוכל לזהות אותך...אתה צריך להחליף את שם המשתמש. אתה צריך לבחור לך שם משתמש - שאתה תוכל לכתוב דרכו ונדע שזה אתה. וכך לא נחשוב שזו אמא -

ערן קו

New member
שלום וברוכה הבאה

אני אהמת די הזדעתי איתך כי גם אני איתי באמריקה (שנתים) גם לי יש טיקים של נהגיות וקל לעצבן אותי

ערן קו

New member
את אוהבת כדורגל

ושככתי לרשום שאני גם מחולון איפה בדיוק את גרה ובעיזה בית ספר את

שלום דניאל וברוכה הבאה.

שמי אלונה ואני אמא של גיא בן 11 לוקה בטוראט, או.סי.די שזה אובססיות לכל מני דברים וקשב וריכוז. גם אני הענשתי את גיא כאשר היה קטן בשל הבורות שלי לצערי. הוא היה כל הזמן מזמזם והייתי אמרת לו שאם לא יפסיק אז יענש. היום אנחנו יודעים כבר מה יש לגיא ומקבלים אותו עם המון סבלנות והבנה. גיא קיבל ריטלין כאשר היה צעיר יותר והוא הגיב רע מאוד לתרופה, היא גרמה לו לריבוי טיקים בצורה נוראית עד שכמעט אשפזנו אותו. מאז הוא אינו יכול לקחת כל תרופה ממשפחת הריטלין. גיא עבר כל מיני תרופות וכרגע אנו מקווים שהוא עם התרופה הנכונה. יכול להיות שהריטלין גם לך מוציא את הטיקים החוצה. כדאי שתפני לרופה שיתן לך תרופה שתרגיע אותך יותר. מקווה לימים רגועים יותר שלך באהבה אלונה.

למעלה