אע"מניקים!! 6.4.08????

מוריני88

New member
ככה זה ברוב תפקידי המודיעין

יודעים סופית רק חודש לפני =/ לפי מה שהבנתי, אם את ריאלית עכשיו (ועברת תחקיר) את 95% בפנים. תעדכני מחר עם הסטטוס!

AnGeLiNa JoNsOn

New member
חחח אהה../images/Emo141.gif

אממ "שלום, ברצוני לדעת אם אני מועמדת ריאלית למסלול אע"מ" (יכול להיות שאני אוותר על ה"ברצוני", פורמלי מדי)
(הם עונים רק מ-12. זונות.)

belld

New member
סבבה

תעדכני אם עונים לך על זה, או "תשובות בסוף החודש"

AnGeLiNa JoNsOn

New member
ענו לי...../images/Emo141.gif

שאלתי את מה שכתבתי למעלה
אמרו לי לתת ת.ז אחרי כמה זמן אמרו לי להמתין שניה ואז חיכיתי דקה שלמה(!!) עם המוזיקה הזו ואז הפקידה אמרה שהיא לא יודעת. שאלתי אותה מה לא יודעת, ואז היא אמרה שעדיין לא התעדכן אצלי, ושאתקשר ביום ראשון לברר שוב. ואז שאלתי אבל איך זה יכול להיות, ואז היא אמרה שיש חלק שכבר התעדכן להם שהם ריאלים, ויש חלק שהם עדיין לא הספיקו לעדכן, ואני אחת מהם. נוו....נחכה
אני אופטימית.

belld

New member
יאי

חיכיתי שתכתבי וישר התקשרתי.. ריאלית לאמ"מ! עכשיו אני אופטימית בשבילך!

belld

New member
[=

תודה!! רק אמ"מ.. ובהזדמנות זו... אולי מוקדם לשאול אבל עדיין, הקורס לפני הוא קד"צ או טר"צ?

מוריני88

New member
עוד הפגנת בורות מצידי

אבל מה ההבדל בין טר"צ (טרום צבאי?) לקד"צ (קדם צבאי)?

Kosht

New member
הנה מהאתר של חמ"ן :

מה ההבדל בין טר"צ לקד"צ? מבחינה מילולית אין הבדל - קורס טרום צבאי או קורס קדם צבאי. קורס טר"צ הוא במסגרת אזרחית (כאמור בתשובה הקודמת), קורס קד"צ נערך בבסיסי ההדרכה השונים והחניכים לובשים מדים. רק בחמ"ן מתקיימים קורסי טר"צ, בעוד שבשאר הצבא מתקיימים קורסי קד"צ. זה מה שהיה כתוב בהודעה הקודמת: טר"צ - הכוונה היא לקורס טרום-צבאי - הקורס מתקיים לפני הגיוס לצה"ל, במתקן אזרחי ובתנאי פנימייה. החניכים מתנדבים לקורס במסגרת זו מכיוון שהקורס הוא על חשבון הזמן הפרטי של החניך ואינו נספר בפז"ם לשירות הצבאי (פז"ם - פרק זמן מינימלי - מונח של ספירת אורך השירות הצבאי). המדריכים והמפקדים בקורס הם חיילים וקצינים ובקורס מתקיימת משמעת צבאית. לעומתם, החניכים הם בעלי סטטוס של שוחרים - מקבלים דמי כיס חודשיים וזכאים להחזר הוצאות נסיעה. על אף שזמן הקורס לא נספר במניין חודשי השירות הצבאי, הוא נספר בפז"ם הדרגות ההתחלתיות ועל כן מקבלים חניכי הטר"צ דרגות מוקדם יותר.

belld

New member
תודה!

אולי אני ממש טועה.. אבל אני חושבת שבסופו של דבר אעמ ואממ די דומים במטרה שלהם (ובתפקיד)..

אני מתגייס (כנראה) לחיל מודיעין, ו..

הבוקר הוקדם לי מועד הגיוס מה-18/11 ל-28/10.. למישהו יש מושג מה פשר קידום המועד? פרט שולי - יש לי פרופיל 97, ולא שלחתי את שאלון היח"ש שקיבלתי - עקב העובדה שאני מתמיין למודיעין (אני ממתין לתחקיר ביטחוני כרגע..)..

יפה לך...

לפי מה שאמרת סימן שיעדו אותך לתפקיד אליו אתה מתמיין.... גם לי יש חבר שזה קרה לו.. בכל מקרה כמו במקרה שלנו אתה תעבור תחקיר בטחוני שיבדק במשך כמה חודשים... מעט מאוד לא עוברים את התחקיר אז אל דאגה... בכל מקרה תקבל תשובה סופית איזה חודש לפני הגיוס אבל תהיה אופטימי...

Kosht

New member
התאריך שלי לא השתנה והתקשרתי עכשיו לאיתור :]

אמרו לי שאני ריאלית (מועמדת לשובל) וכנראה שהתאריך ישתנה בימים הקרובים ..

atudai88

New member
יש מישהו שמועמד לעתודה ולשחקים

ובכל זאת נדחה לו תאריך הגיוס לשחקים?

Kosht

New member
תגידו..

עשיתי תחקיר לפני חודשיים.. אם אני אתקשר לאיתור עוד איזה חודשיים-שלושה הם יוכלו להגיד לי אם עברתי את התחקיר?

sexytomato

New member
לא יגידו לך אם עברת

אבל אם עוד לא אמרו לך שלא עברת, כנראה שעברת.

Kosht

New member
זה לא לוקח יותר מחודשיים לתחקיר?

גם אף אחד לא אמר לי שהתקשרו אליו והבנתי שבד"כ הם מתקשרים למחנכת או משהו כזה (ממליצים..)

למעלה