אפי היקרה...

אפי היקרה...

בעיית שותפים/ות... ברשותך אטריד אותך בסוגיה קטנה, אנחנו שתי שותפות בדירה אחת.. סטודנטיות שלומדות לבחינות השותפה שלי לומדת רק בקבוצות לימוד, בשעות די שונות משלי כלומר כמו בן אדם נורמלי היא ישנה בלילה....לעומת זאת אני לומדת בעיקר בלילה כי במהלך היום אני עובדת עכשיו לבעייתי... השותפה הזאת מהחדר ממול ,כך מסתבר פיתחה לרגל הבחינות תסמונת מעניינת של בית חרושת או נגריה או במילים אחרות היא נוחרת כל כך חזק שיוסי מהדירה שנמצאת שלוש קומות למטה בא להתלונן....פתרתי את הבעיה הזאת נתתי לו שקית במבה ושלוש כוסות סוכר שתמיד אין לו והוא נרגע... אבל הבעיה היאאאאא...שאני לא מצליחה ללמוד וכל מה שנשאר לי בראש אחרי קריאת מאמר מייגע הם קולות ניסור מצמררים... ניסיתי להציע לה לישון עם כרית על הפרצוף אבל הצעתי לא התקבלה בחיבה יתרה... בבקשה תעזרי לי .... מה עושים ???

אני חייבת לחזור לעבוד

כי מה לעשות שהבוס שלי חזר מהפסקת צהריים... אז אני אחזור בלילה מקווה שתוכלי לעזור לי תודה מראש...

איכסה

New member
אני באופן אישי,

חושב להשאיר לה קלטת שלה נוחרת - "מנעימוֹת הנחירה המעירה בע"מ" אם תשמיעי את זה בלילה תוכלו לעשות דואט, ובכלל אולי גם את נוחרת? אולי היא בסה"כ עושה חיקויים שלך? אולי יש לה שם באמת נגריה? אני באופן אישי, שונא אנשים שנוחרים
...

זו אכן בעיה כואבת

ואני מבינה שכסאח קטן בעקבות פריצת התופעה - כבר היה: באמת שאינני מומחית לבעיות נשימה, למרות שאחד מחבריי הקרובים הוא מנהל מחלקת הנשימה באיכילוב. אני חושבת שכאן הבעיה תקום או תיפול בגישתך לנחירות ולנוחרת, שכן בשוק נמצאים תכשירים רבים המבטיחים לנשים רבות לילה ללא הפרעות, אך מותירים אותן מרוטות שיער בדרך לבית הדין הרבני. אם היה כאן פורום רפואה (אני גם טובה ברעיונות לפורומים, זה נפלא), הייתי מתעדכנת אולי ישנה אצלה בעיה פנים-נחירתית שמפריעה לה לישון בחרישיות. ייתכן וזו תחילתה של היחנקות סופנית ואז הבעיה תיפתר מאליה, אבל היות ואין פורום כזה - אתמקד במה שאת יכולה לעשות: א) שימי מוזיקה. היא ישנה, לא תתעורר, ואת תשמעי את הצלילים החביבים עלייך תוך חרישה מאומצת על חומר הבחינה. ב) חברתי הטובה רוז´יה (היינו יחד בעליית הנוער) היתה תוקעת מרפקה לבעלה כל אימת שהיה מנסר. זה היה נותן לה דקה עד דקה וחצי להרדם שוב. מה שאת יכולה לעשות, זה להפריע את שנתה, שתתעורר קלות, ותחזור לישון. הנחירות בד"כ חוזרות אחרי 5-10 דקות, ואם תחשבי בראש: 10 פעמים לישון הפרעת, 100 דקות לימודים הרווחת. ג) ואם כל זה לא יילך - נעבור לפתרון הזדוני החביב עליי: ספרי לה סיפורי זוועה על אנשים שנחרו והתברר שהיה להם קצר בנשימה (או מה שלא תרצי להמציא, לכי על זה). הפחידי אותה עם תיאורי הזוועה של אנשים שנחנקו באמצע הלילה - אולי בדרך זו היא תלך לטפל בבעיה (כי היא ניתנת לטיפול, בזאת אני בטוחה). העצות נוספו יתקבלו בברכה.

איכסה

New member
אוווווווווו...

אני מקווה שזה היה ציני, אחרת אני חייב ללכת... עשיתי סימני נחירה! זה העתק גמור של הומור גרוע! אהההההההההההההההההההה!!! אני אאא... שו ... שונא אנ.. אנשים שמ.. מגמגמגמגמים... אני לדבר בלי שגיאים! ו... נו.. אתם תקלטו לבד! מתן

r i p l y

New member
נחירות או לא להיות זאת השאלה.

מה דעתך על אטמי אזניים? וגם>>> תזמיני בנים או בחור מגניב. ותודיעי לה על זה .. הביתה ללמוד איתך ואז היא תתבייש ותפסיק עם ה..נחירות :))

למעלה