אפי היקרה

אוסנת1

New member
אפי היקרה

טוב, אז ככה אני לומדת אומנות לחימה כלשהי כבר קצת יותר מחצי שנה ובחודשים האחרונים לא נדלקתי אבל... רציתי קשות את המדריך שלי. (וזה הקטע הנחמד) הקטע הפחות נחמד זה שהתנשקתי איתו וקצת יותר מזה (ד"א הוא מנשק מעולה
) אבל עכשיו אני לא יכולה להסתכל עליו, לדבר איתו, אני בקושי יכולה להיות איתו באותו החדר, ואני לא יודעת מה הכוונות שלו לגבי. ונשארו לי עוד מינימום 10 שיעורים איתו מה לעשות?

Y A E LY

New member
לז**ן אותו

לא חייבים להסתכל לו בעיניים כשעושים את זה...

Dor K

New member
תשמעי

מה את שמה בכלל??? מותק, קחי את עצמך לשיעור, תדפקי הופעה, הוא רוצה? הוא ייגש. הוא לא רוצה?? ש י ק פ ו ץ
אז סבבה, התנשקתם בכיף, אל תיקחי את זה קשה מדי גם אם הוא לא ירצה... כולה נשיקה...

אוסנת1

New member
אהבתי יותר

את התשובה של יעלי
סתם בישביל הדיוק אין לי כח לפרט אבל.. זה היה יותר מנשיקה בוא נגיד שהמיטה שלו נוחה בטרוף... והמבין יבין

Dor K

New member
אוקי...

אז שיחקתם דוקים על המיטה שלו, למה לא אמרת קודם? הייתי ישר ממליץ לך לעבור לשחק שש-בש והכל יהיה בסדר... או לחילופין, ללכת לחוג לקרמיקה.
איך הוא הגיב?

זה קרה רק פעם אחת?

יש לך מושג אם היו אחרות מהקורס שאולי יצא לו גם לשחק איתם דוקים? וגם לא הבנתי אם את מתחמקת ממנו, או שאתם סתם לא מדברים ובגלל זה את לא יודעת כלום על הכוונות שלו. נשמע לי שהיה פה סטוץ שלא צריך לנפח אותו מעבר לזה (סליחה...)

אני מסכימה עם קודמיי הנבונים

ושואלת אני אתכם: האם זהו לא המקצוע האולטימטיבי? "איזה כיף לי, אני מדריך אמנויות לחימה, מסוקס, שרמנטי, נבוב מוח, ו-30 בחורות טובות מראה ושכל מתרוצצות סביבי, ולעתים אף יוצא לי מזה משהו.איך הן לא עולות על זה שאני אפס מאופס?" יקירתי, שניכם אנשים בוגרים, לא עשית דבר שאני לא הייתי עושה (תלוי כמובן במראהו החיצוני הכללי ובכמות הכסף בה הוא משופע), היה נחמד, אפילו אם לא הכין לך קפה בבוקר. מכאן - זה בידיים שלך: או להתבייש (שזה הדבר אותו את עושה, ויכה בי הרעם, איני מבינה למה !!!) או לשאת את ראשך בגאון, להוציא לו את העיניים מארובותיהן (ודור k הוא אכן בחור כלבבי). ואם יתברר שהוא אכן אותו מדריך לחימה שחי על סטוצים והספיק לו אותו לילה מסוים, הרי שלא הפסדת דבר ורק הוספת עוד בחור לספור אותו, כשתצטרכי יום אחד לספר לחתנך המיועד עם כמה אנשים היית לפניו.

אוסנת1

New member
אז כך...

כן, בפעם האחרונה שראיתי אותו אנחנו רק שתי בנות בין עוד 10 בנים לערך לא דיברנו מאז (מיום רביעי) אבל זה לא ביג דיל,( כאילו זה לא שעברו מאז חודשים או משהו כזה) ובגלל זה אני לא יודעת אל הכוונות שלו אין אל מה להתנצל אני לא חושבת שאני רוצה יותר מסטוץ עד היום הסתדרתי ר קעם סטוצים ונהנתי מאוד זאת גם חלק מהבעיה אף פעם לא נתקלתי בקטע שהייתי צריכה לדבר עם האדם השני אחר כך- וואו זה היה נחמד שיהיה ברור לכולם שאני מתכוונת לבוא ביום ראשון לאימון עם חולצה צמודה ומחסוף שקשה לפספס(רק חבל שאחר כך אני צריכה ללבוש אל זה את החליפה-שלא מחמיאה לאף אחת...) אבל אין לי מושג איך אני יעבור את האימון כשאני לא מצליחה להסתכל עליו תודה על כל התגובות אני ינסה למצות את כולן

שרוניק

New member
ברור לך שהיום, איך שנגמר השיעור

את מעדכנת אותנו בדיוק מה היה, מה לבשת, מה הוא אמר, או יותר נכון - איך הוא נמרח עליך ואת גרשת אותו במטאטא. שלא תעיזי לשכוח לעדכן אותנו !!!

אוסנת1

New member
האכזבה, או האכזבה

לבשתי גופיה עם מחשוף ממש נחמד (נחמד זה נמוך) הוא לא שם ז**ן לא ממש אכפת לי- לא רציתי יותר מסטוץ טוב נראה מה יקרה אני מניחה שהוא יתקשר מאוחר יותר

למעלה