אפי יקרה ...

אפי יקרה ...

עכשיו כשהתחיל החופש הגדול ואין כבר לימודים אני מוצאת את עצמי מתעוררת בבוקר ללא סיבה לקיומי. החלטתי ללמוד צילום סטיל אבל יש לי בעיה (טוב אולי יותר מאחת) אני רועדת בידים ונושמת בדיוק כשאני מעונינת לתפוס תמונה מה שמביא לתוצאות מאוד לא אחידות מטושטשות ולא מקצועיות קשה לי לא להיות מקצועית מה עצתך? תודה

הבעיה היא שרועדות לך הידיים

או שאת לא מסוגלת לעשות משהו באופן מושלם? כי אם הבעיה היא הראשונה, אין לי פתרון. למרות שצילום בידיים רועדות יכול להיות קונספט חדש בצילום. אם את פרפקציוניסטית, זה משהו אחר. אני לא מכיר הרבה אנשים שעושים משהו בצורה מושלמת, אפילו אם הם חושבים שזה מושלם. מה זה מקצועי לגבייך? ותזכרי שרק התחלת ללמוד צילום, זה לא שעוד 3 שיעורים תהיי התגלית החדשה. זה לוקח זמן ואימון וסבלנות.

n k

New member
יש לי פתרון ג-א-ו-נ-י !!

תקני חָצוּבָּה!!

אבל לא משתמשים בחצובה

בכל התמונות ואם בא לי לרוץ בשדה פתוח של חמניות באמצע הקיץ אחרי פרפרים חגבים ושאר חולירא... חצובה יכולה להיות מגבילה. תראה בעינין של הנשימות והתזוזות אני יכולה לעצור ת´נשימה אבל אז אני אולי לא אזכה לראות את התמונה כי אני אחנק בקשר לידים אני פשוט כזו מה לשות?

איכסה

New member
אני צריך לחפש.

|מחפש בין הקלטות של בתיה עוזיאל| אה! הנה זה! לוקחים סכין חד פעמי, רצוי של חד-פעם. בעזרת האמה והאצבע חותכים את היד מן הכתף עד הסרת היד מן הגוף. מבקשים מחבר קרוב או מסדיסט קרוב לחתוך את היד השניה, רק אם למד בקורסים של יעל ארד לשיפור מראה הציפרוניים. כעת , מחברים שתי קופסאות קרטון בעזרת דבק נגרים, גם מסטיק יספיק. חוזרים על הפעולה, מדביקים את שתי הידיים החדשות לגוף, והנה לנו, ידיים חדשות ויציבות עמידות במים עם 6 שעות אחריות לא כולל מע"מ. עכשיו, מחזיקים את המצלמה ויוצאים לצלם ברחובות העיר, רצוי בטמפ´ של לא יותר מ20 מעלות ובמקומות נקיים מרעידות אדמה בהצלחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחהההההההההההההההה!!!!!!!!!!

jess ועוד

New member
השתגעת???? ../images/Emo12.gif

ואם יתנו לי ידים גבריות ולא יפות ומטופחות כמו שלי???? איך אני אחזור ללמד???

איכסה

New member
ולמה את חושבת שהוא חייב להיות

בוגר הקורס של יעל ארד? הא? חשבתי על הכל, חוץ מזה, שהידיים שלך לא משהו... מתן

אושר מ

New member
תורי תורי!

אז ככה. כידוע לך, אנחנו חיים במילניום השלישי. במאה ה 21. והנה מבזק חדשות: בשנים האחרונות, בעיקר ב100 האחרונות היה פיתוח ענקי בנושא המצלמה! (פינת הידעת
- המצלמה אף שינת את פני האומנות. האימפרסיוניסטים, ניסו בעקבותיה לתפוס רגע אחד זמני, כפי שהעין רואה אותו לפני שהוא מעובד. סאזן, האמין כי אין עוד צורך בציור ריאליסטי, שכן יש מצלמה. וע"כ בציוריו הוא הדגיש אתה עובדה כי הוא צייר, כלומר עוסק במדיום דו מימדי, ע"י ציור שהיווה את ראשית הקוביזם). חזרה לעיינינו - בעקבות החידושים בשוק, ניתן לצלם תמונות במהירות בלתי מתקבלת על הדעת, שבה לא משנה כמה תרעד לך היד, זה פשוט לא יורגש. כך שאם את אכן רוצה להשקיע, את מוזמנת בהחלט. בהצלחה! אושר >שממש נהנת לכתוב ברמה לא לה..<

למעלה