אפי יקרה

ח מ ס ה

New member
אפי יקרה

מזל טוב לפתיחת הפורום הכי אחלה שבעולם. אני קוראת את ההודעות המיוחדות של החברים כאן ונהנית לקרוא את התשובות המעמיקות שלך. כל הכבוד! וכמובן
להצלחה. ת´אמת יש לי שאלה שאני לא בטוחה שהיא מתאימה לפורום הזה אבל מאחר ולא קיבלתי תשובה באף פורום <גם לא בתמיכה טכנית> ומאחר ואין נושא בעולם שאת לא מכירה לעומק אשאל אותה כאן ואת אפי יקרה האדם היחיד שיכול לעזור לי. עד לפני חודש בערך החיים שלי היו מושלמים. ולפני כחודש זה קרה: הויברטור שלי הפסיק לפעול! החלפתי סוללות הפכתי אותן חיובי ושלילי <כמו 69 את יודעת> ניקיתי מגעים וכלום לא עזר. הוא פשוט לא עובד! אין לי תקציב לקנות ויברטור חדש ואני מחפשת מתקן ויברטורים <רצוי מוסמך עם תעודות>. בדפי זהב לא מצאתי. מה לעשות? בבקשה
ותודה על התשובה

Y A E LY

New member
אם אין ויברטור

תמצאי חבר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! חפ תיאור הבעיה נשמע כאילו למצוא בן/בת (תלוי בהעדפות שלך) זוג יהיה הרבה יותר קל!!!!!!!!!!!

ח מ ס ה

New member
תודה יעלי אבל

החבר לא תמיד זמין כשצריכים אותו <כמו הפלאפונים> ולעומת זה הויברטור זמין תמיד. וכמו שנאמר: הויברטור הוא הידיד הכי טוב של האשה.

jahnon

New member
ובכן

התחבטתי בשאלה רבות ונטיתי לכיוונה של התשובה של יעלי ואז צצה במוחי התשובה (הגאונית) לא אלאה אותך בפרטים כיצד עלתה במוחי תשובה זו אבל הסכיתי ושמעי קחי טלפון אחד (רצוי מהחדשים ביותר ותיכף תביני למה) בחרי לך ידידה טובה או ידיד ממש טוב בדקי שהבטריה תומכת רטט והנה הכינות לך ויברטור אישי ויעיל אם תחליפי את הצלצול (וכאן נכנס לתמונה שזהו פלאפון חדיש) לשלל גניחות או סתם זמזום מעצבן נכונה לך חוויה ממש מרגשת שמח תמיד לעזור ג´חנון

Y A E LY

New member
עלה לי עוד רעיון

עד לתיקון הויברטור יש בפלאפון את אופציית הבטריה הרוטטת!!!!!!!!!!!

ח מ ס ה

New member
ג´חנון יקר

אשמח לדעת איך התבשל במוחך הרעיון הגאוני הזה. ניסיתי ללכת על הרעיון שלך ואפילו שיכללתי אותו בזה שהתקשרתי לעצמי <לא רציתי לערב חברה כי אלו לא הנטיות שלי> אבל זה לא עובד לצערי הרב. הפלאפון גומר לרטוט מהר מדי ומי שנהנית מהרטט היא המזכירה האלקטרונית שלי. על התקשרויות חוזרות אין על מה לדבר גם בגלל המחיר של השיחות וגם בגלל שההפסקות מסיחות את דעתי מהעיקר אני בסך בכל מחפשת מומחה לתיקון! הויברטור
ותודה על התשובה

jahnon

New member
חשבתי על

לחשוב וחשבתי מחשבות ופתאום עלתה בי מחשבה אחרי שקילות מדוקדקות ובחינת הבעיה מכל צדדיה הגעתי לפתרון גאוני (טפיחות על השכם לעצמי) הפתרון הוא יעיל ואף נקי (ואני אסביר את עצמי מייד) המצרכים הדרושים לויברטור ביתי 1. מכונת כביסה (כאן זה החלק הנקי) 2. בגדים מלוכלכים (אין מים במדינה הזאת לא שמעת) הפעילי את המכונה ושבי עליה מובטח לך לפחות 20 דקות של הנאה צרופה פלוס בגדים נקיים. אפשרות שנייה היא הכניסי למערכת שלך דיסק עם שירי רוק כבדים (למטרות באס) שבי על הרמקול עליי רק להזהיר מתופעות הלוואי לאופציה זו לאופציה זו מצטרפים מדיי פעם שכנים זועמים וילדים מתבגרים עם בגדים שחורים שיער ארוך ועגילים במקומות משונים. כולי תקווה שמצבך העגום יפתר במהרה אם גם רעיון זה לא יועיל (מסופקני אבל יכול להיות) אני נמצא כאן כדי לעזור ואם צריך אני מוכן להטות כתף (ועוד כמה דברים) בברכה ג´חנון.

ח מ ס ה

New member
ג´חנון מתוק שלי

אני מאד מעריכה את יחסך הרציני לבעיה הקשה שלי ואת מאמציך הרבים לעזור לי. עם מכונת הכביסה זה לא הסתדר לי כי מעליה מונח מיבש הכביסה וכשטיפסתי והתישבתי מעליו הרטט כמעט ולא מורגש לגבי המערכת והרמקול-המוזיקה היתה נפלאההההההההההההההההה
תודה תודה על הרצון להתנדב ולעזור באופן אישי אבל אני לא מאבדת תקוה למצוא מומחה שיתקן לי את האביזר שאף אשה לא יכולה בלעדיו

jahnon

New member
חמסה יקרה

מלח פלפל שום שמן ונענע. כולי מלא סיפוק שיכולתי לעזור ולו במעט. העזרה שהתכוונתי היא בתיקון האביזר הכל כך דרוש בימים טרופים אלו (מאחר ואני לא יכול, למרות מאמצי, לספק את כולן) אך הרעיון שלך מוצא חן בעיניי (הראש שלך מוצא חן בעיניי
)

yaaraz

New member
תבטלי את המזכירה האלקטרונית...

ואם יש לך פלא-פון אז יש קוד מיוחד אני יכולה לברר לך שגורם שהפלאפון כל הזמן ירטוט , רק תדאגי להטעין אותו מנסיון של השיערוים בכיתה

ח מ ס ה

New member
גרררררררר

אני כבר הולכת לברר איך עושים את זה שובבה- זה מה שאת עושה בשיעורים?

yaaraz

New member
יש לי את הקוד למכשירי סאמסונג

להקיש מלמעלה למטה * 7 5 9 # 8 1 3 5 8 0 להפעיל רטט 48 לכבות 49 לצאת מהתפריט 02 שהאור ידלק כל הזמן 25 לבטל אותו 26 האחריות עליכם בלבד............. ורק שתדעו זה גומר את הבטירה מהר

yaaraz

New member
תנסי בפורום סוללרי

בעצם אני רוצה לשאול - אני מכירה את המנהל
זה יהיה מעניין

r i p l y

New member
מה עם לטלפן ל

ער"ן-עזרה ראשונה נפשית אולי הם צריכים מתנדבים...

ח מ ס ה

New member
התקשרתי לערן

הוא טרק לי את הטלפון. יש לו חברה חדשה יווווווו אני חייבת לרוץ עוד לא גמרתי להכין לאפי את המתנה ליום הולדת שלה. בחיים לא תנחשו מה אני מכינה לה. ותודה על התשבה

r i p l y

New member
זה לא בדפי זהב???

גם לא בעמוד מס 69 ? אין מתקן ויברטורים???.את לא חיפשת טוב >> תפתחי תחת הערך "אינסטלטור מוסמך".(עם תיזה.) תנסי את זה ואז תחזרי אלינו

ח מ ס ה

New member
הזמנתי אינסטלטור מוסמך

שהביא אתו צינור 3 צול אבל זה לא עזר כי הצינור שהביא היה זוויתי וחוץ מזה הוא לא מתמחה במגעים וגם לא בסוללות. ותודה על התשובה

ליאן.

New member
בעתות צרה פונים למקורות!

קרי - לטבע.. כלומר לסופר. גשי למחלקת הירקות ומיצאי לך תירס, גזר או מלפפון אטרקטיבי כתחליף לאותו וויברטור כושל. לאחר השימוש תוכלי להכין סלט לתפארת.. בהצלחה ובתיאבון!

למעלה