אפשר את חוות דעתכן?

אילנית03

New member
אפשר את חוות דעתכן?

דילן חוגג בר מצווה עוד 3 חודשים ואני מלאה בהתרגשות וכתבתי ברכה ואשמח לקבל את חוות דעתכן לפני כמה שנים קיבלתי מתנה, מתנה מיוחדת, מתנה שאף אמא לא קיבלה - קיבלתי אותך! קיבלתי ילד מיוחד עם חיוך שובה לב, עם רצון עז לתת ולקבל אהבה, אהבה של אמא. ילד שלי אני אוהבת אותך! עברו להם השנים בלי שנרגיש, כעסנו, חיבקנו, ליטפנו ובעיקר היינו אחד לשני, אתה לי ילד שלי, ואני לך. עברתי איתך ימים כלילות שהיו בהם חיוכים , התלבטויות, רצונות, טענות ובעיקר אהבה חזקה מכל של אמא לבן שלה. אין לי מילים כדי לתאר לך את ההרגשה, את ההתרגשות כשקראת לי אמא, כשחיבקתי אותי והבהרת לכולם אני מחבק את אמא שלי. אין לי מילים לתאר את הגאווה והשמחה הגדולה שלי בכל פעם שאתה מצליח למרות שלפעמים אין לי מושג קלוש על מה אתה מדבר (כדורגל....) הבטתי בך השבוע וגיליתי שאני מביטה בנער, נער מקסים וטוב לב שאני גאה להיות אמא שלו. אתה אח גדול מדהים שאוהב להיות שם עבור האחים שלו, לעזור להם, להציק להם, לחבק אותם, להתגרות בהם וללמד אותם לא מעט דברים שלמדת בעצמך. אני נהנת לראות אתכם ביחד. אתה נער עם לב רחב מלא בטוב, תשתמש בזה בחוכמה. אתה מוכשר בכדורגל תמשיך להנות מכך. ודילן אתה מושלם בחוסר מושלמות שלך וזו עוד אחת ממיליוני הסיבות שבגללן אני אוהבת אותך. אני מאחלת לך כל כך הרבה.... אני מאחלת לך לדעת לקבל דברים שאתה לא יכול לשנות אני מאחלת לך להיות אמיץ לשנות את מה שאפשר אני מאחלת לך את החוכמה לדעת להבדיל בינהם אני מאחלת לך לעולם לא להפסיק לחלום ולדעת לרצות מספיק חזק את החלומות שלך כדי להפוך אותם למציאות. אני אוהבת אותך אמא

מכוון שאני מכירה את הסיפור שמאחורי זה......

אני יכולה לומר שזה מקסים
המון מזל טוב

זריחה3

New member
בהחלט מרגש!!!תמשיכי להנות מהנער.יש...

גיל מגעיל, בדיוק הגיל הזה, שהם הופכים ל"מפלצות" לפעמים את בכלל לא מאמינה שהם שלך. כנראה שאצלך זה אחרת, בנסיבות החיים. מרגש לקרוא את מה שכתבת. בקר-טוב

mykal

New member
מזל-טוב

גיל מדהים, כבר לא תינוק, אבל עוד לא בורח מהבית, שמחה גדולה, ועל מה שכתבת--"דברים היוצאים מן הלב נכנסים אל הלב" מרגש מאוד, מאחלת לו שיתיחס לברכתך ויהיו לכם המשך חיים מאושרים.

למעלה