אפשר להצטרף רשמית?

צ26

New member
אפשר להצטרף רשמית?

כתבתי קצת ושאלתי קצת וקראתי הרבה אבל עכשיו רוצה להצטרף רשמית לאחר שראיתי הבוקר דופק 1 חמוד וקטן פועם בתוכי.
אני שייכת ולא שייכת לכאן אך כאן מרגישה יותר בבית מאשר בפורום הריון ולידה אז אני מקווה שתקבלו אותי בכל זאת לביתכם הקט.
יש לי בת ובן מקסימים, תאומים בני 4.5 מטיפולי IVF. לפני כ-10 חודשים התחלנו לחשוב על אח קטן וניסנו טבעי (אנחנו לא מוסברים) כשראיתי שגם הפעם לא הולך קבעתי תור בהדסה עין כרם. מחכים לנו שם עוד 12 מוקפאים מאז.
הייתי בפגישה, קיבלתי התחייבות, קניתי תרופות והייתי אמורה להתחיל יומיים לאחר מכן לקחת פרוגינובה לקראת המוקפאים אך המחזור לא הגיע. אחרי 3 ימים איחור, ערב סוכות, בכל זאת קניתי בדיקה ביתית שלמרבה הפלא יצאה חיובית. בעלי מיד ראה את הפס ואני סרבתי ואמרתי לו שהוא מדמיין. בסוף החלטתי שהוא צודק. את החג עברתי בהתרגשות וחשש מעורבים כי מי היה מאמין. אחרי החג עשיתי בטא, עם ההפניה של הדסה שכבר קיבלתי למעקב ויצא 413, יומיים אחכ עשיתי שוב ויצא 1452. חוששת מאד ומתקשה להאמין שקרה נס אך שמחה מאד.
היום שבוע 6+5 ראיתי דופק חמוד חמוד בתוכי. מאושרת מאד ונרגעתי קצת!!!!!
מרגישה כאן יותר בבית כי חלק מהניקים מוכרים לי יותר מהעבר, מרגישה עדיין שייכת לטיפולים למרות שהפעם קרה נס ועדיין מתקשה להאמין שזה בכל זאת טבעי, לא מכירה מושג כזה בכלל.
מקווה להשאר כאן עד יוני, התקבלתי??

בטנוני31

New member
איזה יופי! ברוכה המצטרפת

תרגישי בנוח להיות איפה שטוב לך
איזה יופי שנקלטת טבעי אחרי שעברת את התהליך הארוך והקשה הזה פעמיים
שיהיה המשך הריון קל ועגלגל

twin3

New member
ממש ריגשת אותי ברוכה הבאה :D

איזה כיף!!! הלוואי על כולנו שבהריון הבא נכנס לכאן כ"מחוברות" לטיפולים ולא כמטופלות !!!
ממש העברת בי צמרמורות :)
ברוכה הבאה

למעלה