אפשר להראות תוצרים מהשבוע???

sunnycalifornia

New member
אפשר להראות תוצרים מהשבוע???

שיחקתי עם הצבעים...מאוד אוהבת את השילוב.... מחפשת טיפים איך להחליק בצורה יותר טובה את המשטחים שלא יראו טביעות אצבע ולא יווצרו גבשושיות...מצפה לתגובתכן

סאני ../images/Emo140.gif כלים יפים ואהבתי שילובי הצבעים. . . שילוב צבעים מקסים שאהוב עליי מאד החורף . . .(לובשת בגדים בגווני חומים ושרשרת בגווני טוריקיזים) .. . טיפ שנתנה לי איריס מישלי למניעת טביעות אצבעות . . .לעבוד עם כפפות חד פעמיות של מנתחים , יש בהיפר לקנות קופסה וכתוב עליה easy touch יש בה 100 כפפות והיא עלתה לי 22 ש"ח. לי לא הכי נוח להתרגל לעבוד עם כפפות. לגבי החלקה. .. לשים שכבה דקה של חימר פולימרי. . .לפרוס פרוסות הכי דקות שאפשר. . . לעבור על הכל בעדינות עם מערוך ואו מבחנת זכוכית ואו צינורית דקה של אלומיניום ולעבור על כל פני השטח, לשים לב שהדוגמא לא תתעוות.לבדוק עם יש בועות אוויר ,לפוצץ עם מחט דקה ולהחליק. בהצלחה

sunnycalifornia

New member
../images/Emo24.gifתודה!!! אופל שאלה???

רעיון טוב צינורית קטנה, אני עובדת עם עט ולא תמיד הוא עושה את העבודה...לגבי הכפפות אני אנסה את זה, גם לי נראה לא הכי נוח אבל אולי מתרגלים. לגבי עובי המשטחים והפרוסות..יש לי דילמה, איזה מספר במכונת פסטה את משתמשת? חשבתי שדק מדי יצור מראה מרוח...

הי סאני האמת שלא ציפיתי עדיין פלטה על כלי ,אלא פרוסות. אך למזוזה שציפיתי ,התחלתי עם מספר 1 וזה גס וירדתי למספר 5 ואני מרוצה .כאן השתמשתי בפלטה. אז אולי תעשי ניסיון קטן על מספר 5 ועוד ניסיון על מספר 3 ,שתיהן מאותו צבע וצפי כלי ועבדי עם מערוך וראי מה קורה.ואם לא תהיי מרוצה תורידי מהכלי .(קחי צבע חלק אחד ולא פרוסות ). דונה קאטו האלילה יכולה לצפות גם עם המספר הדק ביותר.זו שאלה של מיומנות מקצועית וניסיון מצטבר.

את הפרוסות לא מעבירים במכונת פסטה

אחרת באמת מתעוות להם הצורה. הכוונה לפרוסות של הגלילים. משתדלים לחתוך דק. עניין של אימון וגם הרבה פספוסים (אצלי בכל אופן
)

גלית35

New member
יופי של עבודות ולגבי ההחלקה../images/Emo20.gif

אני עושה את זה עם מבחנה-אם את רוצה שאשלח לך כמה תשלחי לי מסר עם הכתובת שלך

ayeletba

New member
בוקר טוב סאני ../images/Emo24.gif

אם אני מחליקה משטח שלם של פרוסות על כלי אני משתמשת במערוך ומשטחת תוך כדי סיבוב המשתטח אחרי כל עריכה במערוך כדי הפרוסות לא תימרחנה. אם אני מדביקה פרוסות ע"ג הכלי אני משתמשת בעפרון או..במכשיר אמבוסינג - גיליתי שהם יופי של מערוכים.

למעלה