אפשר קצת הבהרות, בנושא המפיות?

1yaeli

New member
אפשר קצת הבהרות, בנושא המפיות?

מהם התנאים להצטרפות למועדון המםיות? לשלוח לאוריון 7.5 ש"ח, וכל חודש מעטפה עם 10 מפיות לפחות משני סוגים? עכשיו, לאחר שהעלתי לכאן את המפיות שיש ברשותי, וקיבלתי פניות לתיבת המסר שלי. מיידף הוצאתי ממלאי ההחלפות ת'מפיות, שמתי בשקיות של ניילונים לכריכים, עם פתק עבור מי זה מיועד, ואלו ששלחו כתובות, אשלח להן בתחילת שבוע הבא, ושאר הבקשות הנחתי בצד, בהמתנה לכתובת. האם צריך מעטפה בגודל מיוחד? והאם זה ביול רגיל למשלוח? האם נכון הבנתי? [האם נכון אני פועלת? נו כבר, תגידו לי גם כן.....שאדע...

אני מציעה לייעל את התהליך

אפשרות אחת זו הדרך של אוריון ואפשרות שניה - שכל אחת/אחד שמעוניין/ת להחליף מפיות (ואין לו/ה מצלמה/סורק או השד יודע מה) י/תרשום את שמו/ה ובמסרים נעביר כתובות. נקבע מספר מפיות קבוע שאנו מעוניינים לשלוח, על מנת למנוע אי נעימויות שאחת תשלח כמות והשניה פחות. אפקט ההפתעה יהיה נפלא
מקסימום נקבל מפיות שכבר יש לנו ונעביר בנגלה הבאה..

1yaeli

New member
רגע, רגע....

אני חושבת שצריך למספר את המפיות שמפורסמות כאן, לא? זאת אומרת, שכל אחת שמציגה מפיות, שתצמספר אותה ליד שמה, אבל ברצף, לא כל פעם להתחיל מחדש את המספור. וכל אלו שאין להן סדורק או מצלימה, גורם ההפתעה חביב ומקובל עלי גם כן... ושיהיה לכולנו, בכףףףף.

1yaeli

New member
רגע, רגע....

אני חושבת שצריך למספר את המפיות שמפורסמות כאן, לא? זאת אומרת, שכל אחת שמציגה מפיות, שתצמספר אותה ליד שמה, אבל ברצף, לא כל פעם להתחיל מחדש את המספור. וכל אלו שאין להן סדורק או מצלימה, גורם ההפתעה חביב ומקובל עלי גם כן... ושיהיה לכולנו, בכףףףף.

סדר שיהיה פה

1. יעל - יש שתי אופציות עיקריות כרגע - אחת זה החלפות ע"י העלאת תמונות ומסרים בדיוק כפי שאת עושה שתיים זה המועדון 2. גלי של משה - ההצעה שלך זה בעצם המועדון הסבר על המועדון אני מרכזת את המידע וכל חודש כל חברה (זה מה יש כרגע) מקבלת כתובת ושולחת לשם מעטפה עם 10 מפיות - ומי שמקבלת את המעטפה מופתעת מתוכנה. המשלוח הוא בסבב כלומר לא החלפות ישירות אלא א שולחת ל-ב ששולחת ל-ג ששולחת ל-ד ששולחת ל-א. אני פשוט מארגנת את זה. הכסף (7.5 ש"ח) הוא פיקדון שמאפשר לעבוד בסבב ולא בהחלפות. הכל ברור? אם לא - רק תגידו!

1yaeli

New member
כן, המיפקדת...!!

מה שתגידי, אני מ'כפת לי, חיילת ממושמעת, (כמעט) תמיד...

למעלה