אקוסטיקה לממ"ד

• פותח הנושא TC8
  • פורסם בתאריך

TC8

New member
אקוסטיקה לממ"ד

אח שלי מתופף ואנחנו מנסים למצוא דרכים (זולות ככל האפשר) להפחית כמה שיותר את ההדים שנוצרים בגלל מבנה החדר (קירות מבטון עבים מאוד, מרובע, 2.40X2.60 גובה 3 מטר.
תקציב- 1000 שקל
אני יודע שלא חייבים לכסות את כל הקיר, ולא מחפשים להפוך את הממ"ד לחדר הקלטות, רק רוצים שיהיה אפשרי לתופף מבלי לדמם מהאוזניים, וכלפי חוץ זה לא מפריע כל כך
מישהו התנסה ומבין בתחום ויכול לעזור?
תודה רבה D=

Bonbon1948

New member
מספר הצעות:

1. שטיח! כמה שיותר גדול! עדיף שיכסה את כל רצפת החדר. זה חובה ואין לך מושג כמה שזה עוזר.
2. תתחיל בלכסות קיר אחד, אבל לא את כולו. פזר חומרים סופגים שיתפסו בין רבע לחצי מהקיר.
3. אם אחרי זה תרצה עוד ספיגה - תכסה חלק מקיר נוסף, חשוב שזה לא יהיה הקיר המקביל לקיר שכבר כיסית.
4. אפשר לשים חומרים גם על התקרה, אבל רק בחלק שמעל התופים עצמם. שכל שאר התקרה תשאר נקייה. אם יש לך אפשרות לתלות את זה מהתקרה ברווח של 5 - 10 ס"מ אז אדרבה.
5. מעבר לזה כל כיסוי נוסף שתשים רק ייבש לך עוד את החדר, הוא יהיה מעולה להקלטות, אבל לנגינה לכיף זה יהיה יותר מדיי יבש ולא נעים לאוזניים.
שתף אותנו מה יצא.

TC8

New member
כיסוי

יש לי שטיח, אומנם לא מכסה את כל החדר (המכונת כביסה שם די מגבילה אותי) אבל יש טיפה ירידה מאז שהוא שם
בנוגע לקירות ולתקרה, אני מניח שדיברת על ספוג אקוסטי, הבעיה היא המחירים שיש באינטרנט... אתה מכיר משהו זול וטוב? שמעתי על SNOWHITE וסניקל שזה מוצרים טובים יחסית... מכיר עוד משהו בסגנון?
תודה על העזרה!

למעלה