אקורדים לגיטרה

פילאר

New member
מחפשת את מילות השיר - אותך

של אילנה אביטל, מישהו יכול לעזור????????

yellow cheese

New member
דחוף דחוף דחוף ../images/Emo25.gif

מחפשת באופן דחוף את מילות השיר מממ..טוב שגם ת´שם שלו אני לא יודעת.. זה של הבורגנים... "לא קלה היא לא קלה דרכינו"... למישהו יש? דחוף...
אוהבת, שירלי

במבה1

New member
שם השיר דרכנו ואני מצטער להגיד לך

שהצטערו להגיד לי שהפורום הזה לא בשביל שירים כאלה.. אני קיבלתי הפניה לפורום המוסיקה האחר מוסיקה ישראלית.. אז לכי לשם שם יתנו לך כאן רק מדברים על מוסיקה לא נותנים כלום. וזה לא אני אומר לך תעמיני לי ניסיתי יש בכתובים .. בהצלחה.

קיטי-בו

New member
אקורדים לגיטרה

אנשים יש איזה שיר יפה שאתם מכירים בעיברית וזוכרים את האקורדים או הטאבים שלו אתם מוזמנים לרשום פה זה חשוב ואם אתם מצאים אתר באמת טוב תגידו לי תודה

ranchi

New member
אוהבת אותך עוזבת אותך

בס"ד שלום לכולם מישהו יכול לכתוב לי את המילים של השיר "אוהבת אותך עוזבת אותך"? תודה מראש

ST וגרי

New member
היכן יש אקורדים לגיטרה../images/Emo22.gif

בחלק העליון של מסך הפורום ניתן למצוא את הקישורים שלנו, ובהם גם הפניות לאתרים עם אקורדים. מי שמכיר אתרים נוספים- שיודיע לנו. היינו מבקשים לא לעשות זאת בפורום בשלב זה, ונקיים על זה דיון פתוח מאוחר יותר. בכל מקרה: ברוכה הבאה!

מוטב מאוחר ...(?)

בס"ד ... אותך / אילנה אביטל . מילים ולחן - שייקה פייקוב . אותך , שואל הלב ומצפה לראות אותך . אני חולמת יום וליל , אני רוצה אותך . אותך , אד עולה מתוך הערפילים , אותך .. האם תזכור רוחות הסתיו אשר ליטפו אותך .. אותך אני זוכרת יום וליל . אותך ליבי שואל ומתפלל . אותך הוא מהבהב ולא חדל .. אותך .. אותך אני חולמת עוד לראות . אותך גם אם חלפו ימים .. ועוד .. אותך לאחוז ביד , ולאהוב , אותך ... אותך , לנשום מן הפרחים מן השכר , אותך . מתוך הצוף מתוך הדבש מתוך המתיקות , אותך . אותך , אד עולה מתוך הערפילים . ולא נותר לי אלא חלומי לראות אותך .. אותך (פזמון..) נ.ב. זה משמיעה , אז יתכנו אי אילו טעויות קטנות ...

למעלה