ארוחה בחלום

אור_30

Active member
היי אהובה,

חלמתי שהיינו סביב שולחן עם מפה לבנה בבית של ההורים של אישתו של אבא שלי
יש מצב שראיתי סיגריות במאפרה
ישבנו בצד אחד: אני ובת הזוג. אני משמאל, היא מימין.
מצד שני אמא והמטפלת שלי
אמא מולי, המטפלת מול בת הזוג

מאוד התרגשתי מהמטפלת, הייתי היפראקטבית
נראלי שמאחוריי היה משהו בגב עם עיסוי..
זה הצחיק אותן מאוד, ההתרגשות שלי - בקטע טוב

אמא ניסתה שהן יצחקו וירדו עליי
בת הזוג והמטפלת היו מאוד בחמלה
המטפלת התסכלה עליי אפילו בהערצה ואמרה "אין אני מאוהבת"

התחושה הייתה עילאית, התרגשות, שמחה

רקע:
יש לי 2 מטפלות – אחת דוחפת אחת רכה.
הדוחפת – הייתה לי יותר מדי באישזהו שלב..ולקחתי הפסקה לחצי שנה. חזרתי לפני 3 שבועות והיה כזה קסם, תמיד הערצתי אותה.. היא מאוד מזכירה לי אותי אנרגטית, קצת גם את אמא.
אחרי הרבה הכחשות.. ואחרי שהרבה זמן לא קרה לי.. לצערי התאהבתי
מפחיד אותי, מקווה שיהיה בסדר - מצד שני זה אושר עילאי. פתאום חווה אנשים בפרופרציות, פחות פחד קיומי, והרבה יותר אהבה ממלאת אותי
הרגשתי אשמה וכו' (המטפלת טרם יודעת). האשמה בעיקר מול בת הזוג שלרגע קצת באלי ריחוק, היא המון מרצה (ריצוי, זה משעמם)היא זזה וגדלה לאט לאט
הייתה קרבה גדולה בינינו מאז הטיפול האחרון, בשבועיים האחרונים, היה לה גם יומולדת והלכתי אליה להביא לה משהו.
המון זמן לא נפגשנו, בערך שנה וחצי, והיה כזה קסם אנרגטי
היא מאוד נוקשה, וגם אני הייתי, ופתאום משהו קרה בסשן האחרון. לקחתי אחריות והתנצלתי על משהו בפניה, אני לומדתאיזו יכולת מטורפת יש לי להנהיג
חויתי ממנה כזו אהבה, שאין לתאר, אור דרך העיניים
במקום לכתוב, הייתי איתה בשיחה באמת.
אני מרגישה שיש לנו משהו לא פתור בגלגול הזה. שהיא כאילו יכולה לחלץ אותי מהטראומה - ולרגע גם חולצתי, העבר פתאום לא מעניין
כלום לא מעניין חוץ ממנה... מקווה שזה יתאזן
הילדה שבי מעריצה אותה מאוד - יש לה גבולות מאוד ברורים, סופסוף מישהו בגודל שלי. היא מאוד חכמה
אני הולכת לחקור ולפרק את הנושא הזה של בלבול אצלי בין: חיבור, שייכות, תקווה, אהבה, חברות, הערכה, הערצה, התאהבות, התרגשות
גיליתי פחד מאינטימיות – היא האדם שהרגשתי איתו הכי הרבה אינטימיות רגשית, עומקים שאין לתאר. התקדמתי בעזרתה המון. גדלתי כ"כ הרבה.
זה מאוד בלבל אותי והפך אותי
ושוב. אושר עילאי..
אני חושבת שהגעתי לשורש.

התרחקתי מהמשפחה כרגע. נמאס לי להיות שק חבטות, נמאס לי מהאנרגיות שלהם... יצאתי מהקבוצה המשפחתית לפני 3 שבועות, עם האמת בחוץ - פרסמתי להם סרטון והקלטה לפני שיצאתי מהקבוצה.
זה אומר שאם אמא ואחותי שמעו - הן יודעת את האמת. יש שם הקלטה של כ5 דק' עם כנות מאוד נוקבת לאחותי. נמאס לי לשחק את ה"קטנה של הבית" שלא מכבדים אותה, מזלזלים בה, שצריכה לשרת וכו'
נמאס לי מהן. רק להיום...
אני רוצה לחזור לקשר רק אחרי שעובר זמן, ושאני מפנימה: או שידי על העליונה, או שאנחנו 3 נשים שוות ערך - אני אמא ואחותי. אין קטנה יותר. הן הרבה יותר קטנות ממני
בטח רוחנית, ורבלית, תודעתית. חוץ מגיל ביולוגי - כלום.

זה בית שקשור לילדות, בשבתות אצל אבא כילדה היינו שם המון.

תודה ענקית מראש.

אלישבע777

Well-known member
שלום אור,

החלום שלך הוא על ארוחה עם אימא והורי אשתו של אביך, את ובת זוגך יושבות זו לצד זו. אימך יושבת מולך והמטפלת שלך יושבת מולה. מי אינו מוזכר בסדר הישיבה? המארחים - הורי אשתו! ממילא הם אינם חשובים בחייך הם דמויות ניטרליות. מי אינו נמצא בכלל – אביך. כמו שאינו נמצא בחייך. ( כשהוא כן התערב בחייך, לא היה לך טוב עם זה בכלל. אי נוכחותו היא לטובה). מה עוד חסר? הארוחה! על השולחן אין אוכל ואין משהו שיגרום לכם חיבור והנאה.

מה כן נמצא ( על שולחן האוכל?) ואת מבחינה בזה ישר – מאפרה ובה סיגריות. סיגריות מסמלות הרגל מגונה, או פסול ואף מזיק לסביבה. סיגריות – משהו סגור או סוגר. חבל שלא ציינת אם הן היו כבויות או דלוקות. אני מניחה שהן היו כבויות. אם הנחתי נכונה, הסיגריות מציינות משהו [= מאורע, או מערכת יחסים, או קשר, או זיכרונות מהעבר, או אחותך שאינה מופיעה בחלום - כולם מזיקים, מכבידים על הנשימה ועל הנשמה ] משהו לא טוב, שנסגר ונכבה.

מה כן קרה שאינו מפתיע – אימך ניסתה לקלקל (להקטין אותך) לך את הערב! וכאן היא מתקשרת לחסרונה של הארוחה. אימא שלך לא תפקדה היטב בלשון המעטה, בשנות ילדותך. היא לא הזינה אותך והיא משרה בך הרגשה של חסר, גם במקומות אחרים. אומנם, בחלום אינך חשה בחסרון הארוחה ( וגם לא בחסרון אביך), אבל החלום מסמל שהמחסור הזה נמצא בתחושות שלך, גם בזמנים טובים. ואכן אימא מנסה לקלקל ( כמו שסיגריה דולקת מקלקלת או מפריעה לסובבים) אבל – הפעם מכבות אותה החברות שלך! בת הזוג והמטפלת!!

מה שאת מרגישה זה לא רק עיסוי בגב - כלומר – גיבוי(!) אימא מעליבה בפנים - אבל לך יש גב! את כבר אינך שק חבטות! את מרגישה את יחסן אלייך ואין פלא שאת מתמלאת עליצות בלתי רגילה שגרמה לך להיות היפראקטיבית, נרגשת ומצחיקה- הרגשה עילאית שלא חווית כמוה באף חלום!! את הרגשת שמחה והדבקת את האחרות! המטפלת מתלהבת ואומר לך " אין [עלייך ?] אני מאוהבת" או אולי היא אומרת "איך אני מאוהבת [בך]" פעם היית רעבה ליחס, לחברות, לאהבה, לקשרים – הנה התגשמו חלומותייך! את מחוזרת וגם מחוזקת על ידי שתיים!

החלום משקף את המציאות כפי שתיארת ברקע, וגם מילוי משאלה שכך יהיה תמיד. שהסיגריות המזיקות יהיו רק במאפרה, האהובות – יתנו לך גיבוי ואת תגמלי להן בצחוק ובעליצות מדבקת!

אשמח לקבל חוות דעת – מה התאים לך ומה לא התאים.

למעלה