אריאלה...

אריאלה...

יש לי סלקום וכבר יותר משנה(אפילו יותר) אני משלם 10 שקלים כל חודש "דמי מנוי או משהו כזה" אני לא משלם את מחיר הטלפון כי קניתי אותו במזומן(אריקסון 388 הבונגילה) האמת שאני בכלל לא משתמש בו.. בשביל מה אני משלם את אותם עשרה שקלים? אני לא רוצה להתנתק כי יש לי מספר יפה ולרוב האנשים שאני מכיר יש סלקום...

שנינו יודעים למה אתה שומר את הטלפון

רק בגלל קוד האזנות

1אריאלה

New member
כנס

המסלול שאתה נמצא בו נקרא מסלול כוכבים ללקוחות קיימים. התשלום שאתה משלם הוא דמי מנוי של 9.9 ש"ח במקום 34.5 ש"ח. לא רוצה לשלם? תעבור למסלול טוקמן! אבל אז תאלץ לשלם 249 ש"ח חד פעמי דמי מעבר. אופציה שניה שיש לך היא לעשות הצלבת מכשירים עם מכשיר טוקמן שעולה רק 126 ש"ח, ואז לנתק את הקו.

ואם אני איים בניתוק הקו?

לא יוותרו על ה10 שקלים? :) לאורי יפה-האזנות?? להה...אני??? מה פתאום..

1אריאלה

New member
אתה יכול לאיים עד מחר

אף אחד לא יבטל לך את החיוב הנ"ל אפילו אם מאד ירצה, פשוט אין מסלול כזה!

m e i r

New member
גם אם תאיים...

גם אם תאיים בניתוק הם לא יזכו אותך כי בסלקום לא מכירים דבר כזה לתת שירות בלא תשלום. בסלקום מספרים שמדובר במסלול ללא דמי מנוי אבל בפועל הם גובים 9.90ש"ח גם אם לא קיבלת שומדבר. אני יודע, כי אני גם במסלול הזה (עד אוקטובר, סוף ההתחייבות, ואז, גם עם המספר הקליט, אני מנתק) וניהלתי שיחות ארוכות בנושא עם סלקום ואגב הם שינו את הכותרת של הגבייה הזו: בהתחלה זה נקרא חיוב עבור חבילת שירותים. לאחר שניהלתי שיחות ארוכות עם נציגים ו"אחראים" (ואני מניח שלא רק בגללי) הם שינו זאת לתשלום חודשי בגין מכשיר, למרות שאני משלם בכרטיס אשראי על המכשיר עצמו. (כששאלתי נציגה למה אני משלם על רכישת המכשיר ענתה לי הנציגה המבריקה שלא כתוב רכישה אלא מכשיר אבל אז היא לא מצאה תשובה למה אני משלם על מכשיר שהוא שלי ממילא...) ולבסוף הם החזירו זאת לחיוב עבור חבילת שירותים. בשורה התחתונה, אין מה לעשות, הרי אם תנתק תשלם קנס, נכון? אם אתה לא בהתחייבות אני לא מוצא שום סיבה להישאר בחברה הזו. (אגב זו החברה היחידה שכשאתה מתקשר לכוכבית אתה מחוייב על בזק, ואם אתה במסלול כוכבים תשלם פי שניים לרשת, שזה תרגיל ושערוריה בפני עצמה).

1אריאלה

New member
אני מבינה שאתה ממורמר

קודם כל נתחיל מזה שעברת למסלול כוכבים מיוזמתך וחברת סלקום לא הכריחה אותך לעשות כן. כדאי שתעשה שיעורי בית לפני שאתה פותח את הפה..... בסלקום נתנו לך הזדמנות לעבור למסלול מוזל בעוד מי שנמצא בתוכניות הישנות של אורנג´ משלם בין 50 ל 80 ש"ח בלי אפשרות לעבו רלמסלול מוזל. אני גם מעריכה שיש לך בסביבות 100 דק´ חינם כל חודש בעקבות השדרוג הישן. אני צודקת?

m e i r

New member
ממורמר?

אני אכין שיעורי בית? אני יכול ללמד אותך כמה דברים על הרשת שלך. נכון שסלקום לא הכריחה אותי לעבור לתכנית זו אך אילו הייתי נשאר בתכנת הרגילה הייתי משלם 34.5 ש"ח דמי מנוי. אז סלקום אומרים קח תכנית בלי דמי מנוי והתכנית כוללת דמי מנוי של 9.90ש"ח, אז מי משקר פה? ואל תגידי שזו כזו הטבה כי לחייג מחוץ לרשת עולה 1.04ש"ח לבזק, או 1.54ש"ח(!!) לסלולארי אחר, ובשום תכנית שלא תביאי באורנג´ אין מחיר כזה לדקה לכל יעד שלא יהיה. ובטח שניתן לעבור למסלול מוזל- מסלול ללא דמי מנוי- בכלל (ולא כמו בסלקום-כאמור) את פשוט שקרנית, או שאת לא יודעת, בדיוק כמו החברה שלך. ולשלם 70ש"ח לחודש במשך 3 שנים על מכשיר שנמכר היום בפחות ממחצית הסכום לא נקרא משתלם, והנושא של הדקות חינם זה תרגיל לכפות על אדם להשתמש ברשת. אגב, לא ענית לי איך זה שחיוג למספר כוכהית מחוייב כאילו חייגתי לבזק. (אגב, מבדיקת הנושא, עניין החיוב ב-9.90ש"ח למרות ההגדרה "ללא דמי מנוי עשוי להגיע בעתיד הקרוב לתביעה ייצוגית- רק תני לי לקבל את תעודת העורך דין שלי... וזה ממש לא איום)

m e i r

New member
מי ביקש ממך תגובה?

חוצפנית שכמוך, מגיעה עם דברי התוכחה שלך כשאת לא יודעת שומדבר חוץ מהמנטרות שמכניסים לך בראש. עצם זה שאמרת שאף אחד לא הכריח אותי יוצא מנקודת הנחה שכאילו כל הבחירה בידי כשבעצם אין שום בחירה, אלא בין כמה איאלץ לשלם לחברה הזו בשביל כלום. אז אני יודע שאני לא יזיז לסלקום, סך הכול יש לי מכשיר אחד, שבו דיברתי עד לפני שנה רק בכ-750 ש"ח לחודש, אבל אני יודע שביום שבו נגמרת לי ההתחייבות אני בחוץ, וכך גם חבריי שבסלקום, שהגיעו למסקנה הזו גם בלי עזרתי. צר לי, אבל orange יותר חיובית מבחינתי, כשאני משלם פחות על יותר שירות, וגם אם היה יקר יותר, זה היה שווה!!

m e i r

New member
בהחלט לא ממורמר

אילו הייתי טוען שסלקום חברה חרא, בגלל שלא שדרגו לי יומיים אחרי שקניתי מכשיר או משהו כזה אולי היית יכול לקרוא לי ממורמר אבל כשאני מנמק בצורה ברורה ורצינית את החסרונות הטמועים היטב בחברה ובמוצר הזה, אין כאן מרמור אלא ענייניות בלבד. אז צר לי אם אתם רואים את זה כמרמור אבל אתם עושים לעצמכם חיים קלים אם אתם עושים זאת.

Big N

New member
גם לי יש מכשיר אחד בתכנית זו

ולא זה לא דמי מנוי אתה מקבל משיבון ושיחה מזוהה אם תבדוק מה עלות השרותים האלו בנפרד אז תדבר אחרת. וכן כנראה שאתה ממורמר.

לא ממש

השירותים שדיברת עליהם הם בתוספת תשלום! אני משלם 10 שקלים על דמי מנוי בלבד. נקודה.

m e i r

New member
small n אני אסביר לך

קודם כל, מצידי תקרא לי ממורמר, זה משנה את העובדות? נכון שלקוחות מסויימים הצטרפו דרך התכנית הזו, משלמים 9.90 ומקבלים גם את השירותים של שיחה מזוהה ותא קולי, אבל לקוחות שכבר יש להם מכשיר, לא מקבלים מכשיר(כי ממילא כבר יש להם) ולא את השירותים הנ"ל, אז על מה הם משלמים אותו דבר ולא מקבלים דבר? הרי התכנית אומרת "ללא דמי מנוי" לא? אז בבקשה ממך, לפני שאתה עושה ממני ממורמר או כל דבר אחר תבדוק את הפרטים טוב? אני לא חושב שעל ה"זכות לשלם 8 אג´ פחות לדקה בתוך הרשת, מוצדק לשלם דמי מנוי, ובמיחד לאור העובדה שחיוג מחוץ לרשת כולל עלות גדולה יותר, לא ב-8 אג´ אלא ב-39 אג´ (ההבדל בין 57.03 ל-96.08, בלי המחיר לתשלום לרשת האחרת). אם יש למישהו משהו רציני להגיב, אשמח, ולא משהו כמו "אף אחד לא הכריח אותך" כי חברה לא עובדת בחלל ריק, יש עוד חברות, ואם חברה מנצלת את זה שלקוח מחוייב, אז כל מה שנותר ללקוח הוא לחכות לסיום החוזה, וזה לא נבון כלכלית.

Big N

New member
מי שעשה אותך קטן!!

תקשיב טוב אני התיחסתי לעובדות!! לי היה מכשיר בתכנית רגילה לא רכשתי שום מכשיר חדש ועברתי לתכנית בה משלמים 9.90 בלבד עבור שרותים לא דמי מנוי ולא כלום אז כן אתה ממורמר כי אתה מחפש בכח להראות שמשהוא לא בסדר אז דע לך שאני מרוצה מהתכנית בתנאים שכתבתי פה ולא לפי התנאים שאתה מציין . ואמא שלך + המח שלך + הזיין שלך קטנים!!!

m e i r

New member
אתה ממש גדול

יופי, אז חוץ מלשקר אתה גם יודע לקלל? איפה כל אלו שמיהרו להגן על אריאלה עכשיו? אולי עכשיו הדיבור של הילד הקטן הזה ענייני ורציני? אולי תלך למילון ותבדוק מה זה ממורמר ותבין שגם אם זה היה נכון, זה לא כל כך רע מבחינתי, ואני חושב שאילו הייתי ממורמר בגלל סלקום זה לא בדיוק מחמיא להם. דור, אני ממתין להתייחסותך למהלכים האחרונים פה. small N באמת יצאת קטן.

חי אדר

New member
BIG N יצאת אפס

ככה מדברים? אתה ביזיון, ואיך שאתה מדבר זו בושה. אגב, גם המידע שנתת לא מדוייק במקרה הטוב ושיקרי במקרה הפחות טוב. בקיצור, יצאת 0 (אפס)

למעלה