ארכדי דוכין פתח מסעדה?

תלתלית

New member
ארכדי דוכין פתח מסעדה?

שמעתי משהו על זה בגיא פינס. הצלחתי להבין שהיא ממוקמת ליד כיכר רבין, ומגישה אוכל איטלקי ורוסי. מי יודע עוד פרטים?

meravbr

New member
עד כמה שאני יודעת,

הוא מבשל מדי פעם "בשביל הנפש" פסטות וכד'. לא משהו פול טיים ג'וב...

תלתלית

New member
גם חברה שלי ראתה אותו אצל פינס

היא שמעה ששם המקום זה TOMA יתכן שהיא לא שמעה טוב, כי היא חצי ישנה בזמן התוכנית..חח. בכל אופן מסקרן.

גסטרו

New member
עיתון העיר של היום- הוא השף של

מסעדה בשם "תומא", פרישמן 73 תל אביב. שיך לארקדי ולשני שותפים. התפריט ברובו מבוסס על פסטה. שווה בדיקה.

תלתלית

New member
רב תודות ו|נשיקות| אדווח על כך

בקרוב בהחלט. ושוב

smartblonda

New member
מירב צודקת...

הוא אכן מבשל לשם ההנאה יש לו תחומי עניין נוספים. ובהחלט שווה בדיקה

D r a m b u i e

New member
מהשירים שלו אנחנו יודעים שהוא

בחור מוכשר, מהגיזרה שלו אנחנו יודעים שהוא אוהב לאכול. לא יודע מה איתכם, אצלי השילוב של המשורר המיוסר והעגלגל, מבשל לי אוכל, גורם לי להזיל ריר. סליחה על הגזענות, אבל תמיד סמכתי יותר על שפים שנראים כמו צחי בוקששתר מאשר כל מיני שדופים כאלה.

LadyG

New member
לא יודעת למה לסמוך יותר על שפים

עגלגלים. השף הפרטי שלי טוען, שכדי ליצור אוכל מענג הוא חייב להיות רעב, כי אחרת אין לו שום חשק לבשל וליצור. ומעבר לזה שף מתעסק באסתטיקה אז למה רק בצלחת?

ננה f

New member
לפרטי שלך אין,לדעתי,שום בעיה עם זה.

E.I.עם אסתטיקה.. עוד לא טעמתי אז אני לא יודעת לגבי הצלחת, אבל ממראה עיניים- הוא צ"ל חסר יצירתיות לחלוטין! כי רעב הוא לא יכול לצאת ממך .. יש לך רק דרך אחת לענות על זה.. תגידי.... יפה!

עמית@

New member
נעלבתי בשם השדופים שמבשלים טוב

אבל כבר קראתי לא פעם על החיבור בינו לבין אוכל (ולאו דווקא לטובה, עבורו) אבל אני מכירה את הבעלים של המקום (שנים הוא מכר סלטים מדהימים במשרד שלנו, באמת משובחים וטריים) והמקום מתוק מאוד- מקווה שיצליח.

למעלה