ארכיון הבלוגים - כלי לשחזור חלק מהרשומות

JoshRestore

New member
ארכיון הבלוגים - כלי לשחזור חלק מהרשומות

היי,

כפי שחלקכם יודעים, בשבועות האחרונים אני עוזר לאנשים שנפגעו, לשחזר את הבלוגים שלהם באמצעות זיכרון המטמון של גוגל, ובאמצעות ארכיון האינטרנט.

במסגרת המאמץ לעזור ולהקל על כמה שיותר אנשים, פיתחתי כלי שמאפשר לחפש בקלות את כל הפוסטים שגובו בארכיון האינטרנט.

ניתן להשתמש בכלי כדי להגיע לעותקים שמורים של הרבה מאוד פוסטים. יצרתי קשר גם עם ההנהלה כדי להציע עזרה מהניסיון שלי לשחזר מה שניתן מארכיון האינטרנט וגוגל, אך חשבתי שראוי להציע לכם גם להשתמש בכלי שפיתחתי.

כל הפרטים המלאים נמצאים כאן:
https://lp.adams.co.il/backup/archive.html

פשוט מכניסים את הכתובת של הבלוג ומקבלים רשימה של הפוסטים שנמצאו לפי תאריך, ואז אפשר להיכנס אחד אחד ולגבות אותם.

בנוסף לכלי מומלץ מאוד גם להשתמש בחיפוש גוגל כדי למצוא רשומות נוספות. מהניסיון שלי, שימוש בגוגל יכול למצוא עוד עשרות (ואפילו מאות) רשומות נוספות (תלוי בכמה זמן עבר מרגע ההשחתה).

בהצלחה,
ג'וש

juli1974

New member
לא ניתן להכנס מתוך הארכיאון ולא מתוך מטמון

היי ג'וש התכתבנו כבר בנושא: אם הפוסט נמצא בארכיאון נכנסים אליו ומופיע פוסט שנדרס ולא הפוסט המקורים גם במטמון של הגוגל מופיע או פוסט שנדרס או אפשרות שגיאה רק פוסטים מועטים שפורסמו בעוד אתרים אפשר לשחזר יולי

JoshRestore

New member
נכון, ככל שהזמן עובר, זיכרון המטמון נדרס גם הוא

בינתיים עדיין אפשר למצוא יחסית הרבה רשומות, &nbsp אבל בשביל שחזור של 100% אין מנוס אלא לקוות שאנשי תפוז יצליחו למצוא קובץ גיבוי מלא ותקין

juli1974

New member
שום רשומה מארכיאון שלך לא ניתנת לשחזור!

ככל שהזמן עובר הכל נמחק מוזר לא??

אתי כק

New member
תודה רבה לך

אין מילים הצלחתי למצוא 620 רדומות מתוך 680 מלאכת העתקה מאוד איטית ,יש לך הצעה איך לעשות את הגיבוי האם להעתיק ולהדביק בוורד או שיש דרך אחרת תודה רבה

למעלה