אשמח לדעת......

אשמח לדעת......

מה זה PROXY??? כל התקנה שאני עושה כמעט לכל תוכנה נישאלת השאלה האים אני משתמש בפרוקסי מה זה בכלל? דבר שני יש לי FTP ואני רוצה לדעת איך אני יכול למצוא כתובות של FTP ללכת אליהם ולהוריד שירים משחקים סרטים ועוד כל מני דברים הבנתי שיש מנועיי חיפוש לדברים כאלו התוכלו להמליץ לי על אחד כזה ומשהו אחרון (אני באמת מרגיש כמו קרצייה) אמרת פעם משהו אייל על זה שאים אני נכנס לאינטרנט לא עושה כלום במשך דקה הולך לדוס ורושם שם משהו אני יכול לראות אים פרצו לי למחשב מהו בדיוק המשהו הזה??? תודה רבה רבה ברי סחרוף 25

EvilGhost

New member
אם פרצו לך למחשב..

בקשר לזה שפרצו לך למחשב.. אני משוכנע שאייל התכוון ל netstat -n הפקודה הזו תציג לך את כל היציאות מהמחשב שלך, פורטים אייפי ופרטים נוספים כך שאתה בעצם יכול להבחין בגורם חיצוני או חיבור שאיננו מוכר ואיננו תוכנה שהרצת בעצמך (תוכל לזהות לפי האייפי, פורט וכדומה) אייל, תקן אותי אם אני טועה?

d.r.

New member
אבטחת מידע

הבטחת מידע זה נושא גדול עקרונית מה שאתה צריך לדעת ולעשות כדי שלא יפרצו לך למחשב זה להתקין חומת אש עדיף של נורטון או בלאק אייס ואתה מכוסה` בנוג לFTP `יש מאגר גדול של FTP שנותן תוצאות מדהימות http://www.oth.net/

silkpink

New member
חומת אש

אם אפשר להסביר יותר על חומת אש בבקשה, איך ? איפה? תודה

Ey@L

New member
הגדרה?

אם אתה מעוניין בהגדרה צירפתי לך מילון אינטרנט ששם תמצא הגדרה מדוייקת.

קודקוד

New member
אייל

מברוק על המילון,כבר הוספת לי שני אתרים חדשים, חשובים ומעניינים בשבוע אחד,כן ירבו!

d.r.

New member
חומת אש

חומת אש היא תוכנה שאתה מתקין על המחשב והיא חוסמת כל גישה למחשב במידה ויש איזה תוכנה שמנסה לפתוח פורוט התוכנה מזהירה אותך אם אתה רוצה לאשר את הכניסה או היציאה במידה ואתה לא מאשר אין יכולת להכנס למחשב התוכנה גם מגינה מפני סוסים ניוקים ובמידה ויש לך את החומת אש של נורטון ונורטון אנטי וירוס 2001 של נורטון אתה מקבל הגנה מושלמת מפני כול סוגוי הונדליזים 2 התוכנות האילו עובדות במקביל מומלץ לכולם שם התוכנות באנגלית Norton AntiVirus 2001 v7.00.51F Norton Internet Security 2001 Family Edition v3.0 לינקים להורדה למטה

silkpink

New member
תודה

המון תודה על תגובה מהירה ומפורטת. זאת הגנה שמתאימה למשתמשים פרטיים במחשב בייתי או קצת נסחפתי ?

קודקוד

New member
ברי,בקשר לשאלתך הראשונה

שאלתי על כך בעמוד זה למטה, מה זה פרוקסי,ואייל ענה ,תסתכל בהודעה של תקציר סוף השבוע.

Ey@L

New member
תלוי,

רוב האנשים יכולים להסתפק רק בנורטון אנטי וירוס 2001 (לי אישית אין יותר מזה) - הוא מוצא את כל התולעות למיניהם, אבל ממש פריצה הוא לא ימצא. אבל אם יש לך חשש מיוחד שייפרצו לך למחשב אולי כדאי שתחשוב גם על תוכנת חומת האש של נורטון. לא ניראה שאתה צריך יותר מהאנטי וירוס של נורטון. החומת אש של נורטון היא מיודעת לעסקים קטנים בעיקר.

d.r.

New member
בהחלט גם למשתמש הביתי מומלץ

התוכנה לא רק מגינה מפני פריצות {שגם המשתמש הביתי חשוף אלהם} אילה גם מפני ניוקים יש ילדים השעממים בצטים וסתם כאילו שגולשים ברשת מומלץ לכולם אפילו למי שאין לו חומר חשוב על המחשב ,אחד שיכנס למחשב שלך יכול למחוק לך חומר וגם לעשות נזקים בהצלחה

Ey@L

New member
אבל,

אבל כשמדובר בניוקים ותולעות של ילדים קטנים האנטי וירוס מזהה אותם בתור וירוס! אז כך שלדעתי משתמש בייתי לא צריך יותר מאנטי וירוס!

d.r.

New member
לא נכון אייל

תוכנת אנטי וירוס לא מגינה מפני ניוקים היות והיא לא מסוגלת לטפל או ליסגור פורוט רק חומת אש מסוגלת לעשות את זה, ובלי שום קשר אף אחד ,לא המשתתש הביתי ולא מסחרי ישמח שימחקו לו את המחשב

Ey@L

New member
תתפלא,

כל תוכנות האנטי וירוס ושוב כולם! מוצאות את רוב הניוקים והתולעות למיניהם כאילו שהם וירוס. ואני מדבר מניסיון שניסו לשלוח לי יותר מפעם אחת ניוקים למיניהם ואנטי וירוס מצא אותם (רק ה esafe לא מצא את ה- subseven אבל דאג לחסום אותו). ותאמין לי לא מעט ניסו לפרוץ אליי והאנטי וירוס מצא (פעם השתמשתי בESAFE ועכשיו אני משתמש ב norton). אתה יכול לחפש ברשימת הוירוסים את שמות הניוקים והוא ימצא אותם. נכון שאנטי וירוס לא חוסם פורטים, אבל את השטויות שילדים משחקים בהם הוא מוצא! אם מישהו ינסה לפרוץ אליך מקצועית האנטי וירוס לא יחסום כלום אבל הפריצות של ילדים הוא תמיד מוצא!

d.r.

New member
אייל אתה שוב טועה

יש לי תחושה שאתה פשוט לא יודע מה זה ניוק ואיך הוא עובד ,אתה אומר שהאנטי וירוס מזהה???? אייל אם אתה עדיין מתעקש אני ישולח לך ניוק ותראה בעצמך שהאנטי וירוס לא מזהה ניוקים רק תגיד כן אני שולח לך

Ey@L אני חושב שאתה טועה..

אולי אתה מתבלבל בין סוס לניוק? ניוק זה לא תוכנה לפריצה.. ניוק זה סתם דבר קטן ומעצבן שמציף פורט וגורם לעומס על המחשב ולפעמים גם לקריסתו.. לא חושב שאנטי וירוס מזהה דבר כזה.. פייר וול כן..אבל אנטי וירוס.. ממ... לא חושב.. ליטון

Ey@L אני חושב שאתה טועה..

אולי אתה מתבלבל בין סוס לניוק? ניוק זה לא תוכנה לפריצה.. ניוק זה סתם דבר קטן ומעצבן שמציף פורט וגורם לעומס על המחשב ולפעמים גם לקריסתו.. לא חושב שאנטי וירוס מזהה דבר כזה.. פייר וול כן..אבל אנטי וירוס.. ממ... לא חושב.. ליטון

למעלה