אשמח לעזרת המומחים

dalia42

New member
אשמח לעזרת המומחים

אני סובלת מזה 4 שנים מהתקפי אלרגיה קשים, שאני מודה לא עשיתי מזה עניין גדול, זה מתחיל עם עקצוצים בכפות הידיים ותוך שברירי שנייה זה מתפשט לכל הגוף עם אודם, נפיחות ,עיניים בוערות, גרוד בלתי נשלט בתוך הגוף , כאבי בטן של מעין "קריעות" התכווצויות,-בהתחלה השתמשתי על דעת עצמי בהאיסטון-40 טיפות ותוך 1/2 שעה היתה תחושה של התחלת רגיעה התהליך נמשך בין 2-3 שעות. עם הזמן תכיפות ההתקפות עלתה וגם חומרתם ועוצמתם,וכמובן המשכתי עם "פנסטיל" ומשם ל"לורסטין" באחת הפעמים לפני שנה בעת התקפה כזו גם התעלפתי מיד לאחר שנטלתי את ה"לורסטין". מכאן הבנתי שהעסק יכול להיות מסוכן ורציני יותר משאני מוכנה לקבל. ופנייה לרופאת המשפחה הובילה אותי לפרופ' עציוני, שאני חייבת לציין את חוסר הסבלנות שלו להקשיב עד הסוף( זמנו יקר כנראה) שערך לי16 תבחינים לאלרגנים סביבתיים- התוצאות היו שליליות- הוא סיים את הערכתו בכך שציין שאולי לעולם לא נדע מה הסיבות והגורמים וצייד אותי ב"מזרק אפיפן" 03 , אני חייבת לציין שאני די חוששת להשתמש במזרק הזה, לפני שבועיים הייתה לי התקפה קשה, וכן אתמול בצוהריים ועדיין השתמשתי ב"לורסטין".משך פעילות הכדורים היא איטית לעומת חומרת הסמפטומים הקשים . חזרתי לרופאת המשפחה היום ובקשתי הפנייה לחוות דעת נוספת, והיא המליצה בחום על ביקור אצל ד"ר איתי נוימן מהמרכז הרפואי בהרצליה. כמו כן הומלץ לי בחום לפעול בכיוון האומאופטי. אני ממש מבולבלת ,(ואם להודות על האמת גם מפוחדת) אלו בדיקות נוספות יכולות לעזור לי (עד היום קשה לי להתמקד בגורם זה או אחר, מאחר וההתקפות יכולות להגיע בשעות שונות כאלה ואחרות גם באמצע הלילה, )מה עליי לעשות? תודה מראש

kivity

New member
התקפי אלרגיה קשים

שלום אכן נשמע כי בעיתך קשה מנשוא יש לדעתי לברר לעומק אלרגיה למזונות להבנתי הדבר לא נעשה יהיה קשה להנחות אותך כאן אך כמובן יש לקבל מה שיותר נתונים על מצבך ופרטים עליך כדי שניכל לסייע אני ממליץ לגשת ראשית לד"ר נוימן ואם לא תבוא הישועה אנו נשמח לראותך אצלנו באיכילוב פרופ' קויתי

dalia42

New member
kivity תודה רבה על התייחסותך אך

מה כולל בירור לעומק? במקביל להפנייתי לדר' נוימן הוצע לי גם לפנות ליחידה לאלרגיה ואימונולוגיה קלינית- בשיבא תל-השומר, האם זה מקביל לקיים באיכילוב? ואם כן למי עליי לפנות? אשמח לקבל יותר פרטים טכניים על המסגרת באיכילוב טל', ימי קבלה,מה נוהלי הפנייה? ושוב רוב תודות על המענה.

kivity

New member
אלרגיה

שלום אכן-יש לפנות לד"ר רשף שהוא מנהל היחידה בתל השומר או אלינו(היינו הך) למרכז רפואי תל-אביב-מרפאה אלרגית 036973591 ימי הקבלה א', ב', ו-ה'. שעות הבוקר פרופ' קויתי

המלצה

לדליה שלום, אני מפנה אותך לפורום רפואה משלימה, תחפשי מישהי בכינוי freearth10 , שמה מאיה היא עושה איבחון בקינסיולוגיה. זה לא סותר את הבדיקות האחרות שתעשי. ומשם תמשיכי הלאה. מאחל לך רפואה שלמה

dalia42

New member
איציק תודה, אכן פניתי גם לערוץ

של הרפואה המשלימה והתחלתי בסידרה של דיקור סיני, לניקויי רעלים מהגוף. וכן טיפול בתמציות באך. כמו כן אני הופכת עולמות לקבל טופס 17 מקופ"ח ליחידה לאלרגיה ואמונולוגיה בשיבא- תל השומר. מסתבר שהקופות לא נותנות התחייבויות , עד שלא תטורטר כהוגן.

למעלה