אשמח לעצה - יום הולדת 30

NOS האחת

New member
אשמח לעצה - יום הולדת 30

בן זוגי עומדד לחגוג 30 ורציתי לארגן לו משהו ליום הולדת שלא ישכח.
הבעיה החלה כשכל הרעיונות שהיו לי התחילו דיי לקרוס אחד אחרי השני...

רציתי שנשב ערב אחד עם כל המשפחה בהפתעה מבלי שידע שכולם שם ואז כבר על הדרך רציתי להקרין קליפ/מצגת/סרטון של חברים מברכים עם תמונות ממהלך השנים, שהוא בטוח לא יחשוב בזה בכלל...

מפאת חוסר זמן ובגלל שכשיש לי עודף זמן לשבת ולהכין זאת-זה בדיוק הזמן שהוא איתי, עלתה לי מחשבה אולי להשקיע לשלם איזה 200-300 למישהו לאיזה מקום ושיעשו לי את זה ואני אוכל בנתיים להתמקד בשאר היום הולדת.
הרעיון החל להתרופף ממוחי כאשר הבנתי שעולת סרטון כזה (שגם לא מתתי על הדוגמאות שהראו לי) קרובה לאלפייה... (את האלפייה הזאת אני ישקיע יחד עם עוד קצת כסף ואטוס לחול).

חשבתי לקחת וילה עם בריכה מחוממת (כי חורף) שנסע לשם וכל החברים שלו יחכו לו שם למסיבת בריכה עם אוכל והכל.. העניין שכשהיינו נוסעים תמיד עם החברים למקומות ומתחלקים ברכבים מצטמצמים-הרב נסעו איתנו. עכשיו לחצי מהם לא יהיה איך להגיע והם פשוט לא יבואו. עוד בעיה. מה שגם שאולי הם לא ירצו/יוכלו להתחלק/להשתתף בתשלום הוילה ופה רק מתחילות הבעיות...
עוד רעיון שמתחיל להיהרס לי...

חשבתי על צניחה חופשית. שהוא תמיד רצה לעשות. אבל הבהילו אותי שבחורף עם הרוחות -כדאי פחות.

חשבתי על טייס ליום אחד - אבל ראיתי סרטון מתא הטייס של בחור שעשה ותכלס? הוא לא עושה כלום!

חשבתי על לדחוף לו לארנק כרטיסים לחו"ל בהפתעה... לא מסתדר לנו מבחינת תאריכים ולא מוצאת דיל טוב. (וזה ככה בקצרה..)

התחלתי לחשוב על דברים בנאליים יותר- סטנד אפ.
רציתי לקחת אותו בהפתעה להופעה של אדיר מילר הסטנדאפיסט שהכי היה רוצה ללכת ועדיין לא היה- אין כרטיסים לבקרוב בכלל (כן, הבנתי לאדיר מזמינים חצי שנה מראש...)

רעיונות? דעות? מישהו?

תודה רבה

Maldini Girl

New member
מזל טוב לבן זוגך.

אולי סטנד-אפ לא של אדיר מילר, אני מבינה שזה מי שהוא הכי אוהב- אבל בטח יש עוד כאלה שהוא אוהב?
&nbsp
ארוחה רומנטית במסעדה או לארגן ארוחה במסעדה עם בני משפחתו או חברים קרובים שלו?
&nbsp
ואולי בכלל ללכת על רעיון פרקטי יותר- לקנות לו גאדג'ט מגניב, בושם טוב, חולצה שהוא רוצה אבל לא יקנה לעצמו, ספר מעניין וכולי.

NOS האחת

New member
תגובות לשתי התגובות

ארוחת ערב במסעדה עם משפחה אני עושה בלי קשר.
אין גאג'ט שהוא לא יקנה לעצמו, ליום הולדת 30 לא רציתי לקנות בושם או חולצה..
לגבי הסטנדאפ-בכל השאר היינו...
ולגבי ה"מסביב לעולם"-ראיתי, קראתי, התרשמתי..אבל לא מצאתי משהו מעניין למדינות חוץ ממסז, בושם, ואולי טיסה...
הרעיון נחמד אבל רוב הרעיון שם הם קצת כמו איזה חמשת החושים "דיסק, עציץ, בושם, חולצה וכו'..
&nbsp
זה גיל 30 אני רוצה לקלוע למשהו טוב חווייתי ומדהים ולא אוסף של מתנות קטנות.
לא מזילזול. לא התחברתי כל כך...
&nbsp
התחלתי לחשוב על צניחה חופשית.... ושמעתי על פרדייב ועל הצנחניה.. ואני מתלבטת...

Cubicle

New member
דבר ראשון - מזל טוב!

שנית, אני עשיתי לא מזמן לבן זוגי יומולדת מסביב לעולם - יש המון רעיונות טובים לזה בפורום ואם את צריכה עוד עזרה את תמיד מוזמנת לפנות בפרטי :)

NOS האחת

New member
טוב היות והזמן התקדם ודיי החלטתי

רק רציתי לדעת אם מישהו מכיר מסעדה טובה שהיא בסגנון של הלופט בראשון לציון או הביסטרו 45 בחולון
&nbsp
תודה

haych

New member
למרות שכבר החלטת

ושאולי בינתיים כבר הייתה היום הולדת...
ממליצה לך ולכל אחד אחר שיראה את השרשור - על פיינטבול!
ביום הולדת 30 של בעלי ארגנתי לו הפתעה-תאמתי עם החברים שלו ובנות הזוג שיגיעו לפנינו למקום (כמובן שרובם הגיעו אחרינו...) והסעתי אותם בלי להגיד לו לאן.
התחלקנו לקבוצות, שיחקנו והיה ממש כייף! אח"כ הלכנו למסעדה סמוכה שהזמנתי בה מקום מראש, ובזמן שנותר עד לשעת ההזמנה טבלנו במעיין סמוך.
היה מעולה וההוצאה נמוכה משמעותית מלהזמין את החברים לוילה.

למעלה