אשמח לקבל תגובות טובות על המשחק הזה

אשמח לקבל תגובות טובות על המשחק הזה

משחקים ללימוד זיהוי צפרים גם על פי קולותיהן. בערב מול המחשב בבוקר בחוץ, ליד הבית.

לב אם

New member
תגובות

קודם כל, רוצה להודות לך על ההשקעה. חשוב מאד שיהיו הרבה אתרים חינמיים מעניינים וחינוכיים לילדים שמסתובבים ברשת. ומאז שסגרו את האתרים אליהם שלחתי את בתי כשהיתה קטנה (כמו גלים), אני חשה בחוסר כשאני מחפשת המלצות להורים שפונים אלי. ועכשיו לביקורת בונה: נכנסתי למשחק של זיהוי הציפורים, בהנחה שאני אמורה להיות ילדה שלומדת תוך כדי משחק: 1. יש יותר מדי שאלות בדף, ילד קטן (או גדול יותר) יכול לאבד את סבלנותו כשעליו לעבור כל כך הרבה ציפורים כדי לקבל משוב. עדיף יותר לבנות דף עם מספר מצומצם יותר של ציפורים שמשתנות בכל כניסה. 2. יותר מדי בחירות לכל ציפור - רק לעבור על כל האפשרויות הופך להיות מייאש למדי 3. חלק מהבחירות קשות מדי - למשל יונה וצוצלת זו אבחנה שאיני בטוחה כמה אנשים מכירים אותה - אבל אולי זה באשמתי שקפתץי ישר למבחן ולא קראתי קודם את החומר...

לב אם

New member
ועוד הערה חשובה

כשגמרתי להעיר את הערותי רציתי לחזור לדף הראשי, לחצתי על כפתור הINDEX וקיבלתי הודעת שגיאה

לב אם

New member
משחק הזכרון ממש מעולה

מקווה שיש לו כמה וריאציות, כדי שיוכלו לשחק אתו יותר מפעם אחת

תודה, והערות משלי

אני שם אורחת. קיבלתי את המשחק. התחלתי במשחק הקולות, וכאשה מבוגרת, עם נסיון חיים, גיליתי שאני מכירה את קולות הצפרים די יפה. זה עורר את העניין שלי בציוץ הצפרים שהעירו אותי הבוקר, והקפיץ אותי לטיול מקסים ליד הבית.

למעלה