אשמח לתידרוך. איך מגיעים מרחובות לביה"ח איכילוב

שרי48

Active member

שרשור הכוונה ומודיעין 21/05 - 23/05
בתחבורה ציבורית, ביום שלישי בשעות הצהריים. תודה מראש.

אורי404

New member
אחד האמצעים - רכבת

בתחבורה ציבורית, ביום שלישי בשעות הצהריים. תודה מראש.
אחד האמצעים - רכבת
כעיקרון מתחנת הרכבת תל אביב מרכז, ההליכה למרכז רפואי איכילוב אפשרית. לחילופין ניתן לרכוש כרטיס חופשי-יומי. מתחנת רכבת מרכז/מסוף 2000 להחליף לנסיעה קצרה באוטובוס. למשל קו 18 "דן".

arseny92

Well-known member
מנהל
יומי גוש דן מורחב (142) עדיף עם צריך גם לחזור לרחובות

אחד האמצעים - רכבת
כעיקרון מתחנת הרכבת תל אביב מרכז, ההליכה למרכז רפואי איכילוב אפשרית. לחילופין ניתן לרכוש כרטיס חופשי-יומי. מתחנת רכבת מרכז/מסוף 2000 להחליף לנסיעה קצרה באוטובוס. למשל קו 18 "דן".
יומי גוש דן מורחב (142) עדיף עם צריך גם לחזור לרחובות

שלום לכולם. גם לי יש שאלה דומה לגבי איכילוב.

אחד האמצעים - רכבת
איך אני מגיע בבקשה מאיכילוב בדרך המהירה ביותר לראשון לציון , איזור התחנה המרכזית הישנה ( איזור רחובות הרצל - רוטשילד ). תודה רבה לכם.

olli3

New member
מנהל
274/275 מתחנת דרך נמיר/ארלוזורוב.

איך אני מגיע בבקשה מאיכילוב בדרך המהירה ביותר לראשון לציון , איזור התחנה המרכזית הישנה ( איזור רחובות הרצל - רוטשילד ). תודה רבה לכם.
אפשר לקחת מאיכילוב את קו 55 של קווים (כיוון הנסיעה לקרית אונו) או 59 של קווים לכיוון מסוף 2000 (רכבת מרכז) לנסיעה של שתי תחנות ,כך שיורדים בארלוזורוב פינת נמיר, פונים ימינה לנמיר ומשם עולים על 274/275. ואפשר כמובן ללכת ברגל.

תודה על תשובתך הנהדרת.

אפשר לקחת מאיכילוב את קו 55 של קווים (כיוון הנסיעה לקרית אונו) או 59 של קווים לכיוון מסוף 2000 (רכבת מרכז) לנסיעה של שתי תחנות ,כך שיורדים בארלוזורוב פינת נמיר, פונים ימינה לנמיר ומשם עולים על 274/275. ואפשר כמובן ללכת ברגל.
תודה על תשובתך הנהדרת.
הבנתי שאני צריך ללכת ברגל מאיכילוב לקו 274 ואז לנסוע לראשון לציון. רק שאלה אחרונה - כמה זמן הנסיעה נמשכת עד לראשון בערך ? תודה.

olli3

New member
מנהל
25-45 דקות עד לתחנת הרצל/עין הקורא - תלוי בשעת הנסיעה.

תודה על תשובתך הנהדרת.
הבנתי שאני צריך ללכת ברגל מאיכילוב לקו 274 ואז לנסוע לראשון לציון. רק שאלה אחרונה - כמה זמן הנסיעה נמשכת עד לראשון בערך ? תודה.
25-45 דקות עד לתחנת הרצל/עין הקורא - תלוי בשעת הנסיעה.

למעלה