אשמח לתשובות מנסיון :)

אשמח לתשובות מנסיון :)

מודאגת...חייבת עצה...
אילנוש‏(23.8.2017, 14:42)
שלום הסיפור הוא כזה ב25.6 גיליתי שאני בהריון ב4.7 קיבלתי זריקה למוסס את ההריון בשל הריון חוץ רחמי, ב19.7 הבטא התאפסה וחזרתי למסלול הרגיל...ב5.8 זיהיתי ביוץ לפי הפרשות וכאבי ביוץ, פני שבוע הופיעו אצלי במשך 3 ימים הפרשות חומות שהיו בתחתונית(סליחה על הפירוט) ועוד יומיים שהיו רק בניגוב, מאז זה הפסיק, אין מחזור עד כה, נכון להיום עברו 4 שבועות מאז שהבטא התאפסה ואין זכר למחזור עשיתי היום בדיקת הריון ביתית שהתגלתה כשלילית, בנוסף לכך יש לי מדיי פעם דקירות ברחם בצד שמאל ומדיי פעם גם בבטן תחתונה ,הולכות ובאות...לא משהו שנשאר... שאלתי היא: 1. האם ההפרשות החומות הן כתוצאה מהשתרשות?תחליף למחזור? או שמא עליי לחכות למחזור..? עליי לציין שאף פעם לפני ווסת לא חוויתי את ההפרשות האלו רק פעם קודמת לפני שגיליתי על ההריון הלא תקני. 2. מה נחשב אצלי איחור במחזור? איך אני יודעת מתי לבצע שוב בדיקה? 3. האם זה תקני לא לקבל מחזור כ18 יום אחרי ביוץ ? או שבגלל ההפלה הכל השתבש? תודה וסליחה על האורך.

secondtime82

New member
שאלה

היי אני לא יודעת לענות לך לגבי האיחור והביוץ וכו׳, מניחה שאולי לוקח לגוף זמן לחזור למסלול הטבעי ... ואולי מה שזיהית לא היה ביוץ בהכרח אבל, גם אני אחרי חוץ רחמי ורציתי לשאול אם לא הנחו אותך לא להיכנס להריון במשך חודשיים מהזריקה. זו בכל אופן ההנחיה שאני קיבלתי ...

a morph

New member
שיבושים בביוץ/וסת

מאוד שכיחים אחרי הפלות והריונות, חוץ רחמיים או לא. חכי בסבלנות למחזור.
אם הוא לא מגיע עוד שבוע-שבועיים בצעי בדיקת הריון ליתר בטחון אבל נשמע כאילו הגוף שלך פשוט עדיין לא התאפס.
וכן, למיטב ידיעתי אחרי זריקת מטוטרקסט ההנחיה היא להימנע מכניסה להריון במשך חודש-חודשיים העוקבים לזריקה.

למעלה