אשרת תייר לבעלי

מצב
הנושא נעול.
אשרת תייר לבעלי

אשרת תייר לבעלי
שלום רב ..
אני בחורה בת 25 נולדתי בישראל ויש לי אזרחות ישראלית. התאהבתי עם בחור מירדן והוא בא בינואר 2018 ועשינו כאן בישראל תעודת נישואין אך לסיבות אישית לא עשינו חתונה וקבענו שהחתונה תערך בחודש נובמבר.
אני רוצה שבן הזוג יהיה איתי במסיבת החינה שלי לפני שנלך יחד ונעשה חתונה בעמאן עם בני משפחתו.
איך אני יכולה לבקש לו ויזה תייר למשך כחודש וחצי ??
יש לנו תעודת נישואין וגם המצב המשפחתי שלי בתעודת זהות הוא בבירור.
מתי אוכל להגיש את הבקשה ומה הוא הנוהל ואיזה סוג ויזה מתאים לנו ?
אהיה מודה לך מאוד אם תוכל לעזור לי
תודה מראש

באתר מישרד הפנים

אשרת תייר לבעלי
שלום רב ..
אני בחורה בת 25 נולדתי בישראל ויש לי אזרחות ישראלית. התאהבתי עם בחור מירדן והוא בא בינואר 2018 ועשינו כאן בישראל תעודת נישואין אך לסיבות אישית לא עשינו חתונה וקבענו שהחתונה תערך בחודש נובמבר.
אני רוצה שבן הזוג יהיה איתי במסיבת החינה שלי לפני שנלך יחד ונעשה חתונה בעמאן עם בני משפחתו.
תודה מראש
באתר מישרד הפנים
יש את כול המידע מפורט . חפשי שם. יש את כול הנוהלים . לכול המיקרים

יהושע פקס

New member
אינטר ויזה / אשרת חוזר

אשרת תייר לבעלי
שלום רב ..
תודה מראש
אינטר ויזה / אשרת חוזר
שלום רב,
אני מבין כי התחתנתם בבית הדין השרעי ולכן כעת המצב האישי שלך במשרד הפנים מוגדר "בבירור".
תוכלי לגשת אל משרד הפנים הקרוב למקום המגורים עם כל המסמכים הנדרשים על מנת להזמין את בעלך לגור איתך כאן בישראל.
רק לאחר אישור פתיחת תיק וקבלת אשרת חוזר / אינטר ויזה, בעלך יוכל לצאת לעמאן ולחזור לישראל.
אשמח לסייע בתהליך.
בברכה,
עו"ד יהושע פקס

מצב
הנושא נעול.
למעלה