אתגר קרט

Ran-182

New member
אתגר קרט

שלום, רק אם אפשר להגיד, אני חולה על הספרים של אתגר קרט, אני קורא אותם שוב ושוב (את צינורות, געגועי לקיסינג´ר והקייטנה של קנלר). עכשיו, יש לי דאלה קטנה, לאלו שקראו את הספרים שלו: איזו סוג ספרות הוא כותב? תודה רבה - ומזל טוב על הפורום, למרות שקצת מאוחר

galahead

New member
אכן צ"ל אתגר קרת ו...

געגועיי לקיסינג´ר נהדר, צינורות קובץ בהחלט טוב ומהנה, אבל הקייטנה של קנלר מיותר מאוד (וכך גם שאר הדברים שניסה לעשות אחרי צינורות... וחבל). ויכול להיות שהתכוונת לסיגנון של פוסט-מודרניזם תל אביבי כזה? :) גל

חיננית

New member
גם אני בדעתך -לגבי הקיטנה

ואתגר קרת כותב יפה מאד ובחור נחמד מאד . ככה התרשמתי ממנו בערב הקראת יצירות בבית שלום עליכם בתלאביב.

*GormE*

New member
אתגר קרת יקירנו בא לבית הספר שלי כל

שנה, וממש לא התרשמתי ממנו כאדם מלהיב במיוחד.

לאה_מ

New member
ואין להזכיר את אתגר קרת בלי לתת

מקום של כבוד לספר הילדים (והמבוגרים!) המקסים שלו ושל רותו מודן "אבא בורח עם הקרקס".

Ran-182

New member
../images/Emo51.gif רבה לכולכם

ואכן אבא בורח עם הקרקס, ספר מעולה :)

Matan5

New member
משהו על אתגר קרת....

דבר ראשון, גם אני מתמוגג מכל מה שהוא מוציא לאור, והקייטנה של קנלר זה ספר מצויין ומומלץ. דבר שני, מומלת ללכת לאתר "במה חדשה" יש שם סיפורים של אתגר קרת שלא יצאו לאור בשום ספר, וחלקם פשוט מדהימים..!! דבר שלישי: (והכי חשוב) מישהו יודע מה האי מייל שלו, שאליו מעריצים שולחים שאלות ותגובות?

אני אאלץ להוסיף הסתייגות קלה ..

אני לא נמנית על מועדון מעריצי אתגר קרת, אולי דווקא בגלל הפולחן אישיות שעושים לו ב"במה חדשה", לעיתים שלא בצדק. אכן יש לו שם סיפורים שמעולם לא הודפסו, חלקם טובים מאד וחלקם עדיף כי ישארו בעמוד היוצר שלו ולא יראו אור. אבל ניתן בהחלט לתת לו קרדיט על פיתוח הז´אנר הפוסט מודרני של בני תרבות שיינקין שכותבים על גמדים קטנים ודיילות וזוכים בעקבות זה להצלחה רבה ... בכל מקרה, אפשר לדעתי להגיב ליצירותיו באתר, לפעמים הוא גם עונה.

amonit

New member
מה הקטע?

הייתי בטוחה שזה פורום ספרות ולא פורום קיטורים. אומרים - אלה שלא יוצרים - מבקרים, זה העיניין גם כאן?!

galahead

New member
הקטע כדלקמן:

זהו פורם ספרות, אכן. 2 נקודות על האבחנה. קיטורים, את אומרת? מעניין, מה שאני קראתי היו דעות לגיטימיות ביותר לגבי סגנון כתיבתו של אתגר קרת, מפי כאלה שאוהבים וכאלה שלאו דווקא מתלהבים ממנו. זה בהחלט מקובל ואפילו מבורך. מה את רוצה שיהיה פה? גמירות הלל על כל סופר וספר בלי הבדלי דת, מין, גזע והעדפה?

Ran-182

New member
מצתרף לשאלה של האימייל של אתגר

ואכן יש שם סיפורים מעולים בבמה חדשה! תודה רבה רבה!

Matan5

New member
ran-182 - בשבילך --->

אכן זה אתר מעולה, ואני מפציר בך (
) לחפש שם את עמוד היוצר של משה פרסטר , יש לו שם סיפורים שפשוט יעשו לך את השבוע. ובקשר למייל של אתגר, אני יחפש אותו, וכשאני אמצא אני יתן לך אותו. (אני רוצה לשאול אותו אם הוא חושב ומחליט על הסוף של הסיפורים שלו כבר בהתחלה, או שהוא זורם עם הסיפור ומגבש סוף לאט לאט...)

Ran-182

New member
תודה רבה רבה מתן

עכשיו אני שם לב, אתה MATAN5 מפורום עיצוב גרפי, אה! D: ועוד משהו, ניסיתי לעשות חיפוש באייסיקיו לפי הדואל שלך, התוצאות הביאו לי לפחות 10 מתנים... מה המספר המדויק שלך? יום טוב- רן

Matan5

New member
רן, הבחנה טובה

אכן כן, פורום עיצוב גרפי הוא הבית שלי (ושלך? :) ואין לו תחליף! :) (פורום ספרות - סליחה על הפרסומת, אתם נהדרים
) המספר הוא - 125379097, תרגיש חופשי, אני תמיד שמח להכיר חבר´ה חדשים :) ריבוי המספרים - זה מה שקורה שוירוס רשע מחליט להתעלל בי. נ.ב "אתגר קרת" נראה יותר טוב על המסך

דניאלה3

New member
אתגר כרת

אני מסכימה איתך יוצר מוכשר ואכן ספרות טובה ומאחר וכל הקרדיט צריך בסופו של דבר להגיע לאיש הנכון רצוי לאיית את שמו כמו שצריך....אתגר כרת

Ran-182

New member
צודקת, חצי

יש לי כאן את הספר צינורות לידי, רק שניה... הינה, אתגר קרת אבל מה זה משנה, קרת, כרט, קרט, העיקר הסופר הדגול :)

למעלה