אתם יכולים לתת לי תאור של מזל עקרב?

leyoga58

New member
אתם יכולים לתת לי תאור של מזל עקרב?

כל התכונות... האם הוא מסתדר עם תאומים ?

ברוך2002

New member
מזל עקרב

מזל מים מקבוצת המזלות הקבועים. גם הוא, כמו השור שנמצא מולו, בנוי על הרגלים קבועים שקשה מאוד לשנות. ובעצם מי רוצה לשנות, כשהעקרב תמיד צודק ? זהו יצור שאוהב לחיות מתחת לפני השטח, להגן על עצמו טוב טוב בפני פגיעה, ולפעמים גם ליצור דרמות בכוח כדי להרגיש דברים, וחזק. דברים רגילים וחביבים לא ממש מעניינים אותו. הוא זקוק לאקשן כמו בסרטים - ופה ושם הוא גם יוצר אותו בעצמו, עם עצמות רגשיות לא קטנות. בבסיסו - נאמן ומעמיק. את זה יאיר, מנהל הפורום, כתב

סוזיXX

New member
עוד קצת

עקרב הוא המזל הנחוש ביותר. הוא זקוק לאתגרים. יש לו נטייה לאסוף אינפורמציה (לעולם אין לדעת מתי יזדקק לה) אבל בד"כ הוא לא מנדב אינפורמציה. לעקרב יש כח רצון חזק והוא משיג את שלו במוקדם או במאוחר. גם אם נדמה לך שניצחת אותו - זה בעיקר בגלל שהוא נתן לך להרגיש ככה, ביודעו שבעצם הוא זה שינצח בסופו של דבר, גם אם זה לא נראה על פני השטח ולא בטוח שאתה בכלל תדע שהוא ניצח. מאבקי הכח איתו מסתיימים בד"כ רק כשהוא מגיע לעמדה שבה הוא שולט במצב. יש לו עוצמה רבה, כישורים פסיכולוגיים טבעיים (הוא קולט אותך ומדבר עם העיניים - בלי להוציא מילה מהפה), ולא מעט מניפולציות, שלרוב אינן מורגשות. הוא מסוגל למשוך אליו אנשים כמו מגנט, אבל אם הרגזת אותו - תיזהר מאד - העקיצות שלו כואבות ולעיתים ממש קטלניות, גם אם הן באות הרבה אחרי. זהו לרוב אדם קיצוני - מאד טוב לב (מוכן לעשות למענך הכל) או מאד רשע. בכל מקרה, למרות שהוא לא חושף זאת - יש לו עוצמה רגשית רבה. עוד משהו שמשוייך מאד לעקרב הוא הסקס.

Digi Lista

New member
מזל עקרב חלק א'../images/Emo99.gif

אני כותבת את ההודעה הזאת בוורד(word)ומעתיקה כי יש לי בעיות באינטרנט והוא כול שנייה מתנתק(כבר שבוע שיש לי גם סחרחורות ואני בקושי מרימה את הראש מהמיטה,לצערי,אני שונאת לנוח),אבל כאחת שמייצגת כמעט במדוייק את רוב תכונות המזל(כנראה בגלל שמלבד השמש עוד כמה כוכבים נמצאים אצלה בעקרב),לגביי איפיון המזלות-אדם הוא יותר ממזל,יש כאלה שמייצגים את המזל שלהם(כמוך וכמוני-כעקרבית)בצורה מדוייקת ולעומתם יש כאלה שבכלל לא מבינים למה כותבים כאלה שטויות שלא מאפיינות דווקא אותם-למשל כתוב על גדי שהוא שמרן וכבד יחסית ובנאדם אחד בן מזל גדי הוא פרוע,היפראקטיבי,קליל ושאר ירקות,אותו הבנאדם לא מבין למה כתוב שהוא אמור(לפי המזל עצמו נטו,אסטרולוגיה טהורה מבלי לרדת לעומק מפת הלידה)להיות בדיוק הפוך,התשובה תלוי במפת הלידה האישית והייחודית של אותו האדם- וכמו שיש הרבה סוגים של אנשים ולא רק 12(12 המזלות)אפשר להבין שהכול תלוי במפת לידה אישית,סביבה בה גדל והתחנך האדם ואירועים שונים שעבר ולכן כול מה שיכתב כאן נכתב בכלליות בלבד
ואני מתנצלת מראש אם אני חוזרת על דברים כמה פעמים,על שגיאות ניסוח והקלדה אני פשוט באמת לא מרגישה טוב(אבל איך אפשר להתאפק כשמדובר בקשקשת על עקרב?
)
*המון דברים האלה כתבתי כבר בעבר כאן ושמרתי בוורד ועכשיו אני מעתיקה מוורד לוורד ואז כשאני אסיים הכול אני אשים את זה מיד כאן בתקווה שלא יתנתק לי לפני* עקרבים הם אנשים יסודיים שמוכנים להשקיע הכול במטרות שהציבו לעצמם וזאת גם אם יאלצו לעמוד לבד,ולהיכשל המון פעמים, אך בסוף למרות הכול הם יגיעו למה שרצו וזאת בזכות יכולת ההישרדות המדהימה שניחנו בה- הם לא מתייאשים לעולם ועדיף לריב עם קיר מלריב איתם. העקרבים הם נ-א-מ-נ-י-ם!!! אבל הבעיה שקשה להם לסמוך על אחרים(וזה לא בהכרח רע,לדעתי)ולכן מבחני אמון הם חלק מהמהות שלהם,קשה(נדיר)למצוא עקרב שסומך במאת האחוזים על הפרטנר,חבר,בן הזוג,בוס וכו'... והמון פעמים הם מתאכזבים כי רמת הנאמנות שלהם מאוד גבוהה ובשילוב עם הקיצוניות האופיינית להם...לא כולם יכולים לעמוד בקצב... העקרבים הם חברים טובים וזאת עובדה,אפשר לסמוך עליהם שאם הם מרגישים קרבה אלייך הם יתנו את כול מה שהם יכולים,והם יסכימו להילחם למען חבריהם עד הסוף עם כול הלב והנשמה,באש ובמים. הם(אנחנו, אני אדבר כייצוג עקרבי, אם כי אני מייצגת את עצמי בלבד אחרי הכול אדם הוא יותר ממפה אסטרולוגית....)באמת לא יספרו יותר מידיי על עצמם ובטח שלא בקלות,מי יודע איך ישתמשו במידע שלהם?מידע נשמר אצלהם כמו בכספת ולכן המון אנשים באים ומספרים להם דברים אישיים,כי העקרבים שלא עובדים מהר אלא מפרקים כול דבר לפרטי פרטים יודעים מעולה להקשיב,וכשהם מקשיבים הם גם מסתכלים ישירות בעיניי המדבר ותוך כדי כך פשוט קוראים ומנתחים במוחם גם את מה שלא נאמר. הם בעלי אינטואיציות מאוד חזקות וכוח נפשי עצום. בכלל לא כדאי להמר על התמימות שלהם,אין להם כזאת(הם אומנם שואלים וחוקרים הרבה אך אינם תמימים כפי שאולי הם נראים- הם יודעים ומרגישים כול כך חזק שלפעמים זה מפחיד!). לעקרבים יש(כלפי פנים, מבחוץ הם בדרך כלל "פוקר פייס")מצבי רוח קיצוניים(בהתאם לאופי)- רגע אחד הכול לבן ושנייה אחרי זה הכול שחור והם בדיכאון ולהיפך... העיניים הן הכלי החשוב ביותר כשמדובר בעקרב(לפחות בי)-קודם כול הן בוחנות כול דבר וכול אחד(ככה מקבלים מושג ממשי מי עומד מולנו),אני מניחה שהמון פעמים אני נראית מרוחקת בעיקר כשאני נמצאת בסביבה שאין לי יותר מידיי קשר עמוק לאנשים בה,אבל כשאני מדברת למישהו המבט תמיד יהיה ישיר ורצוי שככה הוא ידבר אליי,דרך העיניים אפשר לדעת הכול,כול מה שהאדם חושב ומרגיש,כול מה שהוא מנסה להסתיר העיניים מספרות,אבל כשמדובר בעקרבים הם מראש מסתוריים ולכן ההבעה תיראה מרוחקת ורוב האנשים לא יצליחו לפענח לעולם מה הם חושבים,וכן אנחנו נראים המון פעמים מרוחקים כלפי חוץ אבל אנחנו מחוברים הרבה יותר ממה שנראה(אנחנו מרוכזים ובוחנים את השטח),דברים הם לא תמיד כפי שהם נראים,בטח לא כשמדובר בעקרבים שהמשפט הזה הוא בערך המוטו הנצחי שלנו,אבל אפשר להיות בטוחים שכשאנחנו מרגישים בנוח העיניים שלנו יצאו מהקיפאון ויראו חום ורגשות רבים,עמוקים ועוצמתיים,ואם כבר עיניים עקרביות-תיזהרו להרגיז אותנו בצורה קיצונית(בעיקר אחרי שאגרנו הרבה זמן)המבט החד שאנחנו עלולים לנעוץ לא הכי חביב-לי למשל כול הזמן אומרים כשאני עצבנית "דיי עם המבט הזה","את מפחידה" או שפשוט שותקים,מתקפלים והמון פעמים מתנצלים... דיברתי עליי כעקרבית,כבר ראיתי עקרבים אחרים אבל המון עקרבים באמת כאלה-מסוגרים ומופנמים עם חומה ענקית שמתבטאת בכול צורה ומסתירה את האמת על מה שאנחנו באמת חושבים ומרגישים,אגב בגלל העניין עם העיניים אנחנו נחשבים למקשיבים מצויינים ולכאלה שיכולים להצליח בתחומי הפסיכולוגיה(מלבד ההבנה בנפש והניתוח אופי שאנחנו עורכים)בגלל שאנחנו לא נחשוף את רגשותינו לפני אותם אנשים אלא נשאל שאלות הגיוניות שיגרמו לאנשים מולנו לחשוב,כלומר אין תשובות יש הכוונה,לי אומרים המו פעמים שאני"פסיכולוגית טבעית"(אני טוענת שאני רק פסיכית אם כבר...
)ועכשיו ברצינות בדקתי את עצמי לאורך השנים(אם כי אני לא כול כך זקנה
) וזה נכון-נפש האדם היא באמת דבר מרתק ומובן לי במון חלקים. לא כדאי לנסות להתערב לעקרב בחיים ללא רצונו- מתכון לצרות,העקרב בדרך כלל פועל לבד והוראות שנותנים לו זה לא ממש הקטע שלו,

Digi Lista

New member
מזל עקרב חלק ב'../images/Emo99.gif

זה היה ארוך אז נאלצתי לפצל... העקרב דורש נאמנות טוטאלית.העקרבים בגלל שרובינו(רוב העקרבים,כמובן שאני מכלילה ואנשים יותר מורכבים ממזל ובטח מסתם סקירה קצרה על יחסים)בעלי שליטה עצמית גבוהה מאוד ואוהבים לפעול בעוצמה אבל יותר בשקט,מאחורי הקלעים,לקרוא ולהבין טוב מי נגדנו ואז לפעול(בניגוד למזלות האש נניח שפחות עסוקים בלחשוב לפני שהם פועלים,לא אישי נגד מישהו,הם פשוט לא אוהבים לחשוב יותר מידיי לעומק ולבזבז זמן המון פעמים-אין להם כזה המון פעמים...),אנשים שלוחמים בלי מחשבה ולא בתחכום המון פעמים פשוט נראים בעיניי העקרבים כטיפשים,לא שחלילה הם באמת טיפשים אבל איכשהו אנחנו(העקרבים)יותר בוגרים(ועמוקים...),אנחנו צריכים זמן לעכל דברים,יודעים לרסן את עצמנו ושונאים שמישהו מנסה לשלוט בנו(ועוד יותר מיזה לא מחבבים קבוצות גדולות ועדרים),ואנחנו גם נוטרים טינה ורומזים כשאנחנו נפגעים,כול פעם קצת ולא בטוח שכולם יאהבו את הרמיזות והמשחקים שלנו או בכלל ינסו להבין מה אנחנו רומזים(זה שלב לפני ההתפוצצות אחרי שאגרנו המון). עקרב הוא מזל שלוקח הכול הרבה יותר קשה(זה בגלל שהוא קשוח עם עצמו ודורש מאחרים את מה שהוא מצפה מעצמו ולכן מתאכזב המון פעמים)וקיצוני מאוווודדדדדדדד,כול דבר הוא לוקח ללב בצורה עמוקה ביותר וזה בפירוש לא תמיד כיף,אבל זה לא אומר שאני רוצה להחליף מזל,אני מאמינה שאני שולטת בעצמי,אני יכולה להתנהג בצביעות כדי לשנות את עצמי ולהתאים אותי לדרישות הכלל ואני יכולה(ואת זה אני אכן עושה)פשוט לקבל את עצמי כמו שאני לטוב ומה לעשות גם לרע,ומי שאני לא מתאימה לו פשוט לא חייב לקבל אותי. העקרב גם אוהב אנשים שאפשר לדבר איתם לעומק,כלומר שיחות קלילות לא מתאימות לו(לפחות לא בקשר רציני ובדרך כלל העקרבים מחפשים קשרים רציניים),הוא אוהב את מי שמשקיע,חוקר,מתעניין בו וברגשות שלו(אם כבר הוא החליט לחשוף אותם...) וכמובן נאמן לו טוטאלית בלי פזילות מהצד,הצעות כמו "יחסים פתוחים" פשוט מחליאים את העקרב. ואם הם נפגעו בצורה רצינית יהיה להם קשה מאוד להחזיר את אמונם בפרטנר ולא משנה כמה זמן הקשר נמשך,אם הגעתם למצב בו המריבה הייתה עוצמתית ביותר והעקרב אגר המון דברים בבטן עד שהחליט לחתוך טוטאלית הרי שלא בטוח שהוא יתקשר,כמו שסוזי ציינה כאדם קיצוני ורגיש העקרב חותך דברים,עובר תהליך פסיכולוגי ומתחיל מחדש,וכשנפגע אמון של העקרבים קשה מאוד להשיב אותו-לא סולחים ולא שוכחים,אפילו אם נראה שכן אז לפחות מאיך שאני מכירה את עצמי,הקשר לא יחזור לרמה העמוקה בה היה לפני אותו המשבר,אם בכלל יחזור הקשר העקרב יהיה חשדן ויבחן כול פיפס אפילו יותר מבדרך כלל כדי שחלילה לא יקרו לפרטנר עוד טעויות דומות כפי שהתרחשו בעבר מה שדיי עלול להעיב על חידוש הקשר. עקרבים רבים קולטים את העניין וכשהם לא יכולים לסמוך על מישהו במאה אחוז עדיף שלא יהיה קשר בכלל(לכן לעקרבים אין הרבה חברים ממש טובים ויש להם הרבה אויבים) חבל להם לבזבז את זמנם רוב הזמן. לעקרבים יש יכולת לעמוד ולהילחם על העקרונות שלהם והם טיפוסים עקשניים שמשיגים בסוף את מה שהם רוצים(כמובן שאני מכלילה כאן עכשיו וברור שכולנו אנשים שונים ויחודיים ולכן לא כולם מרגישים ככה),עקרבים(אני אעיד על עצמי...)יכולים לגרום למישהו לשנות לגמרי את קו המחשבה(כמובן שלא רק עקרבים)ולרדת לעומק הפרטים כדי לקלוט ולנתח(ואת זה אני יודעת באמת מניסיון בזמן האחרון אבל גם כול החיים בערך כשאני כבר מתקרבת למישהו ומדברת איתו הוא מודה לי ואומר שגרמתי לו לחשוב),נכון שאנחנו גם ביקורתיים,נוטים להתבודד המון פעמים וללכת לבד במקום כחלק מקבוצה(שזה אחד הדברים השנואים עליי- להיות עדר,אני פשוט נהיית חולה מהרעיון שאני צריכה להיות כמו כולם ולוותר על מה ומי שאני באמת ועל מה שאני מרגישה,ולכן אני נמנעת ככול יכולתי מעדרים...)פרקפציוניסטים(או שזה מושלם או שזה לא בכלל...),נקמנים(לפחות בערך)וקיצוניים בטירוף(יש שני צדדים בחיים שאנחנו רואים- הכול שחור ורע או הכול לבן וטוב,על בורדו למשל לא שמענו ומישהו ציין כתום?מזה?אפשר לאכול את זה?
)אבל אלה החסרונות שלנו ואפשר בהחלט ללמוד לחיות איתם. יש לעקרבים שליטה עצמית מאוד גבוהה וחלק גדול מהם לא בדיוק יסכימו שמישהו ישלוט בהם או ישחרר אותם לעשות דברים שלא נראים להם(פשוט כי הם לא מאמינים בהם),אם חושבים שהעקרב ינסה להרשים אחרים ולהוכיח שהוא ראוי זאת טעות-העקרב מרגיש שהוא ראוי והוא זה שמכתיב את הכללים במשחקים האלה(חשוב לזכור שהעקרב נתחן אופי מעולה וקולט בקלות מה ומי נמצאים מולו)... בכול מקרה אני אשמח להמשיך לקשקש על העקרבים אבל לא עכשיו כי אני באמת לא מרגישה טוב ואני חייבת לנוח,חשוב להזכיר בפעם האלף שדיברתי על עצמי ולא תמיד הכול נכון לגבייט כולם(הייתי מאוד כללית,אשים כאמור הם הרבה הרבה הרבה יותר ממזל),מצטערת אם חזרתי על עצמי ואם יש לי הרבה שגיאות(ככה זה כשלא מרגישים)טוב,אני מקווה שעזרתי לפחות קצת גם אם הניסוח היה עילג וארוך לאללה

הי לך ליסטה!

ואי, שוב הניתוחים שלך באסטרולוגיה, ביגלל שעברתי כאן קארתי ונהנתי.... ממש נחמד כאן.. את אלופה בלהכיר את המזל שלך......

Supermans girl

New member
דיג'י, עוד משהו-

את מודעת לעובדה שכשאת מספרת כל כך הרבה דברים על המזל שלך (ובעצם על עצמך), שכל אחד מהם אמור לתרום לפאזל של האישיות שלך, את בעצם מאדדד חושפת את עצמך? (מה שטענת שעקרב טיפוסי לא עושה..) אוקיי, אז יש את השם הפרטי שלך מצד אחד, אותו לא מוכנה לחשוף, אך מהצד השני יש את האישיות שלך. נחשי מי כבד יותר במאזני החשיבות? חומר למחשבה.

נשבע לך שגם אני חשבתי על זה תוך כדי

הקריאה.. אבל אני לא מאמין שיש כאן סתירה בגלל שבכל זאת היא לא חושפת מי היא במציאות אז מבחינתה זה לא באמת חשיפה והיא עדיין תחת מסווה.

תכנסו בבקשה ממכם

ומה עם מזל תאומים הוא מסתדר עם מזל תאומים או שזה לא ילך?

ברוך2002

New member
בעקרון זה תלוי בכם

אבל מבחינה אסטרולוגית נטו העקרב מאד עמוק ובמובן מסוים 'כבד' והתאומים קליל, אבל אם התאומים מצליח\ה להשאר נאמנ\ה לעקרב שדורש את הנאמנות הזו, כמו שאולי כבר קראת בדבריה של דיגי, אין סיבה שזה לא יעבוד

Digi Lista

New member
זה אינטרנט.

וידוע שבאינטרנט הרבה יותר קל להיפתח(יחסית,יש דברים שאני לא אחשוף גם לא באינטרנט),בכלל כתיבה זאת הדרך הכמעט יחידה שאני משתחררת ולא מפסיקה,במציאות זה שונה(ולא חסרות דומגאות-לא מזמן מישהו בשכבה התפלא כששמעט אותי מדברת הוא היה בטוח שאני פשוט אילמת זה היה משעשע
).

Supermans girl

New member
חחח

כן יש הרבה כאלה. אצלי- "במציאות", כמו באינטרנט, אנשים פשוט אומרים לי לשתוק לפעמים. סתאאם. כן הבנתי אותך ולדעתי זה דווקא טוב שיש בך גם איזה אספקט שגורם לך להיפתח כי אחרת זה היה יכול להיות לך מאד מעיק.

אילמת? ../images/Emo5.gif אוי ואבוי..

זה ממש מרתק לגלות פתאום פרופיל אמיתי של כותבים באינטרנט. כאילו זה כ"כ משנה פרספקטיבה..

טוב, אז הגיע הזמן להחשף:

אז ככה: א. אני בת לעדה האתיופית, ב. אני אמא לתאומים מקסימים בני שנה ושלושה חודשים. אל תגידי שאת לא בשוק..
(צחקתי חברים) באופן כללי כמו שאת טיפוס ממש טליי גם במציאות, אז אני במציאות טיפוס ממש אריי עם ירח בדלי ואופק במאזניים. (לא שיש לי ממש מושג מה השילוב של הנ"ל אומר, המעט שאני יודעת זה מתיאור שאיזה אסטרולוגית בסביבות נחלת בנימין נתנה לי. [אני סתם שאלתי אותה בכלליות, והיא היתה משועממת אז היא ענתה לי בתשומת לב רבה.]) אם אני מתנהגת בהתאם לנ"ל בפורום? זה ממש כבר אין לי מושג.. בוא נגיד שאני לא אובייקטיבית.. לך יש איזה משו לספר שיהמם אותנו?

למעלה