אתם יצירתיים, בטוח תוכלו לעזור לי

אתם יצירתיים, בטוח תוכלו לעזור לי ../images/Emo9.gif

אני מחפשת תמונה של איזהשהיא מפלצת , מהמפלצות הירוקות האלה ... עדיף שלא כ"כ יהיה ילדותי.. אני אנסה לתאר.. אני מחפשת כאילו המפלצת יוצאת או שוברת קיר... כאילו היא יוצאת ממשהו... או הפוך.. או מנסה להיכנס למשהו.. עכשיו שאני חושבת על זה אני אנסה לתאר בצורה יותר ברורה- אני מחפשת תמונה לרכב שלי.. ואני רוצה תמונה של מפלצת כאילו יוצאת לי מהדלת... או אולי אפילו מהמכסה מנוע... יש לכם משהו בסגנון להראות לי? שיגעתי אותכם! חחחח תודה!

אממממ לא ממש..

אני צריכה משהו עם פחות פרטים.. כאילו תמונה חלקה מאחור, או כאילו מפלצת כזאת שמנסה לצאת מהתמונה.. שוברת קיר.. יוצאת כאילו מהמסגרת..

מבחינתי

שיהיה אפילו חצי גוף.. וכאילו היד שלו נותנת "לנו" אגרוף... כאילו הוא שובר משו..

SoulEater

New member
את כאילו

רוצה מדבקה כזאת לאוטו? או שמישהו יצייר לך את זה ?

DoubleD

New member
תנסי

לחפש את צמד המילים the hulk בגוגל תמונות, אולי זה יעזור..

תודה, ואני אסביר

SoulEater- ברור שאני יעדיף לצייר אבל זה אוטו לא מושקע, כולו שנת 95 ואני סתם רוצה להשתעשע איתו.. אז אני יעשה את זה כמדבקה ואין לי בעייה לעצב בפוטושופ ולשפר... וצירפתי תמונה דוגמא למה שאני רוצה... אני פשוט מחפשת " ייצור " קצת יותר נחמד מהמפלצת שיש פה.. הפואנט שלי שהוא כאילו ישבור לי את האוטו.. כמו שהוא שובר את הקיר.. תכלס אין לי בעייה אם מפלצות, סתם המפלצת פה לא מוצאת חן בעייני... אז אם יש למישהו תמונות בסגנון הזה אני אשמח לראות..:) תודה!

SoulEater

New member
אמ...

הייתי מציע לך משהו אחר, יותר רטרו, לעשות את האוטו שלך כמו משחק ARCADE או משהו כזה. יכול לצאת בנז.

כאילו... הבנתי את המשמעות

אבל יש לך איזה דוגמא להראות לי? אני גרועה בהמצאות חחחחח

Bouzaglo MSBR

New member
יש גם גירסת נקבה

she hulk http://www.comicbox.com/wp-content/uploads/2007/12/shehulk27.jpg אולי את תעדיפי משהו כזה

נקבה\זכר פחות אכפת לי

אבל גם תמונה מדליקה.. רק את הרקע אני צריכה לעשות שונה.. מגניב, תודה.. איפה אתם מוצאים את כל זה? לפי איזה מנוע חיפוש לחפש?

למעלה