אתם לא חושבים שהתואר של המכללה..

אתם לא חושבים שהתואר של המכללה..

לא שווה הרבה? זה מה שאמר לי עורך דין, כמובן שלעבודה יעדיפו לקחת מישהו מאוניברסיטה..

מיקה מ

New member
כוכב נופל...

אם אתה לא חושב שתמצא עבודה בזכות עצמך ואתה לא מרוצה מהשם של המכללה אז למה אתה לומד משפטים במכללה הזו?

ענתי 10

New member
לחלוטין מסכימה עם מרינה ומיקה

קודם כל מסתכלים על ציונים וזה באמת מאוד חשוב. יש משרדים (מעטים) שאכן מסתכלים על מקום לימוד, אבל המגמה ההולכת ומתגברת היא שמעדיפים דווקא את תלמידי מכללה, וזה בזכות מכללה למנהל שהוכיחה את עצמה מעל ומעבר. אם אתה רוצה לראות דיון יותר נרחב על הנושא כנס לפורום של אתר www.codex.co.il ותחפש קצת, כי השאלה הזאת כל הזמן עולה שם. וחוץ מזה - אם אתה לא מרוצה מהמכללה אז למה לעזאזל אתה משלם 25 אלף ש"ח לשנה? לא חבל???

ענתי 10

New member
אני עובדת מ- 6:00 בבוקר!

אז עם הקפה הראשון נכנסת לפורום ולעוד אתרים להתעדכן

תואר המכללה

ראשית מזל טוב על פתיחת הפורום! וכעת רק להרגיעך, אני שנה ד´ במכללת ר"ג ואני עושה טרום התמחות אצל עו"ד בראשון ובאותו משרד עושה התמחות גם בוגר של מכללת ר"ג אז קודם כל היכן למדת פחות חשוב ממה שיש לך להציע מעבר לכך, כאשר אני באתי לראיון עבודה בכלל לא שאלו אותי היכן למדתי למרות שזה רק טרום התמחות, אך לאחר חודשיים העו"ד שאני עובדת איתו סגר איתי גם על התמחות, מסקנה הוא בחן את יכולתי בשטח. דרך אגב קראתי את המאמר על הכדאיות בטרום התמחות אז לדעתי, למי שיש אפשרות שילך על זה, כי לי זה עוזר באופן אישי גם בלימודים ולדעתי ויתכן שיהיו כאלה שלא יסכימו איתי, שנה אינה מספיקה כדי להתמחות כעו"ד ולכן טרום התמחות מאפשר התנסות נוספת. יתכן ואני נפלתי במקום טוב שכן העו"ד איתו אני עובדת, נותן לי יד חופשית ואני לומדת ממנו המון כבר הספקתי לכתוב כתבי תביעה, הגנה ואפילו סיכומים הוא לא הופך אותי לשליחה כמו שרבים טוענים, הוא באמת עושה את תפקידו כמאמן. ולסיום, רוב רובם של חברי ללימודים מהמכללה כבר סגורים במקום התמחות, כך שבאמת הסירו דאגה מלבכם ובהצלחה לכולם.

למעלה