אתמול תרמתי דם ונזכרתי...

ס ו ע ר ה

New member
אתמול תרמתי דם ונזכרתי...

בפעם האחרונה שעשיתי כן. המתרים היה בחור נחמד שעשה את הדוקטורט על שתי הידיים שלי, יען כי הורידים שלי, שלא כמו האישיות, נחבאים אל הכלים. לקח לו , לדעתי ארבע דקירות כולל חיטוטים בכל יד, שזה שתי דקירות פחות ממה שבד"כ לוקח כדי להוציא ממנו משהו... למה אני כותבת את זה? כי הוא באמצע נתן לי לשתות טרופית. אז אמרתי לו שישכח מזה. תרומת דם- תרומת דם אבל, עם כל הכבוד הראוי אני לא אכניס לתוכי 70 קלוריות מיותרות ואיפה יש פה מים לעזאזל? והוא צחק ממני, המון. ואז אמר: "או קיי, את לא שותה את הטרופית, אבל אני מסכים לזה בתנאי אחד: אחרי הדקירות שדקרתי אותך, שזה בערך מנה יומית של פאקיר, את באה איתי לשתות קפה, עלי, פה במנזה (אוני´ בן גוריון- יש חתיכים, אגב)- אני יוצא להפסקה ממש עוד עשר דקות" פערתי עיניים ואמרתי לו: "אתה תמיד מתחיל ככה עם בחורות, כשהן שרועות על מיטת טיפולים וכבולות לכל מיני צינוריות עם מחט נעוצה בזרוע?" הוא הנהן בחיוך: "רק ככה הן מסכימות..." (היה מת! עיניים שהייתי מוכנה להדקר עוד שעה בשבילן...) אז חיכיתי לו והלכנו לשתות קפה נטול בשבילי שוקו עתיר בשבילו והיה נחמד מאוד מאוד בלי שכמובן, שכחתי להזכיר לו את שייכותי למגזר הדוסי, יען כי אין מצב... ואז טיילנו קצת באוניברסיטה, וקניתי ספרים בדיונון והוא היה יודע ספר ואיש שיחה מרשים ומרתק. וזהו. עכשיו תבינו: לא די בזה שסטטיסטית יש יותר נשים מגברים בעולם (משהו השתנה בעניין? מישהו?...)- אנחנו צריכות לצמצם את עצמינו רק ל"יהודים- אורתודוכסים- לאומיים- בשכבת הגיל הרלוונטית"... מה יש לי להגיד על זה? ...קיבינימאג. סוערה, דקורה בזרועות וקצת קצת בלב...

אריה11

New member
../images/Emo122.gif דרך מקורית לתרום דם !

זה רק בגלל שאת לא הולכת למקומות הנכונים ..... אם למשל היית באה לפגישות של הפורום - אז המצב היה שונה בהרבה !!! אולי תצטרפי למפגש הקרוב ? שווה ..... אחלה אנשים !!!!! האמת , אין ממש מפגש קרוב - אבל אולי הדברים יכנסו לאזניים המתאימות ???
אומרים גם שכל פגישה מקרבת את הגאולה האישית . כשאני חושב על זה - נראה לי שכבר מזמן עברתי את המכסה ..... אומרים גם שחודש אדר מביא איתו שמחות , בע"ה בקרוב תגיע גם שמחתך ......

קוקולה25

New member
שנים...

סוערה יקירתי.. החלטתי להציץ פה בפורום והפתעה.. אז לסיפורך האישי.. הוא היה חמוד מקסים חתיך בלה בלה...אבל לא דתי. כמה מוכר כמה כואב כמה מעצבן..יש לי עוד הרבה מה להגיד על זה... אני בכל אופן נותנת את הצ'אנס ובודקת אולי יש איזושהי זיקה לדת ואולי בכל זאת בדרך ללב .. מצד שני אולי זה המתכון לתסבוכות אליהן אני נכנסת בקביעות.. אחחחחח.. קצרה ידי מלהושיע
נפגש בשמחות..

למעלה