אתרים שיעזרו לטייל באוסטרליה

zvikach

New member
אתרים שיעזרו לטייל באוסטרליה

מזל טוב לאתר תפוז שפתח בשעה טובה פרום על ניו-זילנד ואוסטרליה אני מקווה שיהיו נושאים מעניים לכם המטיילים ולכל אלו שמגיעם לאיזור שלנו לך גפן ניהול קל בלי בלאגן ומקווה שיהיה זה פורום לדוגמא מזל טוב ובהצלחה אני מתגורר בסידני כ20 שנה צביקה מסידני

zvikach

New member
../images/Emo52.gifthe web is:

1/ www.join.org.au 2/ www.citysearch.com.au 3/ www.ajn.com.au קרה לי תקלה הנה הכתובות לאתרים סליחה מצביקה

Gefen

New member
ברוך הבא צביקה......./images/Emo39.gif

יופי לראות אותך פה! המון תודה על האתרים, נראה מתי אמצא זמן גם להכניס אותם לקישורי הפורום.. מקוה שתהיה פה הרבה איתנו בהמשך הדרך, ואל תהסס לפנות אליי בכל הצעה, רעיון, הארה והערה.. ועוד אגב אחד- הפורום עדיין לא רשום ברשימת הפורומים של תפוז- משמע, שאין דרך למצוא אותנו בכלל בשלב זה. לכן אני רוצה לבקש מכל המציצים להפיץ את מר שמועתי על הבייבי החדש שנולד לנו פה, בכוחות משותפים הבייבי הזה עוד יגדל לתפארת.. (ואני מקווה שתוך יום יומיים הפורום כבר יכנס לרשימה הגלובלית של פורומי תפוז ונהיה גם אנחנו על המפה..) אגב, איך מזג האויר אצלכם? פה במלבורן כל כך חם ויבש שאפשר למות... נראה לי איזה 38 מעלות וזה רק 11 בבוקר... שבת שלום ושלומות ממלבורן (ותשתו הרבה שלא תתייבשו....
..) גפן

zvikach

New member
קיץ וחם

אלנו פה בסידני היום יום שבת בבוקר יום ים חם שמיים כחולים שמן שיזוף וקדימה לים הטמפרטורה בחוץ 34 מעלות אין עשו מהשריפות שיהיה לנו יום טוב צביקה בסידני

למעלה