אתרי היכרויות

אתרי היכרויות

תגידו, מה התקדם עם אתרי ההיכרויות? יש עוד שהחזירו תשובה? כאלו שהוסיפו קטגוריה בשבילנו?

avi1283

New member
מה באמת קורה איתם?

מעבר למה שכתבתי פה לא שלחו לי תשובה, ומי שדיברתי איתו עדין לא שלח לי תשובה לגבי מה שהוחלט, אני אשאל אותו שוב ונראה יאללה אנשים להמשיך להציק להם לא לוותר...

Julia307

New member
הו זו נקודה מצוינת

בדיוק אתמול ספרתי לבחור שיצאתי אתו פעמיים משם, שאני א מינית.והוא אמר שלהכיר באתרים האלה זה אומר אוטומטית הטרוסקסואל פעיל מינית ,מה שנקרא האדם הסביר. ולא היה לי מה לענות .

טינגומי

New member
צודק

הרי כשאת ניגשת לשם לא ציפית למצוא הומו שרוצה לצאת עם בחורה רק בגלל שאין לו מספיק ידידות ובטח שלא ציפית למצוא מישהו אמיני

עולה השאלה

האם אנחנו מעדיפים להכנס לאתרי היכרויות? או לפתוח אחד משלנו? אם כולם שם מחפשים דברים שונים מאתנו, ויפתחו לנו קטגוריה, האם אסקס-ים בכלל יפנו לאתרים האלו? או שמי שיפתח כרטיס אסקסואל באתר היכרויות יקבל רק פניות מכאלו שמחפשים סטוצים עם בעלי מעט נסיון מיני כי זה מה שמדליק אותם?

avi1283

New member
שאלה טובה

כרגע אין אפשרות כזאת באתרי היכרויות ויודעים שאין, אבל כשיהיה וידעו על זה בהחלט נראה לי שאסקסים יפנו לשם. לא נראה לי שיקבלו פניות ממחפשי סטוצים, זה שכותבים שלא רוצים קשר מיני רק ירתיע אותם (וטוב שכך). בעיקרון באמת עדיף אתר משלנו כי זה הרבה יותר נגיש ויהיו רק אנשים שאנחנו מחפשים, אבל הבעיה העיקרית היא שלהרשם באתר א-מיני זה כבר מצריך חשיפה הרבה יותר גדולה, אם אתה נרשם יחד עם עשרות אלפים לאתר היכרויות ואתה מסמן אפשרות שאתה לא רוצה קשר מיני זה לא כזה בעייתי, אבל פה אתה כבר מצהיר שאתה א-מיני וזה הרבה יותר קשה.

טינגומי

New member
פרטי אחותי

אני חושבת (אולי אני טועה) שהסיבה שפונים לאתרי הכרויות היא שלא מוצאים מישהו בסביבה הקרובה ומחפשים מישהו שאחרת לא היה לך סיכוי להכיר. אני לא חושבת שמישהו שלא מכיר אותי ירוץ להלשין לאמא שלי על הנטיות המיניות שלי. וגם אם כן אני מקווה מאוד שאמא שלי לא מאמינה להצהרות משונות של אנשים זרים לגבי הבת שלה.

gabriel1349

New member
לגבי הסטוצניקים באתרים

אז זהו שלא הם יפנו בכוונה אל אסקס בכדי "להוכיח" שאין דבר כזה עדיף אתרי הכרות משלנו- במידה ויש אופציה כזו

avi1283

New member
נראה לי מוזר

שהם יפנו דווקא לכאלה שלא רוצים קשר מיני, לא יותר קל לפנות אלה שאומרים שהם רוצים סטוצים? אם כבר הם יוצאים עם אסקס אז אולי הם יקחו את זה כאתגר אבל לא מאמין שמהתחלה יפנו לא-מינים, ובכל מקרה זה לא בעיה להתעלם מכאלה. מאמין שבעתיד יהיה גם אתר משלנו וגם אתרי היכרויות ונוכל לבחור.

gabriel1349

New member
הלוואי ויהיה אתר היכרות משלנו

וזה בעיקר לאלה מאיתנו שרוצים. מניסיון אישי, לא יכול לומר לך עד כמה זה נכון אבל מאנשים שאני מכיר שחיפשו קשרים כאלה ואחרים סטוצניקים אלה אנשים אשר מנסים את מזלם בכל מקום עושים "העתק הדבק" על אותה הודעה מפגרת לחצי אתר בתקווה לקבל תשובה למשל- היו לי 2 ידידות לסביות , מין הסתם חיפשו בת זוג מי פנה אליהם? רק סטוצניקים ממין זכר שרצו להוכיח להן שהן לא לסביות כנ"ל לגבי ידידה אחרת שלי שחיפשה בן זוג רציני (ורשמה זאת בפירוש ובהדגשה)
מפגרים. אין בעיה להתעלם , השאלה אם אכן זה המקום לאנשים כמונו - להתערבב איתם...

gabriel1349

New member
תודה אבל

אני לא מחפש קשר זוגי, אך עדיין חושב שזה יהיה נהדר לאלה שכן רוצים

למה 72 בתולות נחשב לפרס?

זה סוג של כיבוש, אתגר. אתגרים בתחום המיני זה דבר שמאוד מעניין אנשים מיניים, כך נראה. אולי יש גם אנשים שירגישו עליונים ככה, כי הם חושבים שמי שלא עושה את זה הרבה, הוא עצוב ובודד. אל תשכח שהרבה אנשים בכלל לא מצליחים להבין מה זה אסקס, שואלים בפורום ופשוט לא קולטים מה שאנחנו עונים עד שמגיעים לעצבים. אם מישהו כזה יראה אסקסואל באתר היכרויות, אולי הוא יחשוב שזה מישהו שמבקש ש"יגאלו" אותו מבתוליו, או שיחשוב שהוא סתם אחד מתוסכל מינית, שרוצה שיוציאו אותו מזה. כי הם עיוורים לאפשרות שמי שסימן "אסקסואל" פשוט לא מעוניין בסקס ומעדיף בלי.

p019

New member
פרסום

אולי להכניס אופציה של א-סקס באתרי הקרויות יכול לעבור מעולה בתור פרסום לנושא. למרות שהרבה לא יודעים מה זה, זה אולי יגרום להם לבדוק.

זה נראה לי דבילי...

כרגע להרשם לאתרי הכרויות כי זה ברור שרוב, אם לא כל האנשים שם הם מינים שמחפשים קשר גם מיני בין היתר ,זה עמו שאנחנו לא נתחיל עם מישהו בבר כי 99,9 שהוא יהיה מיני אז אנחנו מראש לא ניצור מצב לקשר כך גם באתרי הכרויות.הפתרון האולטימטיבי יהיה אתר הכרויות משלנו שכל מי שנכנס ורוצה להכיר נכנס בידיעה שהוא יודע שזהו אתר אמיני וכך זה יחסוך מאיתנו צורך להיות שונים באתרי הכרויות וכמו גם את הצורך להסביר למה אנחנו כאלה טוב מה שאני מנסה להגיד הוא שזה יהיה יותר קל כי כולם יתנקזו למקום אחד וכל מי שמחפש ידע לאן לפנות...

טינגומי

New member
סינון

לא מבינה כלכך באתרי הכרויות אף פעם לא ניסיתי. אבל בקטגוריה של הלסביות למשל האתר לא מסנן את התשובות להודעות? מה ההגיון לתת לגברים לענות להודעות של לסביות?

סינון

ממה שראיתי, לא מחפשים לפי "לסבית" או "סטרייטית", אלא כותבים מה המין שלך, ומה המין שאת מחפשת. בכל מקרה, אם גבר רוצה, הוא יכול להרשם כאשה לסבית. היתרון של הלסביות הוא שהן יכולות לראות בדייט, אם מי שהן נפגשות איתו הוא לסבית או גבר חרמן, ולאסקס זה יותר קשה

למעלה