אתר באפי בביפ - הצצה ראשונה

• פותח הנושא orrk
  • פורסם בתאריך

orrk

New member
אתר באפי בביפ - הצצה ראשונה

כמובטח, אתם מוזמנים להיות הראשונים שמציצים לאתר באפי בביפ. האתר ייפתח באופן רשמי רק מחר. נשמח לקבל הערות, המלצות ונאצות.

ובכן..

באופן כללי אני לא רואה שינוי גדול מדי בעיצוב הכללי מאתר בים - ואולי זה טוב כדי לשמור על קו עיצובי אחיד. כשעושים ADD TO FAVORITES הייתי רושם משהו אחר מלבד BIP SHOWS. משהו שקשור בבאפי. סקשן ה"עוד באתר" מתחבא ליד הבאנרים, אולי כדאי לשקול להעביר אותו מתחת לפורום כדי שיבלוט. הייתי גם מוסיף גלריית תמונות, ככה בשביל הכיף. ואולי בשביל הפרגון להוסיף את הפורום הזה לקישורים ו
על הלוגו של באפי בעברית.

אתר נחמד ביותר

מקווה שכשהוא יפתח יהיה יותר מבחר וחומר. בקשר לתקצירים, תקציר לא אמור לגלות לנו את כל הפרק, אבל ממה שראיתי בינתיים, התקציר לפרק ה1 בעונה הרביעית *מדי* קצר.

אולי כדאי גם להוסיף תקצירים של

העונות הקודמות. וגם פינת ציטוטים, שהרי באפי היא מפורצות הדרך בז´אנר הפופ רפרנס.

orrk

New member
תודה, תמשיכו

אם מישהו מכם מתנדב לספק לנו חומרים ותקצירים, אנחנו כמובן נשמח. גלריית תמונות (בשביל הכיף של כולנו) עוד תבוא, בינתיים אני מפנה את תשומת לבכם לטפטים - שאם יורשה לי להעיד בעצמי - הם די מושקעים. התקצירים אכן קצרים מדי, ונרחיב אותם בהמשך. לגבי הפופ רפרנס - אתם כל כך צודקים. לצערי יש לנו מגבלת זמן וכח אדם, שמונעת מאתנו לשים כרגע תקצירים של כל פרקי העבר. החסך ייפתר כשנתחיל לשדר את הפרקים הישנים של באפי - ואז נוסיף את התקצירים בהדרגתיות. מה שכן, אני מבטיח להתייחס לריפורים לעונות קודמות ב"פרשנויות וניתוחים" שייתווספו מדי שבוע. תודה על היחס אור

אור

קודם כל, תודה על ההתייחסות האישית למעריצים
דבר שני, מה בדבר לינקון קטן לפורומון זה?
-אלעד

אממ לי אין בעיה לכתוב תקצירים

לאיזה עונות? צור קשר איתי באייסיקיו 51118582 ואל.

למעלה