אתר דובים

Hoova2x

New member
אתר דובים

באירופה כנראה ישנו מגזין שנקרא יורו-בר (EuroBear.com) והעלו אותו גם על הרשת. ניתן לפתוח שם מודעת היכרות ונראה לי שאולי כדאי להוסיף את האתר לרשימת אתרי הדובים. שלכם בזקפה תמידית, מפנק הזרגים.

manys

New member
../images/Emo23.gifתודה הובה

הוספתי לרשימת הלינקים, כן ירבו אנשים כמוך...

InMyHead69

New member
סיפור זוועתי - אני מאשים את אהובה

HOOVA יקירתי שוב הצליחה להדהים אותי כששלחה את הלינק ליורובר המגזין הזה בנט.. ובכן אני משוטט לי לתומי מנסה לראות כמה זרגים לרפואה ופתאום אני רואה את מדור הסיפורים כמובן שהסיפורים תמיד מצחיקים אותי אני נכנס.. וגיליתי את זה : Big daddy dump [MaleChest member contribution] "I got a big round ass with a deep hairy crack. I usually take a big shit in the morning and have to wipe at least 4 or 5 times because of all the hair in my asscrack. I wipe sittin down front to back. Then I usually get a steaming hot soaked bounty and plunge it in my crack. It always comes up brown streaked, and boy does it feel good. Sometimes I like to fart as I´m wipin." More stories... ובכן ילדים אם זה לא גרם לכם להקיא..אתם בטח לימור ליבנת.

איזה אתר ???

איזה אתר ?ואיזה סיפורים ? עם מישהו מכיר אתר סיפורים ארוטיים של גייז, למעט האתרים של "פייפ" ו אתר הסיפורים של "גוגיי" . אשמח לקבל את הקישור בשימחה עדיפות לאתרים בעברית תודה מראש

למעלה