אתר הכרויות

omid79

New member
אתר הכרויות

התגנב לראשי רעיון לפתוח אתר הכרויות. הכיוןן הוא לשבור מוסכמות של אתרי הכרויות אחרים, ע"י פתיחת פורום שהמידע זמין לכולם, כגון אי מייל, מסנג'ר וכדומה. דעות\תגובות יתקבלו בברכה.

Talia E

New member
מעולם לא הייתי באתר היכרויות...

אז אני לא מתמצאת ולא מבינה את החידוש...

מה החידוש באתר?

שבמקום כרטיסים אישיים יהיה פורום ששם אנשים יכירו אחד את השני?

omid79

New member
בערך, כן!

משום שאנשים יכתבו וידברו - ואז ככה כולם מכירים את כולם. בערך כמו שהולך בכל פורום. נוצרת קהילה שבה החברים מכירים את החברים הקבועים ונוצרים דברים מעניינים. לא יהיו שם את כל השטיות הקבועות כמו גובה, משקל, וכדומה. דיבורים ואישיות נטו. לא יהיו שם פרסומות, וזה כבר יתן אווירה אינטימית.

avshalomat

New member
איך אתה מתכוון להרוויח

מאתר כזה? (כלומר מה המדול העיסקי שלו?) אגב יש אתר כזה hek.co.il לא היו לו יותר מדי משתמשים, ולכן גם הרווח מפירסומות לא היה גבוה במיוחד אם אני זוכר נכון. (באופן כללי לא מרוויחים הרבה מפירסומות אינטנרט בארץ).

omid79

New member
האתר לא יהיו למטרות רווח

הוא יהיה בשביל הכיף, למען הכרויות של אנשים. מעין לוח מודועת לאנשים להפגש להכיר. אין מטרות רווח. העלות היחידה היא העלות של הזמן שהזמן שלי ודומיין שנתי שיעלה לי 12$.

carmelidia

New member
אם ככה הכל עניין של מיתוג. אתה רוצה

למשוך לשם אנשים איכותיים ושיהיה לפורום מוניטין טוב וכדי ליצור את ה"יוקרתיות" ותחושת האיכות שלו עדיף שלא מפרסם אותו בשום צורה, זה עובר מפה לאוזן בין חברים בלבד, וצריך לחשוב על גימיקים שווים שימשכו את הקהל הנכון. לי נראה יותר נכון שזה לא יהיה פורום אלא משהו "חי" יותר, תוכנה שיש בה חדרים לפי תחומי עניין ויהיו ממש שיחות ויתארחו בה אנשים מתחומי העניין האלה וזה כמו לבוא להופעה טובה ולהכיר מישהו על הדרך. אנשים לא אוהבים לבוא למשהו שממוסגר כהכרות, הם אוהבים להכיר במקומות שקורה בהם משהו שווה אחר.

Lin Wu

New member
לגבי רווח מפרסומות בארץ

יש אתרים שגובים המון כסף על פרסום ומרוויחים מלאנת'אלפים... (איזו מילה כיפית לכתיבה) לאתרים קטנים קשה יותר לייצר רווח מפרסום. בסופו של דבר בפרסום (כמו בפרסום) זה בדרך כלל: הגודל כן קובע.

carmelidia

New member
על פניו לא מבינה במה זה שונה מאתר

הכרויות רגיל עם כרטיסים. זה לא מה שחשבתי שרצית.

omid79

New member
השוני הוא

יש שם אפשרויות לשוחח עם אנשים בזמן שהם באתר והפרטים הם בחינם ללא חיוב כמו ב JDATE.

carmelidia

New member
גם בג'יידייט יש אפשרות שיחה כזו

ההבדל היחיד הוא הכסף. חשבתי שרצית לעשות משהו יותר חי שאין בו בכלל כרטיסים אלא רק אפשרות לדעת מספר פרטים על המשוחח, שהדגש עובר לממד החי. כי אם ככה יש כמה וכמה אתרים קטנים שהם בחינם.

אני מקווה שזה לא מונע ממך להמשיך

לפתח את הרעיון ? זה שעוד אנשים עושים את זה לא אומר כלום אתה ודאי יכול להציע משהו משלך, שאולי יתאים לעוד המון אנשים ! לי זה נשמע אחלה רעיון וגם הרעיון של כרמל נשמע לי אחלה כדי שזה יהיה מוצלח צריך שתיהיה תנועה גבוהה של אנשים אחרת זה יהיה עוד חדר צ'ט של 5-10 אנשים קבועים. אתה יכול למשל ליצור שרות שיתחבר לאתרי הכרויות למשל! מעין הפניה כזו מהאתר לפלרטוטים ווירטואליים, הרי באתרי הכרויות יש כבר המוני אנשים! אז למה לא להשתמש במאגר האנושי הזה ולהציע להם שרות נוסף?

למעלה