אתר יודאיקה ומכירות פוביות-חוזה

נשנש14

New member
אתר יודאיקה ומכירות פוביות-חוזה

האם צריך חוזים למסחר אלקטרוני ושמירת סודיות של הקונה באתר? האם צריך עוד חוזה אחר לאתר מסוג כזה? תודה

מכירת מטלטלין יכול שתעשה בעל פה

אך לדעתי, סוחר סביר זהיר ונבון יערוך הסכם בכתב. באשר לסודיות, שאלתך לגמרי לא ברורה. סוחר שמגלה פרטים על לקוחותיו, ללא אישורם, חותך את הענף עליו הוא יושב.

נשנש14

New member
תודה, עוד שאלה על הסדר עבודה תקין

אם אני מעוניין לתרום 5 אחוז מהרווחים לעמותה מסוימת, אני צריך לסגור עם עמותה עלך איזה חוזה או שאתם חושבים שעמותה תסמוך עלי שאני יביא לה את החוזים הנ"ל ובכלל אם יש לכם מושג איך אני אמור לדווח למס הכנסה שהרווחים הולכים לעמותה?

אתה לא צריך לסגור שום דבר

תרצה - תתרום, לא תרצה - לא תתרום. אם אתה מתכוון שהבטיחו לך משהו כנגד "תרומה" זה כבר סיפור אחר. לגבי מס הכנסה: כנגד כל תרומה, תקבל קבלה, תבדוק עם יועץ המס שלך או מנהל החשבונות, מה הזיכוי השנתי לגבי תרומות. את הקבלות תוכל להגיש במסגרת הדו"ח השנתי.

נשנש14

New member
איפה אפשר למצוא חוזה למסחר אלקטרוני

איפה אפשר למצוא חוזה למסחר אלקטרוני באינטרנט שאפשר להתשמש בו, וגם חוזה קונים במכירות פומביות?

להבא, אנא שרשר הודעות כאלה

על הדיון שכבר פתחת. שאלת מספר שאלות ועכשיו ביקשת עזרה באותו הנושא. פתחת שרשור חדש ללא שום הצדקה ובכך דחפת דיון ענייני אחר לעמוד האחורי. את התשובות אתה יכול לקבל גם מבלי לגרום להרחקת דיון שמישהו אחר העלה.

נשנש14

New member
התכוונתי לחוזים באתרי איטרנט?

התכוונתי לחוזים באתרי איטרנט?

נשנש14

New member
חוזה למכירות פומביות ומסחר באיטרנט

איפה אני יכול למצוא חוזה והסכמים מוכנים כאלה באינטרנט? האם זה חוקי לקחת מאתר אחר את החוזה והסכמים שלו ולהשתמש בהם, רק להחליף את השמות של החברות?

למעלה