את מי אתם יותר אוהבים

נוב 01

New member
את מי אתם יותר אוהבים

לד זפלין או פינק פלויד? אגב, כדאי לי לקנות איזה דיסק של פינק פלויד אם כן איזה?

ganooov

New member
פינק פלויד ../images/Emo13.gif

ואני ממליץ על אלה: 1. The Final Cut- אחרי שתתרגל אליו - אתה תאהב אותו. 2. The Wall - או שיש לך אותו... 3. Animels - דיסק מורכב. 4. Umma Gumma - אין לי אותו, אבל הוא נחשב מעולה.

ganooov

New member
../images/Emo45.gif את צודקת לחלוטין ../images/Emo13.gif

מדי פעם אני מועד ושוגה בכתיבה, ובמקרים כאלה אני שמח שמתקנים אותי. לרוב אני נמנע מכתיבת מילים שאני לא זוכר איך הוגים אותם או איך כותבים אותם. תודה
!

DUDE5

New member
עזוב הוא רק מתחיל...

על תמליץ לו אלבומים שבשמיעה הראשונה יתחשק לו לזרוק אותם לפח. אני ממליץ לך להתחיל עם DARK SIDE OF THE MOON המצויין ו- THE WALL. ושלא תעיז לקנות דיסקים אחרים, אחרת אתה פשוט לא תאהב את זה לדעתי... דרך אגב אני מעדיף את פינק פלויד

ganooov

New member
האמת? ../images/Emo13.gif

אחי קנה לפני שנתיים בערך את The Finak Cut, אני התלהבתי, והוא - הזה ששרוף על פינק פלויד התאכזב נורא והציע לי לקנות את הדיסק. הוא היום טוען שזה שקר, הוא נורא מתבייש בזה שהוא לא אהב את הדיסק מההתחלה
.

לד זפלין!!!!!

אגב,למה תמיד יש את הקרב הזה? כי שתיהן להקות הרוק הגדולות של שנות השבעים? ממש קשה להשוות בין הפסיכדליה, והפרוג רוק הדיכאוני של גילמור את ווטרס, לעומת הצרחות של רוברט פלנט המלוות את גיטרה המדהימה של ג´ימי, והתופים של ג´ון בונהם (ובל נשכח את המקופח התמידי ג´ון פול ג´ונס).

Im Lost In Hell

New member
../images/Emo129.gifPINK FLOYD../images/Emo129.gif

אממ כי קצת יותר קשה לי עם המוזיקה של לד זפלין למרות שגם הם טובים אבל עדיין יש את פינק פלויד שהם פשוט טובים ובמיוחד הסרט שלהם טוב וגם ההופעה של הדיסק הזה פשוט מעולה..

suffer

New member
LED ZEPPELIN ../images/Emo168.gif |בס|

כי זאת הלהקה הכי טובה בעולם!!!!! {לדעתי} קניתי היום חולצה שלהם!!!!!!!!! :) דפנה מאושרה

rainbowgirl

New member
איפה?איפה?איפה?איפה????

אינ לי אייסיקיו
הוא מת... אז אני ישאל אותכ כאנ... איפה קנית וכמה עלה לכ?

ganooov

New member
ילדות קטנות... ../images/Emo13.gif

אני לא רואה סיבה לקנות חולצה של להקה, אין הבדל בין זה לבין לקנות יומן של לחיי האהבה או להיות מעריצה של בריטני פאקינספירס. ותיסלחו לי על הבוטות
.

suffer

New member
יש לי סטייה עם לד זפלין ../images/Emo168.gif|בס|

אני יודעת שזה אולי דפוק אבל אני חייבת.....אף פעם לא טענתי שאני שפויה!

סליחה שאני נדחפת כאן, זה לא קשור

אליי, אבל אני חושבת שזה במקום.-ganoov בתור מנהל הפורום, אני לא חושבת שאתה צריך להטיח כמה מה שהן עושות/אומרות טיפשי בעיניך (ההודעות הנ"ל של הכותבות לא היתה הצפה,גם לא הודעה שנועדה לפגוע במישהו, וגם לא ניימדרופינג -כלומר דברים שמפריעים למישהו וראויים להערה.) אני אישית הייתי נעלבת מהערה כזאת.

ganooov

New member
אמממ... ../images/Emo13.gif

זאת היתה הבעת דיעה אישית לחלוטין, שנאמרה בתור אדם שחושב שהערצה של אנשים בגלל שהם חתיכים, גיטריסטים מדהימים או מה שלא יהיה - זה מצחיק. במקרה הזה ממש לא היה מפריע לי אם את היית נעלבת או לא. זה ממש, אבל ממש מטופש. גם הערצה של לוגואים ומותגים זה מטופש לפי דעתי. אפשר להתווכח על זה מכאן ועד להודעה חדשה. ביי
!

כמובן שזה עניין של דיעה, ולא

התכוונתי להיכנס לוויכוח של מי ומה צודק, העניין הוא שאין שום סיבה לערב כאן דיעות אישיות על אנשים (במיוחד מצד המנהל)-הן לא העלו את הנושא לדיון-אם הן היו מעלות דיון זה סיפור קצת שונה, ואם כבר דיעות-אז אפשר גם לנסח אותן בצורה פחות פוגענית (לא דיברת על "ציבור" "תרבות צריכה " באופן כללי, אלא התייחסת לשתי אנשות שכותבות כאן, ולא עשו דבר להפרעת סדרי הפורום) אני בטוחה שאתה לא היית רוצה שיתיחסו אליך כמו אל אדיוט.

ganooov

New member
תראי - אני לא אלוהים ../images/Emo13.gif

זה שאני המנהל אומר רק שאני מספיק חכם ומספיק פוליטיקאי כדי לקבל פורום לניהול. הבעתי דיעה אסוציאטיבית שעלתה לי למחשבה כשקראתי את ההודעות שלהן. היה יותר ראוי אם הן היו כותבות את זה במסרים, מכיוון שהן כתבו את זה בפורום - זכותי לכתוב את דעתי, זה שהכותרת התייחסה אליהן זה משו אחר, התוכן כוון אל כל מי שמעריץ בצורה עיוורת. קראתי עכשיו כתבה על מעריצות של בריטני פאקניספירס, ונגעלתי קשות מההרצה העיוורת של המעריצות שלה. הן מעריצות את הגוף שלה, את הקול שלה ואותה, בגלל שהיא עושה "מוזיקה" קופצנית, זה גורם לי להבין את קורט קוביין. ביי!

suffer

New member
"תומר" בדיזינגוף סנטר ../images/Emo168.gif|בס|

עלה לי 89 ש"ח..אבאמא שילמו :)

למעלה