בְּרוּטָאלִיּוּת של פעילי הליכוד.

הזוייה

New member
בְּרוּטָאלִיּוּת של פעילי הליכוד.

יום שישי בצהרים, מול הים, באווירה הפסטוראלית שגרמה להביט בסירות שעגנו בנָמֵל והבהיקו מהשמש בעונג רב, וחוף הים היה זָרוּעַ בנקודות צבעוניות של משתזפים. בדרך חזרה הביתה, במַעֲבָר החצייה עמדו בכובעים לבנים המתנדבים של מטה הליכוד. מתלהבים מחגיגת הבחירות הקרבה, ואוחזים בפתקים המרובעים כאילו מדובר בכרטיס הלוֹטוֹ שאתה תמות או תאבד את דעתך אם לא תיקח אותו. בהמתנה לאור האדום הם פשוט עטו עלי ודחפו לי לידיים את הפתק. איך שראיתי אותם מתקרבים זזתי לאחור תוך הנהון עם הראש האומר, לא תודה. ואז אחד מהפעילים התנפל עלי, אני הזזתי באינסטינקט את היד המושטת שלו עם הפתק והוא הזיז אותה הישר לפרצוף שלי ופָּצַע לי את השָׂפָה. דם פרץ ופלטתי אנקה של כאב. אישה נחמדה שעמדה על ידי שלפה מהתיק טישו ונגבה לי את השפה. מיותר לציין שאפילו הבעת התנצלות לא קיבלתי. זו שיטה מכוערת שגורמת לאנטי מוחלט, לא שהתכוונתי לבחור בביבי הזחוח חלילה, אבל הדרך הזו של הפעילים שמתנהגים בצורה תיאטרלית מוגזמת עלולה עוד לעלות בחיי אדם.

באמת לא יפה אבל אתה בטוח

אתה בטוח שזה היה פרץ של דם ? לא היה שם נחל של דם ? או נהרות של דם ? אבל טוב שאני לא מצביע לנער צמתים ולא לנערת חוצות של משרד פרסום. אני מצביע למנהיג שעומד בראש נבחרת חזקה ישרה ומרשימה.

למעלה