באטמן ורד רובין

idodo35

New member
באטמן ורד רובין

אז ידיעה חדשה מDC מסתבר שבמספר 19 החוברת באטמן ורובין תהפוך לבאטמן ורד רובין ומי יהיה רד רובין את שואלים?
לא אחרת מאחר...קרי קלי??!
אז כן כן אומרים שאכן קרי קלי הולכת להיות הרד רובין הבאה למי שלא מכיר קרי היא הרובין מdark knight returns
אז, מה אתם חושבים? האם זו אכן קרי מDKR? האם DC סתם מותכים אותנו?
מה זה אומר בלונג ראן? אם בכלל?

Guid

New member
זה כן.

ואישית?
אני מקווה שטים דרייק יהיה הרובין הקבוע הבא.
בא לי עוד ממנו!

shacharx5

New member
דווקא

שחושבים על זה לפי מה שהבנתי הוא התחיל לקרוא לעצמו רד רובין מהתחלה
אז זה יהיה נחמד עם תהיה לו את הפרסונה של רובין

Guid

New member
נכון,

אבל מצד שני, העובדה שהוא מההתחלה קרא לעצמו 'רד רובין' והעניק לעצמו כביכול פרסונה שונה משל האחרים, היא זו שמדגישה את האישיות העצמאית שלו וזה מה שאני אוהב בו.
אז הייתי מעדיף שיישאר 'רד רובין'

mulon1984

New member
מה שנקרא

למה להרוס רובין אחד (דמיאן) אם אפשר להרוס שניים?

גנימדס

New member
אופוזיציה

אני לא אוהב את רובין. כל חמשת הרובין עד עכשיו (והששית?)
משהו בדמות הזו....מיותר....
זה התחיל מדיק גרייסון שהיה ילד קטן שמסתובב לבאטמן בין הרגלים בתלבושת מגוחכת להפליא
אחר כך הוא גדל לבן עשרה מתוסכל שמחקה את באטמן
ובכל פעם יש יורש חדש לתחפושת הזו, כאלו שבאמת יש צורך ברובין.

ואולי גם באטמן חושב שכך. אולי בגלל זה כל עוד באטמן מסתובב בלילה בצבעי השחור והאפור שעוזרים לו להטמע בין הצללים, הוא בחר לרובין תחפושת בצבעים זרחנים שייראה כמו תוכי עם רגליים ויבלוט בשטח כמו מטרה ניידת.

idodo35

New member
אפשר להתווכח על ההכרחיות של רובין

אבל אני חושב שאפשר להסכים שאיך שהרגו את דמיאן, בתור דמות, היה פשוט מיותר וחבל...

DARKSEID

New member
ראיון של מוריסון בIGN

http://www.ign.com/articles/2013/03/19/grant-morrison-on-why-damian-wayne-had-to-die

הוא לא ממש מסביר למה הוא רצה להרוג אותו רק זה שהוא תמיד תכנן להרוג אותו והאמת שהוא רצה להרוג אותו בתחילת הריצה.

אני חושב שהמוות שלו לא סופי, מוריסון, כנראה ישאיר אותו במצב שמאפשר חזרה של דמיאן בעתיד על ידי כותב אחר.
זה שדמיאן הוא אל-גול ומוריסון סיפר סיפורים שלו שמתרחשים בעתיד דיי רומזות שדמיאן לא ממש סיים את התפקיד שלו ביקום DC.

shacharx5

New member
כן

זה ברור שהוא יחזור לחיים (זאת אומרת אמא שלו תחזיר אותו בשנייה שהיא תשמע על זה כנראה)
מבחינתי השאלה תהיה מתי הם יעשו את זה

DARKSEID

New member
אמא שלו?
אפשרי ל batman inc

חשבתי שאמא שלו הרגה אותו וחלק מהתוכנית שלה זה ליצור דמיאן חדש.
לא קראתי את batman inc יותר מחצי שנה, ככה שאני לא ממש יודע מה קורה כרגע בסיפור, אבל אני דיי בטוח שהיא זו שהורגת אותו.

למעלה