באיחור אבל...סכמ"ש!

xamyx

New member
באיחור אבל...סכמ"ש!../images/Emo42.gif

מה שיר השבוע שלכם (של רוני):
מה שיר השבוע שלכם (לא של רוני):
בילוי השבוע שלכם:
סרט-תוכנית-סדרת השבוע שלכם:
סקופ השבוע שלכם:
תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם (אתם מוזמנים להוסיף אם יש):
משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו:
משהו שהרס לכם את השבוע:
משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא:
פגשת את רוני השבוע? איך היה: סליחה, שכחתי לעשות את זה אתמול...הייתה בהופעה. אז...שבוע טוב לכולם!

xamyx

New member
נו, אני אענה ../images/Emo3.gif

מה שיר השבוע שלכם (של רוני): אין ת'אמת.. מה שיר השבוע שלכם (לא של רוני): באדי הולי של וויזר בילוי השבוע שלכם: לא הרבה סרט-תוכנית-סדרת השבוע שלכם: האוס סקופ השבוע שלכם: שום דבר מעניין לא קורה בחיים שלי... תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם (אתם מוזמנים להוסיף אם יש): לא בא לי... משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו: תנקסגיבינג! (לא יודעת לכתוב את זה בעברית...) משהו שהרס לכם את השבוע: כואב לי הראש משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא: שהלימודים יגמרו כבר...לא שזה יקרה בשבוע הבא.. פגשת את רוני השבוע? איך היה: לא, לצערי

Gilital8

New member
סכמ"ש

מה שיר השבוע שלכם (של רוני): שיר אהבה צרפתי מה שיר השבוע שלכם (לא של רוני): זה היה ביתי- כלה 6 והילה הררי (הסיבה שבחרתי את השיר הזה מהמשך הסכמ"ש) בילוי השבוע שלכם: אכלתי סופגנית סרט-תוכנית-סדרת השבוע שלכם: הסודות סקופ השבוע שלכם: השבוע יצא לקרנים "פלונטר" שזה הסרט המלא ה50 של דיסני תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם (אתם מוזמנים להוסיף אם יש):
משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו: עשיתי סדר בחדר שלי משהו שהרס לכם את השבוע: ביום שני פרצו לי לבית וגנבו את כל המחשבים שלי ואת הטלוויזיית הפלזמה (יכולתי לראות רק די.וי.די) משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא: תיהייה לנו טלויזייה ומחשבים חדשים פגשת את רוני השבוע? איך היה:

הסכמ"ש

מה שיר השבוע שלכם (של רוני):לא שם,מותק 2 מה שיר השבוע שלכם (לא של רוני):bad romance-lady gaga בילוי השבוע שלכם:אין סרט-תוכנית-סדרת השבוע שלכם:חסמב"ה דור 3 סקופ השבוע שלכם:אין תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם (אתם מוזמנים להוסיף אם יש):אני לא יכול לסרוק ואני לא חושב שיש במחשב אבל לרוני יש תמונה בראש 1 משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו:X משהו שהרס לכם את השבוע:אנשים (חוץ מרוני כמובן) משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא:אני טס לחו"ל (לונדון פריז) פגשת את רוני השבוע? איך היה:לצערי לא

למעלה