באסה שיא תקופת המבחנים

pure_as_fire

New member
באסה שיא תקופת המבחנים

לפחות אני מתעודד שזה גם שיא ה

../images/Emo67.gifאיזה באסה אני זוכר תקופות

של 3 מבחנים בשבוע.ראשון-שלישי-חמישי....

כן...../images/Emo3.gif

כן באמת עכשיו יש לנו כל שבוע 2 מבחנים בואנה זה ממש מעצבן
בקושי יש לך זמן לעצמך עם כל הלחץ הזה. בכל מקרה נשארו לנו רק עוד ארבעה בחינות וזהו לסמסטר זה. טוב בהצלחה לכולם במבחנים

../images/Emo163.gifשאלה מטומטמת אבל שיהיה

אתם מעתיקים?או שאתם שומרים על "טוהר הבחינות"?

העתקות...

תראה אני יכול להגיד לך שאצלי בקורס אף אחד לא מעתיק, משום שאם המדריך ישמע על זה אני אומר לך זה על המקום או 30 יום ריתוק או סלמאט מהבי´ס. ובכלל אין כמעט מה להעתיק כי יש טורים(א,ב) וגם החומר בט´ כל כך קל משום שחוזרים על כל החומר של ח´. מה איתך?

oleg_kh

New member
חחחח קשה להאמין אבל לא ...

מכל המבחנים שעשיתי, העתקתי אולי ב-2-3 לא יותר..פעם אחת היה לנו מבחן בפרקי מכונות בתחילת שנה (י"ב) ולא ידעתי כלום אבל ממש כלום! אז הביאו לנו דף נוסחאות התחלתי לחרבש משם דברים ולכתוב סתם שטויות, וזה שישב בשולחן לידי העתיק את כל המבחן ובסוף אני קיבלתי 87 והוא 82
איזה קטע זה היה..בכל אופן קצת קשה להעתיק כי יש טורים, אבל לכתוב על השולחן זאת שיטה לא רעה :)

Nick Master

New member
האמת..../images/Emo26.gif

לא קשה להעתיק, אבל אני לא מכיר אחד שעושה את זה.

Max Tufeld

New member
../images/Emo50.gifלחץ במבחנים?../images/Emo160.gif

יוני יש לך לחץ במבחנים? אני משתגע כשיש מבחן אחד בשבוע בשבילי זה סוף העולם מבחן אפילו אחד בשבוע אבל לא נורא יוני עוד מעט תסתיים התקופה של המבחנים וז פורים בא ואז החג הגדול מכולם...- פ-ס-ח- יום ההולדת שלי של אחותי ושל אמא שלי!!! תחזיר לי איזשהי הודעה... יוני פוץ

מפונק...

מקסים אתה מפונק, כשיש מבחן אחד אתה אומר שזה סוף העולם? חכה כשתגיע ל י"ב אז תדבר כשתלמד כל יום עד 5,6 בערב.

pure_as_fire

New member
אם עכשיו אין לך זמן

אתה תיהיה מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מסכן שנה והבאה ובכיתה יא זה בכלל כבר אין מה לדבר

oleg_kh

New member
חפיף מה אתם לחוצים ...

כולה מבחנים.. 3 בשבוע זה סטנדרט בערך
.. זה הרבה יותר קל אם אתה לא לומד אליהם

למעלה