באפי...

(: liat

New member
באפי...

איזה יפה היה היום הפרק של באפי...אין לי מושג כמה אחוזים מהפורום הזה רואים באפי ואני מקווה שזה אחוז גדול כי זאת סידרה מדהימה...

ראיתי, אבל הפרק הכי יפה היה:

ללא ספק HUSH! שלכולם נעלם הקול, ובסוף באפיל´ה שלנו הרביצה צרחה כזאת מבהילה שאני חושבת שכמעט גם לי התפוצץ המוח... ד"א מי חוץ ממני חושב שבאפי וספייק זה יכול להיות אחלה שילוב?

shlomihagu

New member
דעתי

לדעתי הפרק של באפי ביום חמישי היה יפה אבל לא משהו, אבל אני חייב לציין שהפרק של אנג´ל היה הרבה יותר יפה!!

כן, סוף סוף פיית´ נשברה!!!

הפרק הכי עצוב שאי פעם היה באנג´ל היה HERO, שדויל מת! למה קורדיליה לא הקריבה את עצמה! היא במילא לא הייתה חסרה להם!

New member
...

האמת היא שהקלטתי את כל הפרקים של אנג´ל עד עכשיו ועדיין לא ראיתי אף אחד...זה לא כזה מעניין אותי כמו באפי...גם ראיתי קטעים מהרבה פרקים שהורדתי למחשב והיה משעמם... HUSH באמת היה פרק מהמם...אבל אני אוהבת כל פרק...זה משתפר כל פעם בניגוד לסדרות אחרות שמתחילות טוב ואז מתדרדרות... הפרק של השבוע לא היה כ-ז-ה יפה יחסית אבל הוא היה חמוד ומצחיק (בייחוד עם ג´יילס!)...

הפרק של שבוע שעבר היה יותר יפה

במיוחד עם הפתיח המיוחד, אבל כל פרק עם אנייה הוא נחמד לדעתי. מעריצי אנייה התאחדו!

חחח... עם ג´ייסון ה"חתיך!"

אבל אני דיי ריחמתי עליו, הוא הי הכזה חנון בודד ומסכן.... וסך הכל היה נחמד! אבל חבל שאנייה הסתפרה, ארוך יותר יפה לה! ואנשים שמתם לב מה קורה בין ויילו לטארה... יש שמועה לרומן לסבי....

New member
ווילו וטארה

בטוח שיהיה רומן בניהן...גם תמיד רמזו שהיא לסבית (כמו בפרק שווילו מתפצלת לשתי דמויות) שמעתי שאולי יעשו ספין-אוף לג´יילס! שהוא כאילו יחזור לאנגליה או משהו כזה...

כאילו יחזור לאנגליה ולא ישוב?

המממ... מה שהכי אהוב בפרקים זה היציאות של ספייק וזאנדר!!!! חחח... בכלל ספייק איבד את עצמו לאחרונה... הפך להיות לוזר מדרגה ראשונה....

New member
כנראה לא ישוב...

...לא יודעת... אמנם ספייק קצת לוזרי אבל הוא כזזזזה מאמי! (השחקן שמשחק את ספייק משחק גם ב"מילניום" נראה לי...אבל אין לי כח אף פעם לראות את זה) אני מתה עליו ועל זאנדר...

האאא צודקת! ../images/Emo67.gif

ספייק באמת מאמי!!! שווה! הרבה יותר מריילי המעצבן... חחח..... ספייקי המלך! הוא שיחק במילניום רק בפרק אחד.. הוא היה מין בחור כזה ששוחרר מצבא וחטף בת של גנרל והזריק לה מחלה של כמה שעות והיה לו גם את הנוגדן, הוא רק רצה את האמת... אבל בסוף היא הרגה אותו והיה עצוב... כי הוא לא היה רשע! חוץ מזה שאני לא מתה על מילניום, אבל אמרו לי שהוא משחק בפרק אחד אז הלכתי לראות! ד"א אני רוצה שבאפי וספייק יהיו יחד! הם יהיו זוג כזה מתאים!!! כמו בפרק הזה שהוא הציע לה נישואים! חחח... יחי המלך!

New member
../images/Emo68.gif

אני לא סובלת את אנייה! אולי אני מתרגלת אליה אבל יש לי עדיין טראומות מהיותה חברה לשעבר של ברנדון...הייתה לה מזה דמות מעצבנת שם... ואם כבר פרקים יפים... מה נראה לכם הפרק הכי יפה שהיה עד עכשיו?

אנג´ל התדרדר...

הכל התחיל טוב ויפה.... אבל אז שדוייל מת הפרקים הפכו להיות מסטיק... והביאו במקום דוילל את ווסלי...

New member

זה ממש מוזר לי "לדבר" עם אנשים על באפי...אני מכירה רק 2 אנשים שרואים את זה (אף אחד כמעט לא רואה את זה...) ופתאום פה יש אנשים שמגיבים...

New member
כייף לך...

אצלי אף אחד לא רואה את זה...זה ממש מעצבן...אבל לא אכפת לי...הפסד שלהם...!

למעלה