בארבי ת"א - היה מדהים!

בארבי ת"א - היה מדהים!

הופעה מדהימה,אנרגיות בשמיים היה גם קהל כייפי!! נהנתי במיוחד מZOO, שוויה, REDEMPTION SONG ושיר השירים! הבסיסט החדש ממש אחלה!! מתי מיכאל חוזר? יש עוד לילה לבן חודש הבא? שוב אני מודה לכם על ערב קסום!!

redemption6

New member
בואו אלי לעוד לילה לבן

חברה, רק רציתי להגיד שאתמול הייתה ההופעה הכי טובה של להקה ישראלית שהייתי בה ! שמעתי אתכם פעם ראשונה בשיר "אם אפגוש את אלוהים" ברדיו, ומאותו רגע התמכרתי לאלבום שלכם. כל כך שמחתי שיצא לכם אלבום שני שעד היום הוא מתנגן בבסיס שלי ללא הפסקה... כבר הרבה זמן שרציתי לבוא להופעה שלכם אבל כל פעם משהו הפריע ולא יכולתי להגיע (אפילו שאני מרמת שרון), אז כששמעתי על ההופעה הזאת החלטתי שוויהי מה אני מגיע. סחבתי את כל החברה (שקפצו בכיף על ההזדמנות) וכולנו ממש נהננו מההופעה שלכם אתמול והסכמנו פה אחד שהיא אחת הטובות! אני אישית הכי אהבתי את הביצוע של "שלי בלי", כי זה השיר האהוב עלי באלבום וכולנו מתים עליך שלי ! בקיצור רציתי לדעת מתי הלילה הלבן הבא (אמרתם שזה מסורת, ומסורת כמו מסורת חייבים להמשיך!) ואיך גם אני יכול לזכות בכרטיס זוגי ולהביא את החברה :) סחטן עליכם אמיר

arix2

New member
פשוט אין על ההופעות של התקווה!

לצערי אתמול לא הצלחתי להגיע וזאת אחרי שלא פיספסתי אף לילה לבן בבארבי, אני מבין על מה אתה מדבר, הופעות של התקווה 6 זה אנרגיות שאין כמותן - קסם באויר! עוד לא קרה אף פעם שהתאכזבתי מהופעה רואים שהם תמיד נותנים את הנשמה בשביל הקהל. מחכה ללילה לבן הבא או לכל הופעה אחרת!

xXx Shiraz xXx

New member
אין מילים, הייתה הופעה מדהימה

בר יותר מדי זמן לא הייתי בהופעה, ונדמה היה לי שאני זוכרת איך זה מרגיש, אבל לא! אתם מפתיעים אותי כל פעם מחדש. מרגשים, מדהימים. ZOO. לא האמנתי למשמע אוזניי
איזה נוסטלגיה, כמה זמן לא שמעתי את זה בלייב. בקרוב אעלה תמונות לפורום!!!! הרבה כבוד לכל מי שהיה
הייתה נציגות מכובדת מכל קצוות הארץ big up

LIKUSH 1

New member
היה מדהים ! ! ! !

היה באמת מדהים, כל פעם אני נדהמת מחדש כמה ההופעה הזאת כייפית ::)))

למעלה