בא לי שאלון
..
שאלון היכרות

שי קרן19

New member
בא לי שאלון../images/Emo3.gif..../images/Emo41.gifשאלון היכרות../images/Emo41.gif../images/Emo26.gif

לא משו ארוך..רק שאלות ממש ממש כלליות...את היתר פשוט נדע בזרימות... 1.שם 2.גיל 3.מגורים 4.מאכל אהוב 5.צבע אהוב 6.זמרים אהובים(חוץ מדנה כמובן,חיחי) 7.שחקן/ית אהוב/ה 8.חבר/ה? 9.נשואים? 10.חג אהוב 11.אמירה\פתגם שמדבר אליך ומשתמש בו בחיי היומיום(בעקיפין) זהו לא עולה לי עוד משו...אני לא טוב בלחבר שאלות..

שי קרן19

New member
עונה...תענוו אל תהיו עצלניים..חח

1.שם שי קרן,נעים מאוד 2.גיל 20 עוד שבוע וחצי..חיחי 3.מגורים קרית אתא,תבואו לבקר! 4.מאכל אהוב הכל הכל הכל..אבל לא אומר שאני אוכל...צריך לשמור..חח 5.צבע אהוב כחול,שחור,בעיקר צבעים שמרזים..חחחחחחחחח .זמרים אהובים(חוץ מדנה כמובן,חיחי) שריתי כמובן,כל יוצאי "רימון:קרן,מירי,איה,אריק,אפרת גוש,בוסקילה,סקעת...הרבה הרבה 7.שחקן/ית אהוב/ה אמממ אממ לא עולה לי כרגע שם האמת..אז איתכם הסליחה..חחח 8.חבר/ה? יש ויש תודה 9.נשואים? עד גיל 25 מאה אחוז תהיה לי טבעת כבר..חיחי 10.חג אהוב ראש השנה,פסח,עצמאות(בגלל ההופעות הרבות..חיח) 11.אמירה\\פתגם שמדבר אליך ומשתמש בו בחיי היומיום(בעקיפין) אל תסתכל בקנקן אלא מה שיש בתוכו..אני נורא מתחבר..ויש משפט שאני תמיד אומר אותו.."התפוח לא נפל רחוק מהעץ" חחחח

עונה../images/Emo13.gif

1.שם:רעות 2.גיל:22 3.מגורים:קריות 4.מאכל אהוב:
5.צבע אהוב:כחול 6.זמרים אהובים(חוץ מדנה כמובן,חיחי):אמיר פיי גוטמן,אייל שחר,היי פייב,ועוד.... 7.שחקן/ית אהוב/ה:אמיר פיי גוטמן,רון שחר,גיא לואל,אנג'לינה גולי,יעל בר זוהר ועוד.... 8.חבר/ה?לא כרגע 9.נשואים?יש עוד זמן
10.חג אהוב:יום העצמאות 11.אמירה\פתגם שמדבר אליך ומשתמש בו בחיי היומיום(בעקיפין):לא להתייאש מהר להתעקש על מה שאתה באמת רוצה.

עונה../images/Emo26.gif

1.שם- מאיה 2.גיל- 17וחצי+ 3.מגורים- ירושלים 4.מאכל אהוב- סיני 5.צבע אהוב- גווני כחול 6.זמרים אהובים(חוץ מדנה כמובן,חיחי)- עברי לידר 7.שחקן/ית אהוב/ה- ג'ים קרי 8.חבר/ה?-
9.נשואים?- יש לי זמן
10.חג אהוב- לא מתה על חגים|: 11.אמירה\פתגם שמדבר אליך ומשתמש בו בחיי היומיום(בעקיפין): לא יודעת כרגע

Orel ICE

New member
לי יש לי יש../images/Emo70.gif

אני אגיב מאוחר יותר....... מוכר לך מאיוש?

Purple Mushroom

New member
תשובון הכרות-עונה ../images/Emo187.gif

1.שם: אלון 2.גיל: 32 וחצי + (7 חודשים+) 3.מגורים: תל-אביב 4.מאכל אהוב: לזניה
5.צבע אהוב: סגול (קבוע) 6.זמרים אהובים(חוץ מדנה כמובן,חיחי):הביטלס,נירוונה,אואזיס, פינק פלויד, בית הבובות. 7.שחקן/ית אהוב/ה: ג'ק ניקולסון, דסטין הופמן, ג'ים קארי... 8.חבר/ה? ידידה. 9.נשואים? +(סתם)
. הספקתי כבר להתגרש:גרוש. 10.חגים אהובים : חנוכה, ופורים. 11.אמירה\\פתגם שמדבר אליך ומשתמש בו בחיי היומיום : חיה ותן לחיות, וall u need is love
. וכולי...

למעלה