בגדי הריון

ביג דיל

New member
בגדי הריון ../images/Emo100.gif ../images/Emo6.gif

אני כותבת את ההודעה הזאת, במטרה לשתף את כל האמהות לעתיד בדבר הכי טוב שקרה לי השבוע. אני בטוחה שכולכן עוברות את אותו תהליך - בדגי הריון מכוערים, שנראים כמו שקים על הגוף!!! גיליתי חנות מ-ד-ה-י-מ-ה לבגדי הריון. אז נכון, החנות נמצאת בכפר סבא, אבל יש בשביל מה ללכת לשם. דיברתי קצת עם בעלת החנות (אמא לילדה בת שנתיים, שעברה את אותה בעיית לבוש, וזאת הסיבה שהיא פתחה את החנות), והיא סיפרה שהיא מייבאת את הבגדים מארה"ב וקנדה. הכתובת של החנות היא: מדרחוב ירושלים 38 כפר סבא. הטלפון הוא 7668494-09. שם החנות הוא maternity style. אני מרגישה צורך לחלוק איתכן את המידע הכל כך נדרש הזה, ואני בטוחה שתודו לי

ביג דיל

New member
סביר זה מושג יחסי

המחירים לא הכי זולים, אבל את יוצאת מהחנות עם מראה של מיליון דולר. הבגדים מושקעים ויפים, ואם את מוכנה להשקיע בעצמך, אז המחירים לא רעים בכלל. אם את הולכת על זול ולא על יופי, אז נראה לי שזה יהיה יקר לך. בכל מקרה, שוב, אני ממליצה בחום אם את רוצה להראות טוב בתקופה הכי טובה של החיים שלך!!!

איזולדה

New member
יש בגדים מקסימים כבר בהרבה חנויות

ה"שקים" זו כבר נחלת העבר. בקניון 7 הכוכבים בהרצליה יש חנות שנקראת pregnancy או משהו דומה, עם בגדים מדהימים . ב"מתאים לי" יש מחלקה לבגדי הריון , קניתי שם חולצה ב 60 ש"ח. גם בעונות . ב mother care קניתי אוברול חמוד. יש להודות שרובן יקרות מאד. הריון הוא סה"כ 3-4 חודשים של בטן (לפני כן הלכתי עם הבגדים הרגילים) וכששאר ההריונות שלך לא נופלים על אותה עונה בשנה - זה כסף די מבוזבז..חבל

למעלה