בגלל שאני הלכתי ראשון

• פותח הנושא SHEX
  • פורסם בתאריך

SHEX

New member
בגלל שאני הלכתי ראשון../images/Emo95.gif

אז אני אהיה הראשון שיגיב על המפגש דבר ראשון - היה לי ממש ממש ממש כיף! נהניתי ברמות! לא חשבתי שיהיה עד כדי כך טוב אתי וסם קבלו ח"ח ענק על אגרטל הזהב - זה היה גאוני (ותודה לכל מי שהצביע לי) באמת נהניתי לפגוש את כולם ובואו נעשה יותר מפגשים אוהב את כולכם וסייב - תודה על האירוח הנפלא (וכל האוכל)

PopPy

New member
סיכומפגש סיכומפגש!

תמיד רציתי לכתוב את זה בפורום שלנו ולא היתה לי הזדמנות
זה המפגשינה הראשון שלי אחרי שלוש שנים (הלך עוד משהו לנבר..), אז לא לגמרי ידעתי למה לצפות :)X), אבל היה כיף. ^^ וקונטקט! האא..! אני יודעת לשחק קונטקט! לקח זמן, אבל בסוף זה נקלט במערכת :X למרות שאני בכלל שאלתי איך משחקים עיירה ואז לימדתם אותי את זה והייתי בטוחה שזה עיירה עד שלב מסוים.. אנשים ששעשעו אותי בלילה אחרי שכמעט כולם התפגרו - אני מוּדה, מוּדה, מוּדה לכם. אנשים שהתעללו בי בבוקר כשרק התעוררתי [ואנשים שישנו על מיטות] - אתכם אני שונאת
אנשים שהבריזו - סנובים, לא צריך אתכם
לסיכום, יושמד האיש שהמציא את שקי השנה. הוא לא יכול לעשות אותם, say, יותר מרופדים, או נוחים, או חמים?! אגב, ההלוויה של יעקב ג'וק הפלא תתקיים מחר בשעות הצהריים. כולכם מוזמנים למפגש-הלוויה. זהו, מקווה שנהניתם מהאגרטל (חסר לכם שלא >.<), אנחנו נפרסם יותר מאוחר את כל רשימת הזוכים המסודרת עם המקום השני-שלישי וכו' (נראה לי, אני פשוט איבדתי את הקובץ עם הרשימה :X). זו ההזדמנות להגיד באמת כל הכבוד לסם שהשקיע באגרטל על חשבון תפקידו המסווג בהגנה על ביטחון המדינה (ועל ביטחון הזכיה של שירי מימון בקדם אירוויזיון), אני הייתי רק העוזרת [המקסימה, חיננית, משעשעת, מצחיקה וכו'
]. רציתי לקרוא לתפקיד שלי נערת הגלגל, אבל הוא לקח אותו על עצמו.. :X

../images/Emo46.gif ../images/Emo54.gif

"אנשים שהבריזו - סנובים, לא צריך אתכם" זה לא אשמתי!!! אני רציתי לבואא!!!

SaberTooth

New member
אלוהים, כמה לכלוך... ../images/Emo122.gif

אבל לא נורא.
היה ממש כיף, באמת! וגם היה כיך לארח אתכם בביתי הקט! באמת, צריך לעשות את זה שוב מתישהו.

Woogyman

New member
הסיכום שלי מסתכם ב- ../images/Emo110.gif

we want the power of tree will grew and be strong more then allways for ever and ever!

I Love Paige

New member
סיכומפגש!

אז, אמ, אני אעשה לפי שמות. זה הכי מגניב.
שרון- האמ, היה אחלה וזה. נו, מה אני כבר יכול להגיד עלייך? נדב-באופן מפתיע, שנינו יצאנו בחיים.. ואני נהניתי. היה מגניב.
סייב-המון תודה על האירוח וזה, היה ממש אחלה. רק תעבור לגור במקום פחות... חורי.
יותם-אתה כשרוני, זונה. היה נחמד לראות אותך אחרי המון זמן, והיה כיף לראות איתך הישרדות. <: צחי-ארמ... וואי, אין לי מה להגיד. :X לין-האמ, האוכל היה טעים. גם כוסית[השנה] וגם אופה[נו, מבשלת/מטגנת]. ולא איכפת לי שזה לא מתחרז, 'זדיינו. אורה-היה נחמד שבאת, וזה.
סם&אתי-אגרטל הזהב היה מאורגן ממש יפה, וזה... האמ, לא יצא לי לדבר עם אפחד מכם [surprise surprise...? :|] יערה-האמ, היה לי משהו לכתוב עלייך לפני רגע. damn you, ICQ. [ופה כן יש חרוז.
] ניצן-את יודעת לעודד. תודה. :) דני-מזל טוב על הזכייה, לאבּ. עופר-האמ, אתה מנגן יפה. אבל, סעמק, רוצים לישון.
גל-אתה בהחלט הכי נעלמת במפגש. או שסתם לא ראיתי אותך. :X ליאל-^^ [נו, אין לי מה עוד להגיד] וואי, זה צולע. oh well. היה כיף, וזה. חבל שמפגש האיחוד היה מפגש ברובו, והאיחוד קרה רק בארוחת הצהריים ביום שבת
. וילה!

I Love Paige

New member
סם, אתי

אתם ביחד כי שניכם די, אר, נעלמתם. או התעלמתם. מחקו את המיותר.

SaberTooth

New member
מה?... אבל...

מודיעין זה בכלל לא חור. Oo מודיעין זה מרכז היקום, כזכור לכם... וגם פי השאול, אבל זה פרט שולי. חח... היה לי כיף לארח את כולם. :x וילה!

SaberTooth

New member
../images/Emo6.gif

"נולדת באשפתות ושם גם תמות, ורק הפרעושים שלך יתאבלו עלייך!"

למעלה