בגלל שאתמול פיספסתי מציעה מפגש גג

בגלל שאתמול פיספסתי מציעה מפגש גג

משי הזכירה לי שאני חייבת לנו מפגש גג. נראה לי שסוכות זו ההזדמנות האחרונה לפני שהחורף חוזר. הבעייה שימי שישי אלו ערבי חג וגם עמרי במילואים אז אני בטח אשהה בסופיהשבוע אצל הורי. אבל, בחול המועד, אחה"צ, יוכל להיות נהדר, בטח חלק מהילדים בחופש מהגן וחלק מהאימהות העובדות גם בחופש, או חצי יום חופש. אפשר לפרוש סדינים ומזרונים על הגג וגם לשים כמה בריכות ומשחקי חוץ. אז תכתבו לי אם זה נראה לכם....וננסה לקבוע יום. מקווה לראותכם מתישהו, מתגעגעת.....

חוהמ"ס זה נהדר

והצעה ? תקבעי יום, נראה לי חמישי אחר הצהריים של חוהמ"ס זה טוב, תקבעי שעה ומכאן נתגלגל הלאה

ligo

New member
מתאים! אנחנו בטח נהיה עסוקים

באריזות (אנחנו עוברים דירה בסוף החודש כנראה) אבל בשביל מפגש על הגג נעשה גיחה למרכז

נועם@בת

New member
ואם אני לא מארגנת לי

נסיעה נוספת לחו"ל (וסביר שלא
) אז אני לוקחת טרמפ עם מיכל
נועם

נשמע/נקרא נהדר לבוא להדר ../images/Emo8.gif

אני בעד (רק זיכרי שימי ראשון יש לשני הקטנים חוג), ואני מתנדבת להביא בריכה קטנטנה.

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif יש מנגנון סקרים אז אני מפעיל

אני חיב ללמוד את מנגנוני הניהול אז זו הזדמנות יש למעלה בסרגל סקר מטרת הסקר לעזור למיכל לקבוע תאריך בכל מקרה זה כמו במשחק מיליונר זוהי הצבעת הקהל אבל החלטה בלעדית של מיכל הצביעו בהמוניכם ליאור

שמתי את ה"לא משנה" עם "יום אחר"

נראה לי פשוט בלתי אפשרי להכניס את כל האופציות וכן את העובדה שמישהו מעדיף רק ימים איזוגים זה נועד לתת כיוון למיכל וגם לאחרים לא יותר מזה מקווה שיצא בסדר הסקר מפעם לפעם אשתפר וכדי לדעת את זה אני אעשה מדי פעם סקר האם הסקרים שלי בסדר ! ליאור

חן123

New member
בהחלט מתאים אני עובדת חצי יום

בחול המועד, אז לפחות אנחנו נגיע חן

ריטה1

New member
למה אין מפגשים יותר דרומיים?

לא מרשים לי עם הטרנטה שלי לנסוע כ"כ רחוק, בייחוד שיש בה כזה אוצר. אבל אם מישהי נוסעת לכיוון ועוברת דרך קסטינה, או אפילו צ. בילו אשמח להצטרף בשמחה רבה.למרות שהשד יודע איך מתארגנים באוטו אחד עם שתי עגלות,

את האמת ?

דאגתי לאלו שלא הגיעו, (ובמיוחד להריוניות שבהם). לאור הודעות שמחות ורגילות בפורומים נרגעתי !! ליאור

היי ריטה

ראשית אני מקווה שתוכלי למצוא סידור למפגש האמור. שנית, כפי שהצעתי לכלנית (של נתנאל) שגם רצתה מפגש דרומי יותר : קחו יוזמה. תציעו מקום ועיתוי ויתקיים מפגש. כל עזרה בארגון - אני אשמח לעזור. במאמר גלוי ומוצהר - אין לי אישית כוונה לקפח אף מגזר גיאוגרפי, אף מגזר אמונתי, אף מגזר גילאי ואף מגזר תזונתי. את כפפת חוהמ"ס הרימה מיכל. יש עוד המון כפפות פזורות, רק להרים ולקחת. נתראה ליאור

למעלה