בדידות

הקטלן1

New member
בדידות

שלו אני בן 23 וחצי מאזור חיפה אני בדיכאון מאוד קשה כי אני בן אדם בודד וקשה לי להכיר חברים דרך האינטרנט אני הומו ומחפש חברים הומואים וקשה לי להכיר אני מאוד לבד ורוצה להתחבר לקהילה עצוב לי ויש לי מועקה מאוד ואין לי טעם לחיים אשמח ליעוץ בנושא

בדידות

הי, יש כאן שני נושאים אותם אתה מעלה, הראשון הוא קושי להכיר חברים דרך הרשת, השני הוא תחושה קשה של מועקה והעדר טעם בחיים. בנוגע לנושא הראשון - יש בחיפה את הפורום החיפאי, מפגשי בילוי גאים, וגם פעולות כמו משמרות מחאה בעקבות הרצח, לפרטים של מידע על האפשרויות העומדות בפניך בחיפה מלבד האינטרנט תוכל להתקשר ליש עם מי לדבר קשב ומידע לקהילה הגאה, 03-6205591 בחודש הקרוב מתכונת העבודה היא מענה בשעות 18:00-24:00. בנוגע לנושא השני - אפשר להכיר חברים הומואים, אפשר להתחבר לקהילה, אפשר גם להרגיש עצובים פחות ולמצוא טעם בחיים, ה'איך' משתנה בהתאם לנסיבות, אם לא הולך לבד אני ממליצה בחום לפנות לסיוע נוסף במדיום שהינו מעבר לקצה חוט, כמו קבוצה חברתית בפורום החיפאי או לשקול בחיוב לפנות לטיפול.

הקטלן1

New member
מכיר את הפורום החיפאי

אבל אין שם קבוצות ופעילות לפי מה שהבנתי

הפורום החיפאי

למיטב ידיעתי כן יש שם פעילויות וגם מחפשים מרכזים לפעילויות נוספות, למרבה הצער כרגע אתר האינטרנט בשיפוצים, אבל חיפוש מהיר בגוגל במטמון מעלה הזמנות למשמרות מחאה, הרצאות, ערב ארוויזיון, פגישות עבודה למתנדבים (בהתנדבות גם מכירים אנשים רבים), והזמנה להצטרף לקבוצה בפייסבוק. ההצעה שלי היא להתקשר ולשמוע מה יש להם להציע, תוך לשקול בחיוב לקחת חלק בהקמת מה שהיית רוצה וחסר, מקומות כאלו בנויים על מתנדבים, אם יש מי שמוכן לארגן פעמים רבות הם שמחים לאפשר.

למעלה