בדיוק קוראת את הידיעה בישראל היום על דנית ואליאב

פליפ2

New member
בדיוק קוראת את הידיעה בישראל היום על דנית ואליאב

כואב לי הלב תמיד חשבתי שזה היו קארין ואלדד מראה כמה החיים מפתיעים

l86

New member
וואי איזה קטע, איך דווקא הם ניצחו את הסטטיסטיקה....

יאללה אז שיהיה במזל טוב, אם טוב לה והיא מאושרת אז כנראה שהוא באמת השתנה ואני שמחה בשבילה.

פאפא 11

New member
חחחח חיים מוזרים

אלדד אמר שהוא וקארין ישברו את הסטטיסטיקה עצוב): מה שראינו באח הייתה אהבה גדולה, אבל לא יצא להם להיות ביחד הרבה אולי אם קארין הייתה נשארת עוד הם היו יוצאים ברוגז, מתברר שטעינו הייתה שם רק משיכה ולא אהבה ( גם אלדד לא אהב, אחרת היה נלחם) .בקשר לזוג ההזוי, לא מאמינה לו בשיט, נוכל! אפילו שהם מתחתנים, לדעתי הכל מתוכנן מראש. הוא כמו רובוט איתה, אני אישית לא ראיתי שם אהבה.. היא מאוהבת אבל היא ילדה קטנה מסונוורת מכסף ומעמד, לא נותנת הרבה לחיי הנישואים....

l86

New member
הייתה אהבה והסתיימה.

כמו עם יאנה וקותי, כמו עם אור ודור. אלדד וקארין פשוט שונים מאוד וחוץ מזה לכל אחד מהם יש בעיות שהם צריכים לעבוד עליהן כדי להצליח לנהל מערכת יחסים מוצלחת. אליאב ודנית הכירו מלפני, והם באים מאותו עולם סך הכל, וזה היתרון שלהם על הזוגות האחרים שלא שרדו.

פליפ2

New member
צודקת186

אלדד וקארין מאוד שונים ואולי זה מה שהפריד בניהם בסוףלא ידעתי שאליאב ודנית הכירו לפנימעניין איך אלדד וקארין הגיבו לידיעה

l86

New member
וואי כמה בעיות השדרוג הזה עושה לנו כאן....

כן, הם הכירו מלפני בטיול של חברים משותפים באילת. היא יצאה אז עם חבר שלו וגם לו הייתה אז חברה אחרת (בשם נופר..אבל לא נופר מור חחחח).

בטח אלדד וקארין מופתעים, כנראה כולם מופתעים חוץ מאלה שנשארו איתם בקשר....

l86

New member
הקפצה

.......................................................................................

פאפא 11

New member
חחחח כמה פעמים אותה הודעה:)

רק עכשיו הצלחתי להיכנס לא בדרך הרגילה, יש לי מלא בעיות להיכנס להגיב אני יכולה רק בהודעה מהירה, לא יודעת מה קורה יש מלא בעיות

l86

New member
חחחח כן, השינויים האלה בתפוז משגעים את כולנו

והם עוד קוראים לזה שדרוג, רק תקלות יש מאז השדרוג....רק עכשיו ראיתי את המסר שלך, אני שמחה שהצלחת להגיב בסוף בדרך הזו, זה עדיף על כלום. אני לא הצלחתי בכלל להגיב באקספלורר אז עברתי לכרום ומכאן אני מצליחה. מקווה שכל התקלות יסתדרו מהר.

למעלה