בהמשך להצעה של קובי..

• פותח הנושא eYaL
  • פורסם בתאריך

eYaL

New member
בהמשך להצעה של קובי..

אני פותח כאן שרשור היכרות. אתם מוזמנים לשרשר שמות ולספר קצת על עצמכם.
שיהיה אחלה יום !

BlogTV Police21

New member
אני ש'

מכור לבלוג של תפוז. :) סתתתתם! אני שי, גר ברעננה ועובד בר"ג בחברת מחשבים. אני טכנאי מחשבים ורשתות. אוהב לעבוד על שרתים. לינוקס בעיקר. שרתי Web, דואר וקבצים. הגעתי לתפוז לפני חודשיים (ממש בערך). אשמח לשמוע עוד על כולם :) אייל, תן דוגמא :) "הינט הינט"

eYaL

New member
../images/Emo3.gif מרים את הכפפה..

אז מן הסתם - השם הוא אייל, בן 20, מנהל את צ'אט תפוז. גולש בתפוז כ-4 שנים...ו..זהו. ומילה לשי - לא בושה להיות מכור
(בקרוב קבוצת תמיכה..חחחח)

BlogTV Police36

New member
טליה

אז נתחיל בזה שנראה לי שאני הכי מבוגרת כאן אני עקרת בית וגם מכורה.........חחחחחחחחחחח גרה בכוכב יאיר נשואה+3 מאוד אוהבת את המדיה כאן ומאחלת לכולנו רק טוב

BlogTV Police15

New member
שלום לכולם, אני שחף

מראשון לציון, בן 24, עובד בסופי שבוע בד"כ בתערוכות אומנים, במשך השבוע עובד בעסק עצמאי, מת על מחשבים אינטרנט ציוד הגברה וכל מה שקשור בטכנולוגיה. וזהו בעצם אני חושב...

BlogTV Police22

New member
אני שלמה

אני שלמה בן 39 נשוי+3 גר בראשלצ. עובד בתור מכונאי מטוסים בארקיע חולה על מחשביים

Queenati

New member
אני ענת אורגד

נשואה כשנה, גם חדשה יחסית בתפוז וגם מכורה לבלוגTV - כמובן ואם לא אז אין לי כל כך ברירה...

BlogTV Police26

New member
שלום

שלום, אני עמרי בן 21 (בקרוב) חייל (רס"פ בצה"ל) ועובד במקביל לצבא בחברת מחשבים המתעסקת בהנדסת ובדיקות תוכנה. משתחרר עוד 84 ברוטו!!! (34 יום נטו)

BlogTV Police11

New member
אני דרי קובי מתכבד להשיא משואה זו

של יום העצמאות לכבוד הקמתו של פורום בלוג TV סתאםםםםםם אז אני קובי מורה לקוסמטיקה רפואית ואיפור. יליד עיר הבירה ירושלים, תושב עיר האבות באר 7 בשנה הבאה אחליף קידומת ל - 30 (קשה קשה) פעיל במספר ארגונים וולנטריים לרווחת תושבי העיר באר 7 ועושה זאת באהבה גדולה ומכל ה -
לשאלות נוספות נא להגיש בקשה בשלושה העתקים תודה.

BlogTV Police18

New member
אהלן אהלן שלום שלום ../images/Emo3.gif

שמי רועי גבאי- בן 21 גר בראשל"צ- עובד בסופר סל בתור קב"ט- גולש כמה שנים פה בתפוז- נהנה מכל רגע- פה-אחות בת 27 נשואה בחודש 9 אוטו הולכת ללדת בסיאט- אח בן 30- גר בגבעת עדה (סוף העולם שמאלה
) אבא- ואין לי אימא היא נפטרה ממחלת הסרטן לפני 3 שנים וחצי. כרגע אני גר לבד עם אבא שלי בבית.. מתנדב במרכז קיהילתי איפה שאני גר- עוזר מאמן בכדור יד- מתנדב במטווח ירי(מורעל על כלי נשק..) מתנדב- פה בבלוגים כמובן
מתנדב במשמר האזרחי פה בעיר ראשל"צ. וזהו :)

BlogTV Police10

New member
שלום שמי הדר

ואני מכורה לאינטרנט כבר מעל 3 שנים ועכשיו לבלוגים , רק חבל שאין לי זמן להיות שם הרבה. רוב היום אני מבלה עם הבונבונים שלי
תאומים בני 5 חודשים הרוב כבר הספיקו להכיר אותם. כל מי שאני לא נמצאת אצלו במסנג'ר מוזמן לשים אותי [email protected] חוץ מזה , כולכם אחלה תמשיכו כך!

BlogTV Police11

New member
הבונבונים האלו מטריפים../images/Emo23.gif../images/Emo25.gif

שימרי עליהם מכל משמר ושתזכו את ובן זוגך לגדלם ברוב אושר שמחה ונחת אמן ואמן

BlogTV Police30

New member
היי אני רונית

בת 32 מלוד,רווקה, מאבטחת ואחראית מתקן אבטחה , מכורה בדיוק כמוכם לאינטרנט ושמחה על חוג החברים החדשים שהכרתי כאן, כולכם אחלה בחלה.(בעניין תמונה ? אני חושבת שכולם כבר ראו אותה אז אין צורך שוב)

BlogTV Police25

New member
רעיון יפה

היי שמי מייק בעל חברת מחשבים ושותף בחברת ניהול וועדי בתים נשוי בלי(לדקות הקרובות) וזהו וחושב שאנחנו עושים עבודה ניפלאה....

BlogTV Police33

New member
הי אחים/ות לנשק..מיורם שוטר 33

ובכן..לא יודע מי פה יותר מבוגר.אבל בשמחה מוותר על ה"כבוד"..טליה :) אז אני יורם בן 40 (עגול) מחיפה..יודע שגם זה לא כבוד גדול.. במקצועי אני מנהח"ש ולהנאתי עובד בניהול עסק הקשור לקולנוע ביתי..מערכות איכות וסרטי d.v.d נשוי באושר רב ואב לשלושה מקסימים..(מבין אותך היטב,הדר) כמו כולם מכור לגלישה העולמית ומתנדב כמוכם במשא"ז הבלוגים ועושה זאת בהנאה רבה.וכמובן שמח על הרעיונות החדשים שצצים כאן בכל יום..ועל רוח האחדות והמחויבות של כולכם. אז חברים יקרים בהצלחה לכולנו.יורם

למעלה