בהמשך להצעה של קובי..

• פותח הנושא eYaL
  • פורסם בתאריך

BlogTV Police12

New member
אני..ההוא מרחוק

שמי גיא אני מעכו(זאת עיר אמיתית) אני בניגוד אליכם..לא סובל מחשבים ואינטרנט. אבל כך רצה הגורל(או סתם השתלשלות האירועים:) ויצאתי תכנת 5ב שפות תכנות, חובב גרפיקה, לשעבר מלחין מוזיקה אלקטרונית וכיום בדרך לרישום פטנט טכנולוגי שני. מתכנן לעשות שנה הבאה תואר במדעי הרוח. טוב..מכיוון שזה נשמע יותר מדי כמו פרסומת פלצנית לרווק מוזר שכמותי. בזאת אסיים. המשך צפיה מהנה.

BlogTV Police37

New member
שלום לכולם, אני משה אברהם

בן 25, מתגורר בישוב גבעת זאב סמוך לירושלים. איש מחשבים במקצועי, תוכנה וחומרה. מתנדב כחובש במד"א כבר 11 שנים כולל הדרכה. זהו למעשה, בהצלחה לכולם

BlogTV Police13

New member
סוף סוף פורום משלנו!

שלום לכל השוטרים הותיקים
וברוכים הבאים לשוטרים החדשים.
למי שאינו יודע אני שירה, בת ה 24
ירושלמית גאה, גרה ב "פיצוץ של עיר"
אני לעומת שי מודה בהתמכרות שלי לצאטים מזה 5 שנים , וואלה אני חייבת לציין שרעיון הבלוגים הוא רעיון מדליק
, נורא כייף לראות עם מי אתה מדבר/ת. עכשיו עם הפורום הזה אין סיבה לצאת מהחדר...
חוץ מבעית הקפה- שמתי לב שאחוז גדול משוטרים הם אנשי מחשבים, אני מבקשת ממכם אנא סדרו אתר שמגיש קפה עד הבית (בשבילי 2 וחצי סוכר, בבקשה...
) תודה מראש שירה נ.ב וזה רציני (לשם שינוי) לכל השוטרים אשר נכנסים לבלוג שלי ברוכים הבאים, אתם מוזמנים בכייף אבל... וזה חשוב אנא אל תפריעו במהלך השידור {והמבין יבין..} ותזכרו שכשאני בניק הרגיל שלי אני איני שוטרת.

BlogTV Police27

New member
אז קוראים לי עופר או TIM איך שתבחרו

אני כרגע תושב ראשל"צ .שוטר תנועה לשעבר וכיום ראש צוות בחברת מודדים. נשוי באושר ואב לילדה ג'ינגית מקסימה ויש עוד אחד בתנור (באפייה מתקדמת מאוד...). מתנדב במד"א משנת 1989. וזהו...

BlogTV Police39

New member
טוב-יאללה -נרשום

אביאל בן 27.עובד כפקיד בחברת פרמצבטיקה (יצור תרופות) סטודנט למשפטים בעברי ומתלבט בהווה. מנהל פורום לאדינו (420) לשעבר. ומהסנגר כמובן [email protected]

BlogTV Police24

New member
היי אנשים, אני רן

אני בן 27 (עדיין רווק), גר זמנית בחולון, מנהל רשת המחשוב (SYS ADMIN) במשרד רו"ח בין הגדולים בארץ שבו מעל 700 רואי חשבון (!!!) - במקום הכי גבוהה בת"א.... מתעסק בכל מה שקשור ומתחבר למחשב
(תקשורת מחשבים, שרתים, תיכנות, אבטחת מידע, גרפיקה ממוחשבת, עריכת וידאו.... בקיצר הכל... זהו...

BlogTV Police29

New member
היי לכולם ../images/Emo6.gif אני גדי../images/Emo70.gif

אז אני בין הצעירים פה, אני מראש העין ועוד חודש ימלאו לי 19 שנה... אמממ, אז ככה: התנדבתי בעבר במשך שנה וחצי למשא"ז לאחר מכן התגייסתי ושירתתי במשטרה הצבאית כשוטר תנועה (למי קראתם מנייאק?!) ועכשיו אני משרת כצלם צבאי ואחראי על כל הפקות של המשטרה הצבאית. אני באינטרנט קרוב ל6 שנים, מכור לגמרי... ניהלתי בעבר רשתות וצ'אטים והתעסקתי בניהולים שונים באינטרנט של אתרים. אני בתפוז כשנתיים בערך ומנהל את פורום "הפקת וידאו" (748) שקיים שנה בערך (ביומולדת שלי זו גם היומולדת שלו
) חוץ מזה באזרחות התעסקתי 4 שנים בהפקת וידאו של כל הבא ליד ובאזרחות אני מתכוון להמשיך בכך :) אוהב את הבלוגtv ואת כל האנשים פה
מקווה להמשך מקצועיות ועבודה טובה כמו שהיה עד עכשיו

BlogTV Police35

New member
שלום אני צחי

שלום, אני צחי, מכור חדש לבלוג. בחיים אני בעל חברה לפיתוח אפליקציות אינטרנט ואבטחת מידע ברשת. כבר מצאתי "פירצה" קטנה בבלוג שתוקנה, אבל אני פוחד להמשיך לחפש כי המתכנתים לא קיבלו את זה ברוח טובה. :) לצערי אין לי מסנג'ר (מיקרוסופט?!), אבל אני אנסה להתעדכן כאן בפורום. אני מודה לענת שנתנה לי את ההזדמנות לעזור בבלוג.

BlogTV Police32

New member
היי אני גלעד

הצטרפתי לתפוז לפני כשלושה שבועות ממש אחלה לי להיות עם המשפחה המאוחדת הזאת. אני גלעד בן 27 מחולון ואני טכנאי מחשבים עצמאי. שמח להיות חלק ממכם הכרתי אנשים ממש סבבה זה ממש כיף! הורחקתי מהשיטור לפני כמה ימים(הסיבות שמורות במערכת). ושמח לחזור אליכם שוב!
אגב אשמח לעמוד בפניכם בכל בעייה שיש הן בבלוגים הן בחיים האישיים והן בתחום המחשבים. אוהב אותכם לנצח! גלעד.

BlogTV Police23

New member
שלום אני שלום

ראיתי שיש פה מספר מתיימרים להיות זקני השבט. חבל לכם על הזמן , זה אני! בן 44(עוד מעט 45) נשוי +2 ,מנהל אדמינסטרציה ומערכות מידע בגוף פרטי גדול. מכור חלקית לאינטרנט ,לאחרונה חלה הרעה במצבי ונהייתי קצת יותר מכור

BlogTV Police31

New member
נעים מאוד

עופר,בן 24 מבת ים. כרגע מובטל לצערי
,באוקטובר מתחיל ללמוד קרימנולוגיה.

BlogTV Police14

New member
שלומלום אני אבי אבנעים

תושב מודיעין בן 40 נשוי +3 עובד טלויזיה וקולנע כמעצב תאורה באולפנים ומופעים ותאורן ראשי בסרטי פרסומת וקולנע והתחביבים שלי זה אינטרנט גלישת רוח ומוסיקה (מתופף)ויש עוד אבל דיי

למעלה