בהצלחה היום ל...

DAN1EL

New member
בהצלחה לאוקראינה\קפריסין\טורקיה ../images/Emo13.gif

בהצלחה לטלוויזיה הטורקית

קודם כל בהצלחה לטלווזייה הטורקית TRT1 או משהו כזה - שיצליחו להעביר שידור נורמאלי ומהנה למיליארדים ...הם לא רגילים אני יודע. חוץ מזה בהצלחה כמובן לאוקראינה שקנו אותי בחצי גמר אבל באותה מידה לשבדיה - אני אצביע עבור שניהם!!! ובנימה חצי פטריוטית: בהצלחה ליוון כי.......שנה הבאה יהיה הכי קרוב להגיע לשם אם האירוויזיון יתקיים שם:) (וגם כי יש לו גוף טוב)

ואם כבר מנצחות אז למי אני מצביעה

היום?? ובכן.. הצבעתי מתחלקת לשלושה מוקדים: אנוכי- מצביעה לסרביה, קרואטיה רז- מצביע לקפריסין (הוא התאהב בשיר) ניבוש- מצביע לבריטניה (בהמלצתי כמובן)
זו ההצבעה של מחוז מרכז/ראשל"צ.. נכון לרגע זה (חח לפחות אצלי).

Thomas R

New member
GOODLUCK to Sweden and Ser & Mon|כת

By the way- I'll decide who to vote for only after I watch all the preformances...... Before the semi, I wanted to vote for Ukraine, Macedonia and Serbia, but after watching the preformances I decided to to vote for Ukraine, Serbia, Estonia and Malta. So, I think we all need to see the preformances before deciding who to vote for.... anyway, Goodluck to Sweden, Ser & Mon, Norway, Belgium and the Ukraine.

מיק ל2004

New member
בהצלחה לסרביה-מונטנגרו

אבל גם לקפריסין, בריטניה, בלגיה ואיסלנד.

קודם כל ללנה פיליפסון! ../images/Emo99.gif

מעבר לשיר המצוין- הזמרת המדהימה והסקסית הזו ניסתה וניסתה, היא חיכתה כ"כ הרבה שנים להגיע לאירוויזיון ועשתה את זה- מגיע לה להצליח
חוץ משבדיה, אני מאחל המון הצלחה לטורקיה, בריטניה, קפריסין ואיסלנד! מי יתן וזה יהיה הטופ-5
אבל האמת? לא כ"כ אכפת לי, את היום הזה גם ניצחון של בוסניה (חלילה) לא יהרוס... סיימנו את העונה ללא הפסד (!), עכשיו הסתיים טקס ההכתרה הרשמי שלנו כאלופי אנגליה ל-2003/04
COME ON ARSENAL, COME ON LENA וסליחה על האוף-טופיק

kipod2

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo47.gifב-ה-צ-ל-ח-ה

בהצלחה ליפה בנשים (בנות ה-38 ) ובקיצור הצלחה ענקית ללנה ההמקסימה בתקווה ענקית שנפגש בשטוקהולם בשנה הבאה!

mkarin

New member
בהצלחה לרוסיה, שתזכה- אמן!../images/Emo99.gif

אירוויזיון 2005- במוסקבה!

Flendy

New member
בהצלחה לקסנדי המאממת!

איסלנדי-פעם ראשונה שאני מסכים איתך. בלגיה צריכה לזכות!!!! השיר הטוב ביותר של השנה-ולדעתי של שנות ה-2000 באירווזיון (יחד עם סאנומי).

שכחתי את קסנדי ../images/Emo3.gif

שיהיה גם לה בהצלחה! שיהיה לכוווווווולם בהצלחה, ושיהיו רק הופעות טובות! (מה קרה לי? אני במצב רוח טוב?
)

למעלה